Fetyszyzm transwestycyjny

Inne zaburzenia.

przez noamy 21 mar 2016, 00:51
mrau napisał(a):
Druid napisał(a):Twoja luba wie? Ja np. chciałabym wiedzieć i popatrzeć gdybym miała partnera lubiącego przebieranki

a mowi sie ze to faceci traktuja partnerki jak przedmioty

noamy, mnie kiedys mowiono na terapii, ze takie rzeczy nie mozna wymazac, mozna je tylko zastapic czyms innym, ale analogicznym;

Nie wymażę, to wiem raczej na pewno. Takie zatąpienie czy przekierowanie na coś neutralnego dla innych, a działającego na mnie to jest chyba wszystko co chciałbym osiągnąć.
To się nawet czasami poniekąd działo. Ale gdy moje odchylenie wracało w pierwotnej postaci, było znowu bardzo intensywne i mocne. Wątpiłem wtedy czy te przekierowane fascynacje mogą w ogóle się utrwalić, na tyle mocno, że zastąpią mój prawdziwy fetysz.

przez mrau 21 mar 2016, 14:11
noamy napisał(a):czy te przekierowane fascynacje mogą w ogóle się utrwalić, na tyle mocno, że zastąpią mój prawdziwy fetysz.

mi terapeuta mowil ze to sie da i moze pomoc w tym (podejzewal cos takiego u mnie), takze szukaj terapeuty seksuologa imho; wspominal tez o "utrwalaniu";

przez lucy1979 21 mar 2016, 15:53
eee, w ogole nie widzę w tym nic specjalnie dziwnego, faceci mają mase dziwnych a raczej odmiennych lotow jesli chodzi o seks. Wazne, ze nikogo to nie krzywdzi.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucy1979 21 mar 2016, 15:54
mrau napisał(a):
noamy napisał(a):czy te przekierowane fascynacje mogą w ogóle się utrwalić, na tyle mocno, że zastąpią mój prawdziwy fetysz.

mi terapeuta mowil ze to sie da i moze pomoc w tym (podejzewal cos takiego u mnie), takze szukaj terapeuty seksuologa imho; wspominal tez o "utrwalaniu";

A ten terapeuta to pewnie mial nadzieję ładną kaskę zarobic na tymże "przekierowywaniu", oszust i tyle.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez mrau 21 mar 2016, 16:21
lucy1979 napisał(a):A ten terapeuta to pewnie mial nadzieję ładną kaskę zarobic na tymże "przekierowywaniu", oszust i tyle.

oszust z atestem wiec, chociaz moim zdaniem oni wszyscy sa oszustami;

lucy1979 napisał(a):eee, w ogole nie widzę w tym nic specjalnie dziwnego, faceci mają mase dziwnych a raczej odmiennych lotow jesli chodzi o seks. Wazne, ze nikogo to nie krzywdzi.

skad wiesz, ze to seks? a nie np emocjonalnosc? u mnie np fantazje sa najsilniejsze jak nie mam zupelnie ochoty na seks;
to ze nie krzywdzi to moze i fakt, ja tez nikogo nie krzwywdze a mimo to sporo wrogosci mi ludzie okazuja;

przez noamy 22 mar 2016, 01:03
lucy1979 napisał(a):
mrau napisał(a):

A ten terapeuta to pewnie mial nadzieję ładną kaskę zarobic na tymże "przekierowywaniu", oszust i tyle.

Jeżeli miałbym przekonanie, że jest szansa na powodzenie, to bym się nie wahał. Mam taki zamiar od dawna, żeby się zwrócić o pomoc. Problem w tym, że nie znalazłem specjalisty, który na wstępie powiedziałby mi cokolwiek nowego, ponad to co już się sam zdążyłem dowiedzieć. Ale szukam dalej.

przez noamy 22 mar 2016, 01:09
lucy1979 napisał(a):eee, w ogole nie widzę w tym nic specjalnie dziwnego, faceci mają mase dziwnych a raczej odmiennych lotow jesli chodzi o seks. Wazne, ze nikogo to nie krzywdzi.

To jest chyba trochę szersze niż seks i dlatego uwiera. Gdyby to był tylko seks to byłoby prostsze.

przez mrau 22 mar 2016, 17:59
noamy napisał(a):To jest chyba trochę szersze niż seks i dlatego uwiera. Gdyby to był tylko seks to byłoby prostsze.

tak z ciekawosci chetnie bym spytal:
1 czy noszenie tego bez masturbacji nie wchodzi w gre?
2 czy przyjemnosc z noszenia ustaje (czesciowo, calkowicie) po szczytowaniu?
3 myslales o tym zeby sie pozbyc testosteronu aby to opanowac? (to dziala wylacznie na seksualna czesc potrzeby)

przez noamy 22 mar 2016, 19:46
mrau napisał(a):
noamy napisał(a):To jest chyba trochę szersze niż seks i dlatego uwiera. Gdyby to był tylko seks to byłoby prostsze.

tak z ciekawosci chetnie bym spytal:
1 czy noszenie tego bez masturbacji nie wchodzi w gre?
2 czy przyjemnosc z noszenia ustaje (czesciowo, calkowicie) po szczytowaniu?
3 myslales o tym zeby sie pozbyc testosteronu aby to opanowac? (to dziala wylacznie na seksualna czesc potrzeby)

Kiedy nakładam damskie buty same lub z jakimiś dodatkami, to zawsze wiąże się to z napięciem i podnieceniem, ale nie musi kończyć się masturbacją.
Bez masturbacji mogę wytrzymać i samo noszenie tych rzeczy jest dla mnie przyjemne. Czasem jetem tak przebrany i pół dnia. Jednak kiedy jestem przebrany napięcie nie ustaje nigdy, dopiero po masturbacji. Wtedy wszystko zdejmuję i wtedy nie ma już żadnej przyjemności z przebrania - przyjemność ustaje.

Co do pozbycia się testosteronu to chyba za duży kaliber ingerencji w organizm.

przez Druid 22 mar 2016, 21:53
mrau napisał(a):
Druid napisał(a):Twoja luba wie? Ja np. chciałabym wiedzieć i popatrzeć gdybym miała partnera lubiącego przebieranki

a mowi sie ze to faceci traktuja partnerki jak przedmioty
W którym miejscu upatrujesz przedmiotowego traktowania z mojej strony? To raczej przejaw akceptacji, a jak nozie ładnie wyglądają w rajtuzkach, mogą działać na zmysł estetyczny
Druid

przez mrau 22 mar 2016, 23:13
Druid napisał(a):Ja np. chciałabym wiedzieć i popatrzeć gdybym miała partnera lubiącego przebieranki

^o tutaj, wlasnie tutaj powyzej, dokladnie jeden wiersz w gore patrz
bywam przewrazliwiony, wiem, ale doswiadczenia ludzi ksztaltuja
a poza tym nawet jak sie zdystansuje to jest to uprzedmiotowienie;

przez kotek em 23 mar 2016, 00:04
Evia napisał(a):Twój odchył jest społecznie nieszkodliwy tak więc nie widzę powodu do udręki

Co za bezsens :roll:. noamy źle czuje się ze swoją przypadłością, więc co mają do tego inni :/
Obrazek

przez mrau 23 mar 2016, 00:14
noamy napisał(a):Kiedy nakładam damskie buty same lub z jakimiś dodatkami, to zawsze wiąże się to z napięciem i podnieceniem, ale nie musi kończyć się masturbacją.
Bez masturbacji mogę wytrzymać i samo noszenie tych rzeczy jest dla mnie przyjemne. Czasem jetem tak przebrany i pół dnia. Jednak kiedy jestem przebrany napięcie nie ustaje nigdy, dopiero po masturbacji. Wtedy wszystko zdejmuję i wtedy nie ma już żadnej przyjemności z przebrania - przyjemność ustaje.

Co do pozbycia się testosteronu to chyba za duży kaliber ingerencji w organizm.

moge Ci tylko powiedziec ze sam mialem wczesniej sprawne jadra, ale swiat bez testosteronu jest piekny, bylbym nieszczesliwy gdybym kiedys znow mial te meskie problemy
mozesz sprobowac lekami, masz wtedy opcje wycofac sie z tej proby bez sladu; calosc trwa 2-3 miesiace, po tym czasie bedziesz wiedzial czy pomaga;

kotek em napisał(a):Co za bezsens :roll:. noamy źle czuje się ze swoją przypadłością, więc co mają do tego inni :/

to inni decyduja czy dziwne zachowania czynia cie biedna ofiara czy niebezpiecznym zbokiem ktorego nalezy stlamsic lub wypedzic;

przez kotek em 23 mar 2016, 01:01
mrau napisał(a):
kotek em napisał(a):Co za bezsens :roll:. noamy źle czuje się ze swoją przypadłością, więc co mają do tego inni :/

to inni decyduja czy dziwne zachowania czynia cie biedna ofiara czy niebezpiecznym zbokiem ktorego nalezy stlamsic lub wypedzic;

Jeśli na to pozwolisz.
Obrazek

Sortuj wg