Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez *Monika* 27 gru 2015, 12:48
nieboszczyk, jak się o siebie dba to można starzeć się ładnie... Oj jak Ty mało wiesz o pięknie i o brzydocie. Wiesz tyle, ile masz doświadczeń, a zapewne niewiele, jeśli zagłębić się w temat. Starsi mężczyźni czy kobiety mogą być atrakcyjni wewnętrznie i/lub zewnętrznie. Pojmowanie w/w atrybutów zależy od tego, czego szukamy w drugim człowieku.
Obrazek
Główny Moderator

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 12:56
*Monika* napisał(a):nieboszczyk, jak się o siebie dba to można starzeć się ładnie....

ale to już jest desperacka próba oszukania losu i odmładzanie się na siłę jak to robi maryla rodowicz za wyśpiewany gruby hajc.jej pokroju zwykle nie mają żadbnych bolesnych i uciążliwych problemów zdrowotnych,mają zdrowe zęby do poznej starości więc inwestują w urodę i sztuczną młodość.większości ludzi na jej miejscu opadły już ręce i nie oszukują losu bo fizycznie ich nie stać.jeżeli już mają pare groszy zaskórniaków to inwestują w podreperowanie zdrowia,zwłaszcza zęby.to tak jak 98 społeczeństwa zakopuje swoich zmarłych w ziemi nie oszukując tym razem naturalnego rozkładu i nawożenia zielska kiedy te marne ekscentryczne 2% bogatych decyduje się na plastynację bo tak bardzo kocha swoich zmarłych bliskich że wolą ICH oglądać we własnej osobie,pokazywać innym co ich zabiło zamiast oglądać kamiennej anonimowej płyty ze skromnym napisem.leczenie kanałowe to jest również jakiś rodzaj oszukiwania losu kiedy sie ma pare groszy zaskórniaków bo w naturze taki ząb sam wypada/usuwa się go za darmo jak to robi plebs.

Brzydota

przez wiejskifilozof 27 gru 2015, 13:11
Ja się zgadzam z Moniką,że uroda nie zależy od wieku.Uwielbiam Agnieszkę Wielgosz,która jest bardzo ładna.
Cyklopka oj,znam taką.Jedną.Koszmar.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 13:15
detektywmonk nie należy mylić wewnętrznej urody z układami od których bardzo dużo zależy i są podstawą w każdej dziedzinie życia.uroda wewnętrzna czy inteligencja nic nie da kiedy nie masz żadnych układów z innymi.ja np nie lece do UK na kilka dni w roku bo jestem przystojny,mam niebrązowe jasne oczy,bujną fryzurę czy posiadam książkową wiedzę i pamięć fotograficzną.to latami ciężko wypracowane układy i wiele wyrzeczeń od osoby z FS.jak myslisz dlaczego w naturze zwierzątka krótko żyją,często są zagryzanie i zjadane,dlaczego walają się ich zgniłe ciała i kości gdzie popadnie?dlaczego zdychają z głodu kiedy zęby im wypadną?bo w naturze niema sklepów i prywatnych gabinetów.w naturze niema hajcu.

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 13:59
*Monika* napisał(a):Ḍryāgan, niektórzy ludzie nie wierzą w siebie, w swoje pozytywne cechy, mają zaniżoną samoocenę, przez co pojmują i widzą rzeczywistość zupełnie w negatywnych barwach.
Piękno i brzydota przeplatają się ze sobą... tak było i będzie. W pięknie możemy dostrzec brzydotę, a w brzydocie piękno.
Osobiście uważam, że każdy z nas, wystarczy, że dostrzeże w kimś jakąś cechę, która go ujmie, może to być walor zewnętrzny jak i wewnętrzny np. piękno duszy. Wtedy wariuje w pozytywnym słowa znaczeniu, traci głowę i postrzega tego kogoś jako pięknego. Myślę, że nie muszę Tobie tego tłumaczyć Nicolasie, jesteś inteligentasem :P

Mnie tego nie musisz tłumaczyć. Spróbuj przekonać owsika.
Owsik, swoją drogą Peter Dinklage, lat 46, wzrostu 1,35, ma żonę i córkę, żona jest wzrostu normalnego, nie żadna karzełkowata,ma 168 cm wzrostu (nawet nie niska jest). Poślubił ją zanim został sławnym Tyrionem Lannisterem.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Brzydota

przez khaleesi 27 gru 2015, 14:04
”piękno jest w oku patrzącego” czy „nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba”

Miko zaraz będzie, ze on jest bogaty i dlatego nie jest sam.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez hobbyturysta 27 gru 2015, 14:05
kalesia umow sie z owsikiem
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Brzydota

przez khaleesi 27 gru 2015, 14:07
hobbyturysta, sam się z nim umów. ja nie musze a Ty tak
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 14:08
khaleesi,teraz jest bogaty, ale wtedy gdy się żenił wcale nie było tak różowo. Nie miał łatwego życia

Brzydota

przez hobbyturysta 27 gru 2015, 14:11
nie rozumiem kalesia ty nie musisz a ja musze ? toc ty chyba samotna to masz idealna okazje kogos poznac
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Brzydota

przez khaleesi 27 gru 2015, 14:11
Ḍryāgan, wiesz dla mnie ten człowiek wzbudza współczucie ale to dobrze, że jakaś kobieta znalazła w nim coś więcej. Nie wyobrażam sobie, zeby mój facet był niższy ode mnie. :roll: :?
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 14:14
khaleesi, ty sobie nie wyobrażasz, ale ktoś sobie wyobraża. To jest miłość właśnie. Kocha się przecież nie wzrost, wygląd, tylko osobę. Wygląd to tylko pierwsze wrażenie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez khaleesi 27 gru 2015, 14:19
Ḍryāgan napisał(a):khaleesi, ty sobie nie wyobrażasz, ale ktoś sobie wyobraża. To jest miłość właśnie. Kocha się przecież nie wzrost, wygląd, tylko osobę. Wygląd to tylko pierwsze wrażenie
Serio byłbyś z kobietą która ma dwa metry wzrostu jak sam jestes wysoki a ta kobieta byłaby jeszcze wyższa. Napisałeś,że lubisz niskie brunetki więc pozwól mi na moje własne gusta.
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 14:22
khaleesi, a czy ja ci nie pozwalam? każdy ma jakieś tam preferencje. Nie pisałem, że powinnaś się zakochać w facecie o posturze karła. Po prostu fajnie, że jest taka róznorodność i każdego co innego podnieca. Dzięki temu jest większa szansa, że się trafi na swoją miłość, co wyraża się w powiedzeniu "każda potwora znajdzie swego amatora"
Serio byłbyś z kobietą która ma dwa metry wzrostu

Yes, Brienne z Tarthu niesamowicie mnie podnieca hi hi

Sortuj wg