Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Kot_ 26 gru 2015, 11:59
Widziałam fotki owsika i też przy pierwszym spojrzeniu rzucił mi się brak właśnie typowo meskich, silnych cech w jego wyglądzie. Jest wielu mężczyzn estetycznie dużo brzydszych od owsika, z odstajacymi brzdyniami i wylysiałych którzy mają powodzenie u kobiet. A owsika brzydalem bym nigdy nie nazwał bo wyglada normalnie, ladnie i schludnie.
Kot_

Brzydota

przez owsik 26 gru 2015, 11:59
Ḍryāgan napisał(a):jetodik, Gdyby to było takie proste to proponuję zatem zastrzyki z testosteronu. Wtedy będzie go więcej w organizmie i sprawa załatwiona.

Kiedyś byłem u lekarza z wynikami testosteronu. Faktycznie okazało się, że mam niski poziom testa, ale jednak w normie. Jednak lekarz stwierdził, że może mi w tym pomóc. Przepisał mi gonadotropiny na pobudzenie przysadki. Po takiej terapii mój testosteron wzrósł do poziomu średnio-wysokiego. Przybyło mi parę pryszczy ze stanę zapalanym. Mój zarost jak był słaby taki pozostał. Nic się nie zmieniło.

Brzydota

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 12:01
Czyli doszliśmy do wniosku, że problemem owsika nie jest brzydota jako taka, ale brak cech męskich w wyglądzie.
Zarost dodaje męskości, to fakt. Mnie wszyscy mówią, że z zarostem lepiej wyglądam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Kot_ 26 gru 2015, 12:20
Ḍryāgan, tak, a powiedzialbym, że ma nawet takie śmieszno-sympatyczne cechy w wyglądzie, ale mnie się w ogóle z brzydotą nie kojarzy.
Kot_

Brzydota

przez Kot_ 26 gru 2015, 12:26
owsik, ja miałem takie kolegę kiedyś ktory miał straszne kompleksy na ptk. swojego niskiego wzrostu i dziecinnej urody. Po latach przyznał mi się, że kuł sie hormonem wzrostu ostro pod kontrolą lekarza i efekty byly naprawdę piorunujace. Ale on tą terapię przechodził jakoś pod koniec wieku dojrzewania, u Ciebie to już chyba za późno, chociaz nie wiem ,nie znam sie. Wiem, ze jemu urosly nawet stopy i głowa :> wszystko mu uroslo.
Ogolnie kawał chlopiska się z niego zrobilo bo pozniej dodał do tego siłke i testosteron. No ale osiągnął cz3go to czego chciał.
Jakie konsekwencje takiej terapii kiedys poniesie, tego nie wiem, ale chlopak byl naprawde zdeterminowany.
Kot_

Brzydota

przez owsik 26 gru 2015, 12:35
Kot_ napisał(a):owsik, ja miałem takie kolegę kiedyś ktory miał straszne kompleksy na ptk. swojego niskiego wzrostu i dziecinnej urody. Po latach przyznał mi się, że kuł sie hormonem wzrostu ostro pod kontrolą lekarza i efekty byly naprawdę piorunujace. Ale on tą terapię przechodził jakoś pod koniec wieku dojrzewania, u Ciebie to już chyba za późno, chociaz nie wiem ,nie znam sie. Wiem, ze jemu urosly nawet stopy i głowa :> wszystko mu uroslo.
Ogolnie kawał chlopiska się z niego zrobilo bo pozniej dodał do tego siłke i testosteron. No ale osiągnął cz3go to czego chciał.
Jakie konsekwencje takiej terapii kiedys poniesie, tego nie wiem, ale chlopak byl naprawde zdeterminowany.
Kot_ napisał(a):owsik, ja miałem takie kolegę kiedyś ktory miał straszne kompleksy na ptk. swojego niskiego wzrostu i dziecinnej urody. Po latach przyznał mi się, że kuł sie hormonem wzrostu ostro pod kontrolą lekarza i efekty byly naprawdę piorunujace. Ale on tą terapię przechodził jakoś pod koniec wieku dojrzewania, u Ciebie to już chyba za późno, chociaz nie wiem ,nie znam sie. Wiem, ze jemu urosly nawet stopy i głowa :> wszystko mu uroslo.

Brzydota

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 12:36
W okresie dojrzewania wcale niekoniecznie trzeba się czymś szprycować. Sam byłem długo mały i miałem dziewczęcą urodę. Urosłem w wieku 17 lat kilkanaście cm w ciągu roku i teraz jestem dość wysoki. Nie wiem od czego to zależy, ale chyba faktycznie coś z testosteronem. Ale wzrost to też zasługa genów. Jaki wzrost mają Twoi rodzice, owsik? Z zasady nasze pokolenie jest trochę wyższe od pokolenia naszych rodziców, ale to ma jednak znaczenie

Brzydota

przez Kot_ 26 gru 2015, 12:47
Tak, ale u tego chlopaka rodzice też byli niscy więc miał małe szanse na to ,ze wyrosnie. Zresztą był na tym punkcie kompletnie zbzikowany, chciał być zawsze duży, a że był przy kasie, to pewnie posmarował lekarzowi i załatwił bo watpie w to, żeby jakiś lekarz, od tak sobie, lekką ręką taką terapię zastosował, zważywszy na to, że chłopak nie był jakoś chorobliwie niski czy tam mały. Był po prostu niski, ajk wielu w społeczeństwie.
Kot_

Brzydota

przez jetodik 26 gru 2015, 12:55
Kot_,
Widziałam fotki owsika i też przy pierwszym spojrzeniu rzucił mi się brak właśnie typowo meskich, silnych cech w jego wyglądzie. Jest wielu mężczyzn estetycznie dużo brzydszych od owsika, z odstajacymi brzdyniami i wylysiałych którzy mają powodzenie u kobiet. A owsika brzydalem bym nigdy nie nazwał bo wyglada normalnie, ladnie i schludnie.

dokładnie tak samo to widze ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez wiejskifilozof 26 gru 2015, 21:19
Ładna dziewczyna i prymitywny cham.To pół biedy.Gorzej jak cham związuje się,z chamską i podłą dziewczyną.

Brzydota

przez owsik 26 gru 2015, 21:25
Wychodzi na to, że muszę wziąć kredyt na operacje plastyczne. Żebym przestał być mało męski z twarzy czy tam jak to mówią mi kobiety nie w ich typie. Pociesza mnie jednak myśl o tym, że wielce prawdopodobne jest, iż nawet Cristiano Ronaldo przechodził operacje plastyczne by wyglądać jak wygląda.
Ostatnio edytowano 26 gru 2015, 21:34 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez jetodik 26 gru 2015, 21:25
detektywmonk, lepiej właśnie jak się chamstwo między sobą paruje i trzyma w swoich kręgach z dala od normalnych ludzi.
przykro patrzyć jak dobra dziewczyna jest niszczona, tylko dlatego, że jej atawistyczny mózg odpala wbrew jej woli chemię do jakichś typów.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez wiejskifilozof 26 gru 2015, 21:27
A ten cham,czasem ma BMW i kasę jak lodu.I dziewczyna,wpada :mrgreen:

Brzydota

przez khaleesi 26 gru 2015, 21:32
detektywmonk napisał(a):Gorzej jak cham związuje się,z chamską i podłą dziewczyną.
no wtedyjest ok. Czemu fajna dziewczyna ma byc z chamem?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg