Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Reynevan 22 gru 2015, 22:36
^ Cóż za skwitowanie całego wątku. :lol:
Reynevan

Brzydota

przez ego 22 gru 2015, 22:39
owsik, tak na poważnie, bo niscy ludzie, faktycznie nie mają predyspozycji do biegania sprintów. Brak jest sprinterów o wzroście 165 bądź niższym, którzy by pokonali granicę 10 s na setkę, a wśród ponad 100 sprinterów w historii, którym się to udało jest jeśli dobrze pamiętam, tylko jeden o masie ciała poniżej 80kg.
ego

Brzydota

przez tosia_j 22 gru 2015, 22:53
Reynevan napisał(a):^ Cóż za skwitowanie całego wątku. :lol:

Reynevan, coz przekonal mnie
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 23:14
ego napisał(a):owsik, tak na poważnie, bo niscy ludzie, faktycznie nie mają predyspozycji do biegania sprintów. Brak jest sprinterów o wzroście 165 bądź niższym, którzy by pokonali granicę 10 s na setkę, a wśród ponad 100 sprinterów w historii, którym się to udało jest jeśli dobrze pamiętam, tylko jeden o masie ciała poniżej 80kg.

Przecież ja nie jestem sprinterem i nigdy na olimpiadę się nie wybierałem. Po prostu wolno nie biegałem, ale to nie oznacza, że byłem w tym bardzo dobry, albo coś w tym stylu.
Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 23:23 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez ego 22 gru 2015, 23:22
Wybacz owsik, ale w porównaniu do owych sprinterów, biegasz zapewne bardzo wolno. Ja z resztą też. ;)
ego

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 23:28
ego napisał(a):Wybacz owsik, ale w porównaniu do owych sprinterów, biegasz zapewne bardzo wolno. Ja z resztą też. ;)

To jest oczywiste. Ale nie porównywałem się do olimpijczyków tylko przeciętnych kolesi. Co wcale nie znaczy, że i wśród nich nie było dużo lepszych ode mnie. Mimo wszystko jednak dużo też było słabszych. Podobnie z pływaniem pewne każdy, kto uprawia ten sport wyprzedziłby mnie bez większego wysiłku. Z drugiej jednak strony nie jednego gościa wyprzedziłem żabką, gdy on pływał kraulem.

Brzydota

przez ego 22 gru 2015, 23:36
owsik, jak chodzi o urodę też jest dużo słabszych od Ciebie, ale to jakoś nie przeszkadza Ci się klasyfikować na beznadziejnej pozycji. Zupełnie inaczej jak w przypadku biegów. :bezradny:
ego

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 23:46
ego napisał(a):owsik, jak chodzi o urodę też jest dużo słabszych od Ciebie, ale to jakoś nie przeszkadza Ci się klasyfikować na beznadziejnej pozycji. Zupełnie inaczej jak w przypadku biegów. :bezradny:

To tylko przykład w biegach może i kiedyś miałbym te 20 miejsce na 100 startujących, oczywiscie to bardzo daleko od podium, ale nadal to punktowane miejsce.
W urodzie mam na 100 miejsc 90, a to sprawia, że nie ma już mowy o żadnym punkcie. a realnie przekłada się to na brak dziewczyny co jest ważniejsze niż jakieś tam bieganie. Dlatego tak przeżywam tą urodę, bo to ona mnie dyskwalifikuje w biegu o randki, a tym samym o związek. To tak niski poziom urody sprawia, że jestem dla kobiet wiecznie nie w typie nie w guście.

Przypomniało mi się, że jak miałem 14 lat. To wziąłem udział w takim biegu jak złota mila. Niestety nie było tam kategorii wiekowych i brało w nim udział bardzo dużo osób, Pamiętam, że zająłem w tedy 99 miejsce na 100 punktowanych, W rzeczywistości miałem lepszą lokatę, ale mnie wypychano przed bramką.

Brzydota

przez ego 22 gru 2015, 23:58
owsik napisał(a):a realnie przekłada się na brak dziewczyny co jest ważniejsze niż jakieś tam bieganie.
To też zależy dla kogo...serio wolałbyś mieć jakąś tam laskę, niż być mistrzem świata ?
Swoją drogą ciekawe ilu mistrzów świata w dowolnej dyscyplinie, nie ma laski, bo że żadna mistrzyni świata, nie ma laski, to jest bardziej oczywiste. :]
ego

Brzydota

przez owsik 23 gru 2015, 00:46
ego napisał(a):
owsik napisał(a):a realnie przekłada się na brak dziewczyny co jest ważniejsze niż jakieś tam bieganie.
To też zależy dla kogo...serio wolałbyś mieć jakąś tam laskę, niż być mistrzem świata ?
Swoją drogą ciekawe ilu mistrzów świata w dowolnej dyscyplinie, nie ma laski, bo że żadna mistrzyni świata, nie ma laski, to jest bardziej oczywiste. :]

Ale nie będę mistrzem świata, a żyję. Misztów świata jest nie wielu. Ludzi w związkach jest bardzo wielu, bo to podstawowa potrzeba,

Kiedyś czytałem, że jakiś brzydki piłkarz grającym w pierwszym składzie i to dobrej drużyny. Musiał korzystać z usług prostytutek, bo żadna, go nie chciała. Przez to , że był brzydki. Niestety nie znam nazwiska. Wielu brzydkich aktorów robi to samo co ten piłkarz z tych samych powodów.

Brzydota

przez my_name 23 gru 2015, 10:09
owsik napisał(a):
my_name napisał(a):owsik, a jak bardzo Ty zwracasz uwagę na wygląd innych ludzi? Nie chodzi mi tylko o kobiety, które ewentualnie chciałbyś poderwać, tylko tak ogólnie.

Nie wiem, co przez to rozumiesz, ale może trafię. Jak większość ludzi mam jakiś zmysł estetyczny. Więc rzuca mi się w oczy czy ktoś jest atrakcyjny czy nie.

Też mam niezdrowe podejście do swojego wyglądu. Teraz nie jest już źle, bo jestem sterapeutyzowana (mam też inne problemy). No i w związku z tym np. bardzo zazdrościłam pięknym kobietom. Widok jakiejś wyjątkowo ładnej potrafił mi autentycznie zepsuć humor. Uważałam, że nie mam chłopa, bo jestem za mało ładna, a to raczej chodzi o paskudny charakter. W sumie nie chce mi się już psychologizować. Może rzeczywiście Twój wygląd jest taki pechowy i tyle.

Brzydota

przez lucy1979 23 gru 2015, 11:09
tosia_j napisał(a):Nic ci to nie pomoze. Z twoim wygladem.....

Tosiu,
mam nadzieję, ze to sarkazm :mrgreen:
o kurcze zapomnialam ze mialam nie pisac w tym watku.

Weslych Swiat dla Owsika i Wszystkich, Owsikowi zyczę aby w tym roku znalazł dziewczyne a innym to Zdrowka i Optymizmu w pierwszej kolejnosci.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Brzydota

przez Druid 23 gru 2015, 12:53
owsik napisał(a):Kiedyś czytałem, że jakiś brzydki piłkarz grającym w pierwszym składzie i to dobrej drużyny. Musiał korzystać z usług prostytutek, bo żadna, go nie chciała. Przez to , że był brzydki. Niestety nie znam nazwiska. Wielu brzydkich aktorów robi to samo co ten piłkarz z tych samych powodów.

Nie musiał. Obrzydliwe. Wolałabym faceta, który sam się sprzedawał niż dziwkarza.
Druid

Brzydota

przez Druid 23 gru 2015, 16:04
:roll: ...moim zaburzonym zdaniem normalny mężczyzna zakochałby się w kobiecie, z którą łączy go seks.
Swoją drogą, zakochać się bez wzajemności w prostytutce to lekki niefart.
Druid

Sortuj wg