Czy młodzi mogą mieć demencję?

Inne zaburzenia.

przez Bagatelka 17 lut 2016, 17:54
Z roku na rok jestem co raz bardziej ociężały umysłowo i mam problemy z koncentracją podczas czytania. Wszyscy neurolodzy kompletnie te objawy u mnie olewają. Jedna neurolog polecała mi magnez albo lecytynkę i raz przepisała mi piracetam w żałosnej dawce 800mg. Moja obecna neurolog dała mi skierowanie na badanie neuropsychologiczne i faktycznie wyszły mi problemy z pamięcią słuchową itd. itd. a oprócz tego, dysfunkcja lewego płata skroniowego. Ta neurolog przepisała mi winpocetynę w dawce 10mg, ale chyba to też nic nie pomagało. Obecnie biorę miłorząb japoński i mam cichą nadzieję, że to to pomoże, chociaż też wątpię.

Dlaczego do jasnej k###y nędzy wszyscy neurolodzy ignorują u mnie te objawy?
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez Niemampomysłu 17 lut 2016, 18:07
...bo zapewne uważają, że robisz sobie żarty i jesteś trollem.

przez zzYxx 18 lut 2016, 01:04
Uzbieraj $ i idź prywatnie.
The Walking Dead.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 18 lut 2016, 01:10
Mogą mieć demencję. Generalnie istnieje wiele różnych typów otępienia, które mogą mieć różne przyczyny. Istnieje np. coś takiego jak Mild cognitive impairment (F06.7). Możesz mieć też coś takiego co demencją sensu stricto nie jest, ale demencję udaje. Różnie się to nazywa- najczęściej pseudodemencją, reversible cognitive disorder czy "demencją" w przebiegu depresji.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez bedzielepiej 18 lut 2016, 20:43
I tak dużo, że Cię na te badania skierowała. Ja swoim psychiatrom płaczę, że mam pustkę w głowie i zawalam studia, oni wszystko kładą na karb depresji i zapisują tylko wyższe dawki leków bo "jak depresja minie to i pamięć się poprawi". Szkoda tylko że depresja już 10 lat nie mija, a ja nie pamiętam co robiłam w gimnazjum, liceum, na studiach wolno kojarzę i na nauczenie się czegoś tracę 5 razy więcej czasu niż inni.
Robili mi jakieś EEG, ale to z innych powodów i pomimo że wyszło nieprawidłowe, coś tam z płatem skroniowym, psychiatra to olał.

przez wiejskifilozof 27 lut 2016, 21:17
Demencja to nie zawsze dziadek,bez dwóch zębów.O imieniu Gustaw.Demencję,mogę mieć i ja.Lat 39.Też mam czasem kłopoty z koncentracją.Ale,nie wiem czy to demencja.Jak,się nie zapomnę to zapytam.

przez Lethality 02 mar 2016, 17:37
bedzielepiej napisał(a):I tak dużo, że Cię na te badania skierowała. Ja swoim psychiatrom płaczę, że mam pustkę w głowie i zawalam studia, oni wszystko kładą na karb depresji i zapisują tylko wyższe dawki leków bo "jak depresja minie to i pamięć się poprawi". Szkoda tylko że depresja już 10 lat nie mija, a ja nie pamiętam co robiłam w gimnazjum, liceum, na studiach wolno kojarzę i na nauczenie się czegoś tracę 5 razy więcej czasu niż inni.
Robili mi jakieś EEG, ale to z innych powodów i pomimo że wyszło nieprawidłowe, coś tam z płatem skroniowym, psychiatra to olał.

Mam podobnie, większość życia zapomniałem, chyba już bezpowrotnie, bo nawet w rzadkich, pozytywnych chwilach dużo więcej nie pamiętam.

Sortuj wg