Objawy rzeczywiste czy urojenia somatyczne?

Inne zaburzenia.

przez mark123 02 maja 2016, 19:40
Czy przewód pokarmowy może dawać takie objawy?:

- odczucie, jakby fragment przełyku czasem stawał się poziomy i pofalowany, w wyniku czego powietrze z żołądka ma znacznie utrudnioną drogę do przebycia, by się wydostać
- mój przełyk czasem wydaje dźwięki, jakby otwierać jakieś stare drzwi ze spróchniałego drewna, które zaraz urwą się ze spróchniałych zawiasów
- czasem w kilka minut następuje przejście od uczucia sytości do uczucia głodu, jedzenie sobie siedzi w żołądku i nagle "znika"
- odczucie, że czasem połknięte powietrze po dostaniu się do żołądka staje bardzo masywne, cięższe od pokarmu i wędruje pod niego oraz jest bardzo twarde
- odczucie, że tzw mięśnie zwieraczy przełyku ulegają rozluźnieniu tylko wtedy, gdy napnę mięśnie rąk i klatki piersiowej
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Naemo 23 lip 2016, 17:41
- odczucie, jakby fragment przełyku czasem stawał się poziomy i pofalowany, w wyniku czego powietrze z żołądka ma znacznie utrudnioną drogę do przebycia, by się wydostać
- mój przełyk czasem wydaje dźwięki, jakby otwierać jakieś stare drzwi ze spróchniałego drewna, które zaraz urwą się ze spróchniałych zawiasów
- czasem w kilka minut następuje przejście od uczucia sytości do uczucia głodu, jedzenie sobie siedzi w żołądku i nagle "znika"

Też tak mam :/ Myślę, że może to być dosyć normalne.
f60.3 | deprecha | sertralina 100 mg, trittico CR 50 mg

stop existing and start living

szaleństwo jest najbardziej prymitywną i zdesperowaną formą wyrażania emocji

ale jakże skuteczną

Sortuj wg