Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez na_leśnik 25 gru 2015, 00:31
"Po zebraniu szczegółowego materiału dowodowego, w tym zeznań Pana Owsika, forumowy sąd najwyższy uznaje go za niezdolnego do stworzenia związku i skazuje na dożywotnie walenie konia".

Biedny koń :( .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Brzydota

przez owsik 25 gru 2015, 00:32
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a):Jeżeli ktoś mnie nazywa śmieciem ofiarą losu to nie mogę nie zareagować.

Sam tak ludzi nazwyasz...wiec nie pjerdol:)

Cóż nauczyłem się od mistyczni. Bo ja pierwszy takich słów nie używałem.

Brzydota

przez Sigrun 25 gru 2015, 00:34
na_leśnik napisał(a):
"Po zebraniu szczegółowego materiału dowodowego, w tym zeznań Pana Owsika, forumowy sąd najwyższy uznaje go za niezdolnego do stworzenia związku i skazuje na dożywotnie walenie konia".

Biedny koń :( .

Placek!!!

owsik, mistrzyni !!! Dziekuje za uznanie ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez elo 25 gru 2015, 00:35
prosze pani ale to ona zaczela!1jeden

ja /cenzura/ owsik ile ty masz lat? piec?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez owsik 25 gru 2015, 00:36
Ja się tylko bronię, a to jest różnica. Przykro mi, że tego nie potrafisz zauważyć.

Brzydota

przez WolfMan 25 gru 2015, 00:37
Owsiku nie zmuszaj mnie do brutalności w Wigilię ;)

Brzydota

przez elo 25 gru 2015, 00:37
owsik napisał(a):Ja się tylko bronię, a to jest różnica. Przykro mi, że tego nie potrafisz zauważyć.

nie bronisz sie tylko znizasz sie do poziomu swoich rozmowcow i tez ich wyzywasz od najgorszych :roll:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Brzydota

przez owsik 25 gru 2015, 00:38
WolfMan napisał(a):Owsiku nie zmuszaj mnie do brutalności w Wigilię ;)

Powiedz mi czemu zabraniasz mi mieć swoje zdanie i usilnie zmuszasz bym przyjął czyjś punkt wiedzenia? Tym bardziej, że wiem, iż to ja mam racje.

Brzydota

przez WolfMan 25 gru 2015, 00:38
elo, Elo ;)

Brzydota

przez owsik 25 gru 2015, 00:40
elo napisał(a):
owsik napisał(a):Ja się tylko bronię, a to jest różnica. Przykro mi, że tego nie potrafisz zauważyć.

nie bronisz sie tylko znizasz sie do poziomu swoich rozmowcow i tez ich wyzywasz od najgorszych :roll:

Wlaśnie, że się bronię. Jeżeli ktoś mnie nazywa ofiarą losu głupkiem nieudacznikiem. To co mam mu podziękować?

Brzydota

przez Flipthescript 25 gru 2015, 00:43
Poza tym, nie ma takiej osoby na świecie, którą mógłbyś zafascynować. Fascynujący, to był, /cenzura/, Jim Morrison, a nie typ, który użala się nad sobą na przez 60 stron tematu na forum. Wbrew Twojemu myśleniu-nie ma w Tobie nic wyjątkowego. Jesteś typowym zakompleksionym nerdem, któremu wydaje się, że jest niezwykły i ma "bogatą osobowość", bo przeczytał kilka "naukowych" książek o brzydocie. Mam w dupie Twoją brzydotę, są większe problemy. Jestem brzydki, od narodzin niechciany, odrzucany nawet przez najbliższych, a jednak zamiast "naukowych artykułów o brzydocie" wolę poczytać coś, co w jakikolwiek sposób mnie wzbogaci, zamiast nakręcać do czczego pierdolenia. Bo wiem, że nie jestem pępkiem świata i gdzieś jest ktoś cierpiący tak bardzo, że chciałby być na moim miejscu.
Ludzie przeżywali Wietnam i całkowite kalectwo, a Ty jesteś zwykłą cipą, której kompleksy przysłaniają świat. Poczuj się forumowym Bogiem, jak tak dalej pójdzie problem sam się rozwiąże, bo będziesz wyrywał laski na "jestem Owsikiem z Nerwica.com". Wesołego Karpia :)

Brzydota

przez elo 25 gru 2015, 00:46
owsik napisał(a):
elo napisał(a):

Wlaśnie, że się bronię. Jeżeli ktoś mnie nazywa ofiarą losu głupkiem nieudacznikiem. To co mam mu podziękować?

swiat nie jest czarno-bialy drogi owsiku i gdybys posluchal sie madrzejszych od siebie i poszedl na terapie to bys wiedzial ze oprocz zachowan agresywnych i uleglych sa jeszcze te asertywne i jako iz nie jestesmy juz dziecmi w przedszkolu to wlasnie je powinnismy przejawiac najczesciej
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Brzydota

przez WolfMan 25 gru 2015, 00:47
Flipthescript, Kwintesencja :brawo:

Brzydota

przez owsik 25 gru 2015, 00:49
Flipthescript napisał(a):Poza tym, nie ma takiej osoby na świecie, którą mógłbyś zafascynować. Fascynujący, to był, /cenzura/, Jim Morrison, a nie typ, który użala się nad sobą na przez 60 stron tematu na forum. Wbrew Twojemu myśleniu-nie ma w Tobie nic wyjątkowego. Jesteś typowym zakompleksionym nerdem, któremu wydaje się, że jest niezwykły i ma "bogatą osobowość", bo przeczytał kilka "naukowych" książek o brzydocie. Mam w dupie Twoją brzydotę, są większe problemy. Jestem brzydki, od narodzin niechciany, odrzucany nawet przez najbliższych, a jednak zamiast "naukowych artykułów o brzydocie" wolę poczytać coś, co w jakikolwiek sposób mnie wzbogaci, zamiast nakręcać do czczego pierdolenia. Bo wiem, że nie jestem pępkiem świata i gdzieś jest ktoś cierpiący tak bardzo, że chciałby być na moim miejscu.
Ludzie przeżywali Wietnam i całkowite kalectwo, a Ty jesteś zwykłą cipą, której kompleksy przysłaniają świat. Poczuj się forumowym Bogiem, jak tak dalej pójdzie problem sam się rozwiąże, bo będziesz wyrywał laski na "jestem Owsikiem z Nerwica.com". Wesołego Karpia :)

Bo ty byłeś w Wietnamie. Na pewno też jeździsz do Afryki karmisz głodujących ludzi. A tak poza tym skoro masz mnie w dupie to poco tu piszesz i mnie obraz? To nie tylko jest nie logiczne to jest głupie. Jim Morrison był przystojnym facetem i był wokalistą mojego ulubionego zespołu Czyli The Doors. Ale jak widać to ja jestem ograniczony nie ty. Który pisze w moim wątku tylko po to by mnie obrazić. To świadczy bardzo mocno o tym jak wzbogacony jesteś.
Ostatnio edytowano 25 gru 2015, 00:57 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg