jak byc facetem

Inne zaburzenia.

jak byc facetem

przez mrau 14 mar 2016, 19:53
jak to sie dzieje ze lubicie swoja plec? co w tym dobrego? jak mozna to akceptowac i probowac z tym stac w spoleczenstwie? czy to ma zwiazek z babami? pytam zarowno homo jak i hetero, o ile ma to znaczenie, bo mam namieszane pod dachem;

jak byc facetem

przez benzowiec84 14 mar 2016, 20:56
zapewne masz namieszane pod dachem :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

jak byc facetem

przez cozicozicozi 14 mar 2016, 21:03
yhm...no cóż, nie bardzo się zastanawiam czy lubię swoją płeć, bo nie wiem jak to jest mieć inną. Co w tym dobrego? A co ma być? A co w tym złego? Jesteś facetem to jesteś. Po co drążyć temat? Nie bardzo rozumiem w ogóle to zapytanie ale skoro mówisz, że masz namieszane pod dachem to luzik. A lubisz oddychać i jeść? Jak to jest, że lubisz oddychać i jeść? Jak się odnajdujesz z tym w społeczeństwie? Czy to ma związek z płucami i zapotrzebowaniem organizmu na tlen? Hahahaha
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

jak byc facetem

przez mrau 14 mar 2016, 21:18
benzowiec84 napisał(a):zapewne masz namieszane pod dachem :)

to juz ustalilismy, ale dziekuje za potwierdzenie ;]

cozicozicozi napisał(a):yhm...no cóż, nie bardzo się zastanawiam czy lubię swoją płeć, bo nie wiem jak to jest mieć inną. Co w tym dobrego? A co ma być? A co w tym złego? Jesteś facetem to jesteś. Po co drążyć temat? Nie bardzo rozumiem w ogóle to zapytanie ale skoro mówisz, że masz namieszane pod dachem to luzik. A lubisz oddychać i jeść? Jak to jest, że lubisz oddychać i jeść? Jak się odnajdujesz z tym w społeczeństwie? Czy to ma związek z płucami i zapotrzebowaniem organizmu na tlen? Hahahaha

czyli potrafisz ja udzwignac jakos, jak nie zaswedzi to sie nie podrapiesz, logiczne raczej; ja tez nie wiem jak to jest miec inna, wiem ze tej nie mam ja, tylko moje cialo; o problemach z oddychaniem nie slyszalem, ale akurat co do jedzenia to niektorzy i z tym maja problem i wtedy sie zastanawiaja jak to jest ze trzeba, chociaz jest to dokuczliwe; zyc przed siebie w tym miesie tez moge, tylko nie wiem dlaczego musze sie z tym meczyc, nie chce sie z tym meczyc;

jak byc facetem

przez lucy1979 14 mar 2016, 22:00
Zwyczajnie, albo to czujesz albo nie. Ja sobie w ogóle nie wyobrazam jak moglabym byc facetem, przeraza mnie ta ich brutalność, to znaczy kocham to jako kobieta, ale nie wyobrazam sobie co by bylo gdybym byla facetem, pewnie zginelabym jak mydlo w praniu. Mam kolezankę ( teraz juz kolegę) po zmianie płci, ale to temat tabu, w rozmowach "udajemy" ze on zawsze byl facetem.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

jak byc facetem

przez lucy1979 14 mar 2016, 22:03

Ty, moze trochę tolerancji, dla niektorych uzytkownicy benzo to zwykli narkomani. Zastrzegam, ze nie dla mnie.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

jak byc facetem

przez joaszka 14 mar 2016, 22:13
mrau, powiedziałeś, że ,,płeć mam ja, a nie moje ciało". chyba tu u ciebie leży problem. twoje ciało to TY, a chyba nie do końca ten fakt akceptujesz. dlaczego? dlaczego czujesz się ,,oddzielnie"?
joaszka

jak byc facetem

przez mrau 14 mar 2016, 22:22
lucy1979 napisał(a):Zwyczajnie, albo to czujesz albo nie. Ja sobie w ogóle nie wyobrazam jak moglabym byc facetem, przeraza mnie ta ich brutalność, to znaczy kocham to jako kobieta, ale nie wyobrazam sobie co by bylo gdybym byla facetem, pewnie zginelabym jak mydlo w praniu. Mam kolezankę ( teraz juz kolegę) po zmianie płci, ale to temat tabu, w rozmowach "udajemy" ze on zawsze byl facetem.

i jest w nim ta "brutalnosc"? co to znaczy ze kochasz to jako kobieta? mam nadzieje ze cos poza seksem? gdzie widzisz brutalnosc na codzien?

lucy1979 napisał(a):Ty, moze trochę tolerancji, dla niektorych uzytkownicy benzo to zwykli narkomani. Zastrzegam, ze nie dla mnie.

co ma benzo do tego? bralem kiedys przeciw nerwicy cos, ale mi odstawili bo uzaleznia;

joaszka napisał(a):mrau, powiedziałeś, że ,,płeć mam ja, a nie moje ciało". chyba tu u ciebie leży problem. twoje ciało to TY, a chyba nie do końca ten fakt akceptujesz. dlaczego? dlaczego czujesz się ,,oddzielnie"?

jest w tym troche tego o czym pisze lucy, nie potrafie byc taki, jacy sa faceci; moge to tylko odgrywac, ale to nie jest zycie; pomijajac codziennosc jest jednak tez seksualnosc- jestem zdecydowanie bierny, niewazne czy jestem z kobieta czy z facetem;

jak byc facetem

przez cozicozicozi 14 mar 2016, 22:28
mrau napisał(a):

to juz ustalilismy, ale dziekuje za potwierdzenie ;]

cozicozicozi napisał(a):yhm...no cóż, nie bardzo się zastanawiam czy lubię swoją płeć, bo nie wiem jak to jest mieć inną. Co w tym dobrego? A co ma być? A co w tym złego? Jesteś facetem to jesteś. Po co drążyć temat? Nie bardzo rozumiem w ogóle to zapytanie ale skoro mówisz, że masz namieszane pod dachem to luzik. A lubisz oddychać i jeść? Jak to jest, że lubisz oddychać i jeść? Jak się odnajdujesz z tym w społeczeństwie? Czy to ma związek z płucami i zapotrzebowaniem organizmu na tlen? Hahahaha

czyli potrafisz ja udzwignac jakos, jak nie zaswedzi to sie nie podrapiesz, logiczne raczej; ja tez nie wiem jak to jest miec inna, wiem ze tej nie mam ja, tylko moje cialo; o problemach z oddychaniem nie slyszalem, ale akurat co do jedzenia to niektorzy i z tym maja problem i wtedy sie zastanawiaja jak to jest ze trzeba, chociaz jest to dokuczliwe; zyc przed siebie w tym miesie tez moge, tylko nie wiem dlaczego musze sie z tym meczyc, nie chce sie z tym meczyc;
z tym oddychaniem to tak raczej żartobliwie zapytałem :P

jak byc facetem

przez mrau 14 mar 2016, 22:42
cozicozicozi napisał(a):z tym oddychaniem to tak raczej żartobliwie zapytałem :P

a ja powaznie odpowiedzialem - wszystko potrafi zabolec jak sie ma jakies problemy na poddaszu, ale ja swoich problemow 'zlapac' nie potrafie;

jak byc facetem

przez cozicozicozi 14 mar 2016, 22:45
mrau, może warto się udać do specjalisty i dotrzeć do podłoża Twojego problemu.

jak byc facetem

przez AnissemSirch 14 mar 2016, 22:49
A kim Ty w ogóle jesteś, jak to czujesz?
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

jak byc facetem

przez mrau 14 mar 2016, 23:03
cozicozicozi napisał(a):mrau, może warto się udać do specjalisty i dotrzeć do podłoża Twojego problemu.

tam juz bylem kilka razy, otrzymuje sprzeczne sugestie;

AnissemSirch napisał(a):A kim Ty w ogóle jesteś, jak to czujesz?

nie mam na to odpowiedzi; cialo meskie mi przeszkadza; seks w roli aktywnej jest jak dokonywanie gwaltu, glownie na sobie; seks nie jest zadnym priorytetem, ale jesli juz to biernie, chetnie odbierajac to w roli kobiecej; oprocz tego trudno mi opisac swoja forme; dla waznej osoby jestem przytulasem z nieokreslona plcia - mam wrazenie ze mnie po czesci rozumie;

jak byc facetem

przez AnissemSirch 14 mar 2016, 23:19
Dziwna sprawa, jesteś bi?
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Sortuj wg