Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 01:03
E tam, wyglądać na geja a być gejem to jednak nie to samo.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez *Monika* 27 gru 2015, 01:11
Bycie gejem czy wyglądanie na geja jest ujmą? Czy gej jest brzydki?
Myślę, że to w naszych głowach, w przekonaniach i filozofii życia przejawia się tolerancja lub jej brak dla szeroko pojmowanej inności.
Obrazek
Główny Moderator

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 01:18
*Monika*, nic podobnego nie napisałem. Daleki jestem od krytykowania kogoś za orientację seksualną. Chodzi tylko o to, że owsik gejem nie jest bo jednak szuka dziewczyny a nie chłopaka.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez cyklopka 27 gru 2015, 01:25
*Monika*, na razie 80 stron tego i 200 stron poprzedniego tematu jest o braku tolerancji dla subiektywnie pojętej brzydoty 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez *Monika* 27 gru 2015, 01:27
Ḍryāgan, a ja nie sugeruję, że przytoczyłam Tobie moje słowa. Tak mi się nasunęła myśl, związana z tytułem wątku...
Zastanawiam się na ile coś co jest nazywane brzydotą, jest brzydkie mieści się w kategoriach odstępstwa od normy. W przypadku brzydoty w ogóle jakaś norma istnieje? :D Czy coś jest brzydkie, brzydsze i najbrzydsze? Ludzie przecież różnie ją pojmują. Dla mnie coś brzydkiego może być dla Ciebie piękne. Od czego zależy nazywanie czegoś brzydkim czy ładnym? Pomyślałam, że od naszych skojarzeń, doświadczeń. Co myślisz?
Obrazek
Główny Moderator

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 01:38
o ile w przypadku sztuki takl pewnie moze byc o tyle wvprzypsdku ludzkiej urodu juz nie.Poczytaj troche na temat badan dotyczacych wygladu,a zdziwisz sie jak bardzo zbierzzna jest ocena urody na calym swiecie. Tak sie dzirje, bo ewolucyjnie mamy wbudowana ocene urody np. dlatego niscy merzczyzni nie uchodza i nigdy nie uchodzili za symbol atrakcyjnosci meskiej.

Brzydota

przez buka 27 gru 2015, 01:50
to ciekawe dlaczefo teraz wszystkie nastoletnie dziewczęta wzdychają do karła z Gry o Tron

Brzydota

przez *Monika* 27 gru 2015, 02:13
owsik, mamy tendencje do oceniania... zgodzę się. Jednak skłaniam się ku tezie, że są jeszcze preferencje kobiet i mężczyzn w przypadku atrakcyjności. Nie wszystkim podobają się wysocy mężczyźni czy niskie kobiety. Z badaniami jest tak, że bierze w nich odsetek populacji. Z uwagi na przekonania niektórym ludziom rasy białej nie podobają się czarnoskórzy mężczyźni i odwrotnie.
cyklopka, wybacz :D niektóre tematy pobieżnie czytam :oops:

buka, bo jest pozytywną postacią i wzbudza sympatię?
Obrazek
Główny Moderator

Brzydota

przez omakk 27 gru 2015, 03:20
Carica Milica napisał(a):omakka po czym wnioskujesz, że owsik może być gejem?

Żartowałem, po prostu wygląda tak niemęsko. :D

*Monika* napisał(a):Bycie gejem czy wyglądanie na geja jest ujmą? Czy gej jest brzydki?
Myślę, że to w naszych głowach, w przekonaniach i filozofii życia przejawia się tolerancja lub jej brak dla szeroko pojmowanej inności.

Nie mam nic do gejów. Szanuję ich jak każdego innego człowieka.
omakk

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 gru 2015, 09:10
*Monika* napisał(a):Ḍryāgan, a ja nie sugeruję, że przytoczyłam Tobie moje słowa. Tak mi się nasunęła myśl, związana z tytułem wątku...
Zastanawiam się na ile coś co jest nazywane brzydotą, jest brzydkie mieści się w kategoriach odstępstwa od normy. W przypadku brzydoty w ogóle jakaś norma istnieje? :D Czy coś jest brzydkie, brzydsze i najbrzydsze? Ludzie przecież różnie ją pojmują. Dla mnie coś brzydkiego może być dla Ciebie piękne. Od czego zależy nazywanie czegoś brzydkim czy ładnym? Pomyślałam, że od naszych skojarzeń, doświadczeń. Co myślisz?

Moniko, ale oczywiście, że się z Tobą zgadzam. To samo już wcześniej pisałem w wątku owsika, tym zamkniętym. Piękno leży w oku patrzącego i każdemu co innego się podoba. Kanony piękna są zmienne w różnych czasach i kulturach. Tylko, że jak widzisz powyżej - kolega owsik nie dopuszcza takich argumentów do wiadomości. Więc nie ma sensu przedstawiać tu tego typu poglądów, bo są bezcelowe.

Brzydota

przez khaleesi 27 gru 2015, 10:52
owsik napisał(a):Skoro uwazasz mnie za brzydkiego, to czemu tego nie napiszes?Az,tarbardzo boisz sie opini innych?
to przecież Ci napisałam i to parę razy nie słowami brzydki bo dla mnie brzydota wygląda inaczej ale dla mnie nie jestes atrakcyjny seksualnie i wtedy inna dziewczyna napisała, że dla niej nie jesteś brzydki i zaczęła wpsominac coś o Twoich niebieskich oczach. :shock: Czytasz co chcesz czytać.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 12:07
khaleesi napisał(a):
owsik napisał(a):Skoro uwazasz mnie za brzydkiego, to czemu tego nie napiszes?Az,tarbardzo boisz sie opini innych?
to przecież Ci napisałam i to parę razy nie słowami brzydki bo dla mnie brzydota wygląda inaczej ale dla mnie nie jestes atrakcyjny seksualnie i wtedy inna dziewczyna napisała, że dla niej nie jesteś brzydki i zaczęła wpsominac coś o Twoich niebieskich oczach. :shock: Czytasz co chcesz czytać.

Ok. Rozumiem. To nie jesteś wyjątkiem, bo tak praktycznie jestem odbierany przez każdą kobietę.

Brzydota

przez hobbyturysta 27 gru 2015, 12:09
owsik a Danny Devito tez brzydki na maxa i mial mnostwo kobiet w zyciu ?
jestes bardziej paskudny niz on ?
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 12:10
*Monika* napisał(a):Bycie gejem czy wyglądanie na geja jest ujmą? Czy gej jest brzydki?

gej/wyglądający na geja z klamką służbową przy dupie, w umundurowaniu,pracujący w formacji uzbrojonej,z brązowymi oczami i spontanem wygląda epicko. jego bolesna zgorzel w osobowości rzuca się w oczy z kilometra.ból jest porównywalny do bólu ropnia pod zębami,nie daje spać więc idzie jak w dym odbarczać ropień poprzez dorazny kontakt fizyczny z kim popadnie.

Sortuj wg