Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Kontrast 22 gru 2015, 19:09
ego, Hahah Ego ja to ci mowie, ze one sie kiedys wszystkie zrzuca i cie zdejmą:)
No tak ale Owsik???? Nie mowi ci to cos??? Owsik jak to Owsik za szybki nie jest, pewno moze stad te pseudo bo go slimaki na 60 w budzie mijały.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 19:23
:pirate:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Brzydota

przez ego 22 gru 2015, 20:45
Kontrast, na to też jest rada! owsik musi se poszukać owsicy.

Kontrast napisał(a): Hahah Ego ja to ci mowie, ze one sie kiedys wszystkie zrzuca i cie zdejmą:)
Nie wiem, chyba faktycznie coś nie kumate żem...Ale że kto? że baby? przecież one mie ne dogoniat :mhm:
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Reynevan 22 gru 2015, 20:45
Kontrast napisał(a):ego, Przecie pisal ze niski, to pewno biega wolno, gdzie gwalt. To zostaje dziurawiec i prostytuta, co te Ego ostatnio takie niedomyślne;/

Co to jest ,,dziurawiec"? O__o
Reynevan

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 20:50
cyklopka napisał(a):
owsik napisał(a):
Zosia_89 napisał(a):owsik, wydaje mi się, że wiele osób Cię rozumie, ale
1. masz swoje niezaprzeczalne prawdy,
2. pewnie niektórzy (np. ja) nie bardzo rozumieją czego od nich oczekujesz :bezradny:

powiedziałeś co czujesz, z czym się borykasz, wierzymy Ci na słowo, stwierdziłeś, że "będziesz się użalał nad sobą do śmierci" (czy jakoś tak)

i tu nasuwa się zasadnicze pytanie: i...?

I nadal będę się żalił. Nie oczekuję żadnej pomocy nie chcę tylko by ludzi zaprzeczali moim doświadczeniom.

No to już wyszło jakieś miliart stron temu, że jak będziemy przytakiwać, to fajnie, bo "rozumiemy" i "szanujemy", a jeśli mamy inny ogląd sytuacji to sugerujemy, że "brzydki nie może mieć racji".

Jedna rzecz mi się przypomniała, niedawno na to wpadłam. Dyskutowaliśmy o charakterze i osobowości, ale jak poznajemy kogoś, to trudno od razu ocenić go po jego cechach, to wymaga czasu. Więc co innego wchodzi w grę? Tak na prawdę zachowanie. Nie jesteśmy w stanie od razu wziąć pod uwagę jaki ktoś jest na prawdę, pierwsze widzimy co on robi i z tego wnioskujemy.

Pierwsze wrażenie to wygląd i wygląd i to nie jest żadna bajeczka czy dyrdymały, bo takie są fakty.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 20:52
Ḍryāgan napisał(a):
...jak poznajemy kogoś, to trudno od razu ocenić go po jego cechach, to wymaga czasu. Więc co innego wchodzi w grę? Tak na prawdę zachowanie. Nie jesteśmy w stanie od razu wziąć pod uwagę jaki ktoś jest na prawdę, pierwsze widzimy co on robi i z tego wnioskujemy.

Ano właśnie. Więc jak ktoś cały czas się tylko użala nad sobą, musi być uznany za marudę. Zwłaszcza, że na pierwszy rzut oka nie ma żadnych widocznych wad zewnętrznych, ani czegoś co faktycznie mogłoby go z marszu dyskwalifikować.

A jednak jestem dyskwalifikowany z powodu wyglądu, bo się fizycznie nie podobam i dlatego nie mam dziewczyny. Nie trzeba mieć szram na twarzy od granatu by być uznawanym za brzydkiego,a przez to nie dostawać szansy na randki.
Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 21:01 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 20:54
my_name napisał(a):owsik, a jak bardzo Ty zwracasz uwagę na wygląd innych ludzi? Nie chodzi mi tylko o kobiety, które ewentualnie chciałbyś poderwać, tylko tak ogólnie.

Nie wiem, co przez to rozumiesz, ale może trafię. Jak większość ludzi mam jakiś zmysł estetyczny. Więc rzuca mi się w oczy czy ktoś jest atrakcyjny czy nie.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 20:57
ego napisał(a):
owsik napisał(a):Najpierw trzeba pójść do tego łóżka z kobietą z jej dobrowolną wolą. I na tym się kończy. Bo kobiety nie pójdą ze mną do łóżka bo jestem aseksualny z twarzy czyli kompletnie nie pociągam fizycznie kobiet.
Prawicto straciłeś z prostytutką, czy zgwałciłeś kogoś?

Nie jestem typem gwałciciela.
Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 21:00 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 20:59
Kontrast napisał(a):ego, Przecie pisal ze niski, to pewno biega wolno, gdzie gwalt. To zostaje dziurawiec i prostytuta, co te Ego ostatnio takie niedomyślne;/

Nie wiem skąd takie założenie, że muszę biegać wolno.

Brzydota

przez ego 22 gru 2015, 21:04
owsik, a jaki masz rekord na 60m? :]
ego

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 21:43
Nie pamiętam, ale nie biegałem wolno. Teraz to wiadomo nie te lata i brak formy. Chociaż powoli coś zaczynam robić by przywrócić sobie formę.

Brzydota

przez ego 22 gru 2015, 21:50
owsik, jak nie pamiętasz, to skąd pamiętasz jak było? ;) byłeś choć szybszy od dziewczyn?
ego

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 22:07
Skąd takie niedowierzanie? Pamiętam, że szybciej biegałem w liceum od większości chłopaków na wuefie,a u mnie wuef był łączony z wieloma klasami. Nawet mieliśmy takie zawody i byłem 3.

Brzydota

przez tosia_j 22 gru 2015, 22:31
Nic ci to nie pomoze. Z twoim wygladem.....
outsider

Sortuj wg