Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:19
A czemu wy ciągle to samo. Czemu wy nie możecie choć na moment zastanowić się czy nie mam racji. Ile razy mam wam tłumaczyć, że mógłbym mieć super osobowość, a i tak odpadałbym przez brak urody, bo to z wyglądu się nie podobam. Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Czemu tego nie możecie zaakceptować. Tylko ciągle osobowość i osobowość.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:20
Ḍryāgan o kolejny bohater tez mnie wyzwiesz od śmiecia? Widzę, że to modne ostatnio.
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 16:21 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Davin 13 gru 2015, 16:21
owsik napisał(a):A czemu wy ciągle to samo. Czemu wy nie możecie choć na moment zastanowić się czy nie mam racji. Ile razy mam wam tłumaczyć, że mógłbym mieć super osobowość, a i tak odpadałbym przez brak urody, bo to z wyglądu się nie podobam. Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Czemu tego nie możecie zaakceptować. Tylko ciągle osobowość i osobowość.

Weź już nie pisz tych głupot i sie zamknij
Weź sobie tego kota co cię tak broni i już wypisz wymaluj JK.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Kot_ 13 gru 2015, 16:26
Owsik, ale masz racje przecież. Całkiem serio piszę.

Sprzedawczyk :)
Kot_

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:27
Davin napisał(a):
owsik napisał(a):A czemu wy ciągle to samo. Czemu wy nie możecie choć na moment zastanowić się czy nie mam racji. Ile razy mam wam tłumaczyć, że mógłbym mieć super osobowość, a i tak odpadałbym przez brak urody, bo to z wyglądu się nie podobam. Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Czemu tego nie możecie zaakceptować. Tylko ciągle osobowość i osobowość.

Weź już nie pisz tych głupot i sie zamknij
Weź sobie tego kota co cię tak broni i już wypisz wymaluj JK.

Ciekawe bo ty się tak zachowujesz jak wielki Pan dyktator. W dodatku umiesz przy tym obrażać tylko ludzi.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:28
Kot dziękuje bardzo i dziękuje, że się ująłeś za mną. Nie tak jak większość. Prawie sami konformiści.

Brzydota

przez Pasażer 13 gru 2015, 16:30
owsik, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili! Myślałem, że sztuka trollowania upadła, a społeczeństwo się nauczyło, a tu taka perełka :D
"Biegnę przez ten świat jak dusza bez zameldowania,
Obserwator i szyderca, spec od brudów świata prania,"

Brzydota

przez Kot_ 13 gru 2015, 16:30
Davin. Ja go nie bronię, przesiakniety agresja człowieku. Chlopak ma problem emocjonalny ze sobą i nie zamierzam się tu jeszcze z nim drażnić jak Ty. To wlasnie takimi postami jak twoje, ten temat się żywi.
Kot_

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:32
Pasażer ja nie trolluję. Chcesz mnie teraz zdyskredytować, bo fajnie jest napisać komuś kto broni swoich racji, że jest trollem.

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 16:34
owsik napisał(a):Ḍryāgan o kolejny bohater tez mnie wyzwiesz od śmiecia? Widzę, że to modne ostatnio.

Nie wyzywałem cię od niczego. Chciałem tylko, żebyś mi odpowiedział o jakie kuźwa racje ci chodzi. Bo jestem widać tępy, nie rozumiem.

Brzydota

przez Pasażer 13 gru 2015, 16:35
owsik napisał(a):Pasażer ja nie trolluję. Chcesz mnie teraz zdyskredytować, bo fajnie jest napisać komuś kto broni swoich racji, że jest trollem.

Nieważne, jakie masz intencje, ale to co robisz jest trollowaniem, do tego klasycznie zostawiony bait na końcu wiadomości :D

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:38
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):Ḍryāgan o kolejny bohater tez mnie wyzwiesz od śmiecia? Widzę, że to modne ostatnio.

Nie wyzywałem cię od niczego. Chciałem tylko, żebyś mi odpowiedział o jakie kuźwa racje ci chodzi. Bo jestem widać tępy, nie rozumiem.

O takie, że mogę odpadać przez brak wyglądu i osobowość nie ma tu nic do rzeczy.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:39
Pasażer napisał(a):
owsik napisał(a):Pasażer ja nie trolluję. Chcesz mnie teraz zdyskredytować, bo fajnie jest napisać komuś kto broni swoich racji, że jest trollem.

Nieważne, jakie masz intencje, ale to co robisz jest trollowaniem, do tego klasycznie zostawiony bait na końcu wiadomości :D

Nie to nie jest trolowanie to jest wieczne spieranie się z tym samym argumentem czyli, bo osobowość.

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 16:40
ODPADASZ PRZEZ BRAK WYGLĄDU, MASZ FANTASTYCZNĄ OSOBOWOŚĆ, ALE NIKT TEGO NIE DOSTRZEGA.
Lepiej Ci?

Sortuj wg