Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Druid 27 gru 2015, 15:35
Ḍryāgan napisał(a): Czy bardziej jesteśmy umysłem czy opakowaniem czyli ciałem? Jeśli kogoś kocham, to kocham jego ciało czy duszę?
Nie wierzę w istnienie duszy, a ciało jest po to, żeby można było się przytulać, dotykać, patrzeć sobie w oczy i sprawiać sobie wzajemnie inne przyjemności odbierane organoleptycznie :D
Druid

Brzydota

przez WolfMan 27 gru 2015, 15:36
Kabaret CDN.......
Never Ending Story ;)
Mission Impossible ;)
..................................................................................

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 15:38
owsik napisał(a):Mój temat się nie wyczerpał. Tylko unikacie szczerej odp. Wymyślacie cuda na kiju, byle nie przyznać, ze wygląd ma znaczenie i ktoś może z tego powodu bardzo cierpieć. Brzydota jest tematem tabu i dlatego pomijacie bardzo dużo badań, argumentów, które potwierdzają tą wersje. Udając, że ich nie ma, albo, że nie maja znaczenia.

Ale już przestań powtarzać - masz prawo cierpieć z powodu wyglądu, wszyscy ci to potwierdzili. wyszło też, że nie jesteś brzydki tylko niemęski, aseksualny. Wszyscy to już wiemy, dlatego sądzę, że temat się wyczerpał. Oczywiście zaraz napiszesz, że będziesz marudził w tym temacie do usranej śmierci i oczywiście masz prawo, bo to twój wątek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Druid 27 gru 2015, 15:42
owsik napisał(a):Mój temat się nie wyczerpał. Tylko unikacie szczerej odp. Wymyślacie cuda na kiju, byle nie przyznać, ze wygląd ma znaczenie i ktoś może z tego powodu bardzo cierpieć. Brzydota jest tematem tabu i dlatego pomijacie bardzo dużo badań, argumentów, które potwierdzają tą wersje. Udając, że ich nie ma, albo, że nie maja znaczenia.
Ma znaczenie i można przez to cierpieć, tylko że chyba nadal przekonujesz o tym samego siebie...
Gdyby podobny wątek założyła osoba, która straciła w wypadku kończynę lub dwie i napierdzielała o tym kilkaset stron, też straciłabym cierpliwość. Sam nie godzisz się z faktami, co zarzucasz osobom, które mimo wszystko próbują Cię wesprzeć.
Druid

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 15:42
Dark Velvet napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a): Czy bardziej jesteśmy umysłem czy opakowaniem czyli ciałem? Jeśli kogoś kocham, to kocham jego ciało czy duszę?
Nie wierzę w istnienie duszy, a ciało jest po to, żeby można było się przytulać, dotykać, patrzeć sobie w oczy i sprawiać sobie wzajemnie inne przyjemności odbierane organoleptycznie :D

Agata ja to nazywam duszą, a ty możesz nazwać jak chcesz "świadomością", "jestestwem", "rozumem". Gdyby nie ten mały element czym róźnilibyśmy się od zwierząt?

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 15:45
Nie męski wygląd to tez uroda nie ważne czy brzydota czy inaczej to nazwiesz. Cierpię z braku wyglądu przez fizyczność i dlatego nie mam dziewczyny. Pragnę mieć dziewczynę pragnę. Nie ma dusz, duszy człowiek to wszystko wymyślił, bo się bał świata, który, go otacza. A od zwierząt różnimy się mniej niż chcemy przyznać. Rozum wiedza nie uchronił świata przed wojnami wiara tez tego nie zrobiła.

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 15:48
No ja mam duszę. Na dodatek wierzę w reinkarnację, więc sądzę, że miałem i jeszcze mieć będę wiele różnych opakowań. A jak wy nie macie duszy to nie ma o czym dyskutować... Wtedy faktycznie istotne może być tylko to jedno ciało doczesne.
owsik, pierwsze słyszę, żeby zwierzęta prowadziły ze sobą wojny. Czy aby nie jest to czysto ludzkie?

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 15:53
Dark Velvet napisał(a):

hahahahahahahahahahahahaha
i tym samym przenosić bakterie i wirusy z zarażonych zwłok na inne zwłoki

Brzydota

przez Druid 27 gru 2015, 15:54
Ḍryāgan napisał(a):No ja mam duszę. Na dodatek wierzę w reinkarnację, więc sądzę, że miałem i jeszcze mieć będę wiele różnych opakowań. A jak wy nie macie duszy to nie ma o czym dyskutować... Wtedy faktycznie istotne może być tylko to jedno ciało doczesne.
Ty masz duszę, ja psychikę
Druid

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 15:56
Szympansy prowadzą ze sobą wojny już podobne do ludzkich wojen. Inne zwierzęta walczą o terytorium,zasoby. Nasze wojny też często wybuchały z tego powodu. Po czym wnosisz, że masz duszę? I dlaczego wierzysz metempsychozę ?

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 15:58
Ḍryāgan napisał(a):
Dark Velvet napisał(a):

Agata ja to nazywam duszą, a ty możesz nazwać jak chcesz "świadomością", "jestestwem", "rozumem". Gdyby nie ten mały element czym róźnilibyśmy się od zwierząt?

do "duszy" można nawrzucać śmieci na zawsze poprzez przytulanie które jak na orbicie okołoziemskiej krążą z wielką szybkością napierdalając jak pociski w pamięć przez lata i dziesięciolecia i nic nie da się z nimi zrobić.

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 16:01
Nawet raj w zależności w jakiej części świata mieszka dany lud wygląda inaczej. Czyli w islamie to pełna rzek kraina itp. U ludów łowieckich to pełne zwierzyny łownej krainy. Nawet jeden Bóg, koncepcja monoteizmu to genialny wymysł Żydów, a w zasadzie faraona Egipskiego Echnatona, którą potem Mojżesz rozwinął i utwierdził jako religię swojego ludu, jeżeli przyjąć, że ta postać jest autentyczna.

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 16:03
to czy krowy są szczęśliwe kiedy zjadam stejki z ich ciał i sie wkurwiam kiedy wychodzą mi well done("dobrze wysmażone")?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez cyklopka 27 gru 2015, 16:13
Ḍryāgan napisał(a):Abstrahując od bolączek owsika (bo ten temat już się chyba wyczerpał) możemy pomówić ogólnie o pięknie i brzydocie oraz ich pojmowaniu.
A mnie interesuje jeszcze jedno: co odpowiecie na pytanie - kim jest, jaki jest dany człowiek, czyli jakie elementy składowe tworzą osobę ludzką? Czy bardziej jesteśmy umysłem czy opakowaniem czyli ciałem? Jeśli kogoś kocham, to kocham jego ciało czy duszę?

Ja uważam, że póki żyjemy jesteśmy niepodzielną całością, wszystkie aspekty są ze sobą zawile powiązane.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg