Problem z kolegami

Inne zaburzenia.

Problem z kolegami

przez cyklopka 05 sty 2016, 01:41
fofo99, chyba mi umknęło, czy jesteś jedynym Polakiem w szkole? Czy ci kolesie mają jakieś obce pochodzenie?

Najlepszą sztuką samoobrony jest klasyczne ju jutsu, bo oprócz fajnie wyglądających technik używa się najprostszych rozwiązań (palec w oko, glan w krocze), poza tym treningi są ogólnorozwojowe, można zacząć od zera w każdym wieku.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Problem z kolegami

przez true_survivor 05 sty 2016, 02:35
oskaka napisał(a):true_survivor, no po protu nie wierze w to co napisales. Z kad wiesz co sie dzialo u mnie w gimnazjum?

Wywnioskowałem to po twoich głupich radach opartych jedynie na teorii.

Dodatkowe obciazenie stawow ciezarem moze rozwalic stawy.

Gdy będzie trenował z umiarem, a nie porywał się z motyką na słońce to wtedy nic mu się nie stanie. Niech zacznie od podstawowych ćwiczeń z hantlami. Poza tym nawet gdyby rozwalił sobie stawy to dobrze by mu zrobiło. Poczułby ból i może by trochę zmężniał bo wygląda mi na takiego wychuchanego chłopczyka.

Nawet nie wiesz po co uzywa sie bialka facet... Zaden ogarniety facet nie sprzeda gimnazjaliscie nic wiecej niz witaminy i mineraly w standardowych dawkach (moze sprzedac ale nie powinien doradzic nic wiecej). Nie bede sie klócic z toba bo to nic nie da.

Białka chłopak potrzebuje do budowy mięśni. Nie znasz życia, dzisiaj wszystko można kupić przez neta.

Nie powinien nikt oslepnac ale moze miec wielkie klopoty jak go przylapia w szkole na tym.

Lepiej mieć tymczasowe kłopoty niż zje(b)ane kilka lat życia.
true_survivor

Problem z kolegami

przez oskaka 05 sty 2016, 02:56
true_survivor, oczywiscie lepiej psiknac komus w oczy gazem pieprzowym i byc pozniej zawieszonym w prawach ucznia albo wydalony z placowki.
Ale skad ty wiesz do jakiego gimnazjum chodzilem?

Bialko to substytut zroznicowanej diety a nie element diety. W szczegolnych przypadkach kiedy nie mozesz dostarczyc bialka w postaci posilku to moze uzupelnic w formie sumplementu.

No jak /cenzura/ rozjebie stawy to do konca zycia bedzie mial problemy...

No generalnie przez ciebie jestem w szoku...
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z kolegami

przez true_survivor 05 sty 2016, 03:13
oskaka napisał(a):true_survivor, oczywiscie lepiej psiknac komus w oczy gazem pieprzowym i byc pozniej zawieszonym w prawach ucznia albo wydalony z placowki.

Nie ma nic do stracenia. Ryzyk - fizyk. Najwyżej zmieni szkołę. Jak masz lepsze pomysły to chętnie cię wysłuchamy. Tylko nie wyskakuj z powiedzeniem o tym dla rodziców czy nauczycieli bo cię wyśmiejemy.

Ale skad ty wiesz do jakiego gimnazjum chodzilem?

No do jakiego? Pewnie do jakiegoś elitarnego dla kujonów.

Bialko to substytut zroznicowanej diety a nie element diety. W szczegolnych przypadkach kiedy nie mozesz dostarczyc bialka w postaci posilku to moze uzupelnic w formie sumplementu.

To jest oczywiste. Po prostu po jego sylwetce widać, że potrzebuje więcej białka. Dlatego powinien co nieco dostarczyć jego w formie proszku.

No jak /cenzura/ rozjebie stawy to do konca zycia bedzie mial problemy...

Żartowałem wcześniej. Chodzi po prostu o to aby go jakoś zahartować do życia. Trzeba obudzić w nim ducha wojownika.
true_survivor

Problem z kolegami

przez oskaka 05 sty 2016, 03:32
Nie wiadomo jak to wyglada od strony prawnej tam gdzie sie uczy. U nas by przeniesli do innej szkoly. Moze nie chce miec probkemow w papierach bo chce sie dostac do lepszej szkoly.

Niech lepiej zje dodatkowego schabowego na obiad i twarozek na wieczor. W zupelnosci sytarczy 2g bialka na 1kg masy ciala a to nie jest problem uzupelnic z jedzenia. Nie musi za mlodu truc sie chemia.

Podpowiem. Nie jestem kujonem... Mialem bardzo bogate zycie w gimnazjum :D

Zachartuje sie na pewno na treningach :D jak trener bedzie dobry. W sumie polecilbym tez rozmowe o tym z rodzicem, moze nawet z psychologiem.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Problem z kolegami

przez true_survivor 05 sty 2016, 17:02
fofo99, Ziomek nie słuchaj tego ch(u)ja bo on nic nie wie o prawdziwym życiu. Bierz pałkę teleskopówke i lej brudasów, aż będzie krew tryskała. Zrób z nimi porządek. Jeżeli tego nie zrobisz to wspomnisz moje słowa z ostatnich postów, zobaczysz co cię czeka. Zostaniesz po prostu "pożarty".
true_survivor

Problem z kolegami

przez jetodik 05 sty 2016, 20:36
cyklopka, ja to bym mu raczej proponował boks/kickboxing ponieważ nauczy się tam przyjąć cios, oswoi z bólem, wyrobi charakter.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Problem z kolegami

przez oskaka 05 sty 2016, 23:59
Mam nadzieje ze nie wejedzie w ten watek i nie przeczyta twoich glupich postow true_survivor, i ze sam juz jakos sobie poradzi.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Problem z kolegami

przez true_survivor 06 sty 2016, 00:15
Widzicie co narobiliście? Swoimi durnymi radami wystraszyliście chłopaka. Teraz boi się nawet na forum wejść...
true_survivor

Problem z kolegami

przez jetodik 06 sty 2016, 04:20
true_survivor,
ja mu doradzałem zmienić szkołe, zacząć od nowa, nie wiem czy to takie durne?
Twoje rady? hmm, nie powiem, że złe, raczej mam mieszane uczucia, bo czy da sobie radę czy raczej wypuszczasz go z motyką na słońce, trudno powiedzieć.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg