Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:56
Reynevan napisał(a):A może śmierdzisz stęchlizną?

A może bez takich chamskich tekstów.

Brzydota

przez Reynevan 21 gru 2015, 21:58
owsik napisał(a):

Ale ja pytam poważnie, bo mam kumpla, który wali na kilometr i wygląda jak menel, i też się dziwi, że żadna laska nie wytrzymała z nim dłużej niż parę miesięcy.
Reynevan

Brzydota

przez Purpurowy 21 gru 2015, 21:59
Reynevan napisał(a):Ale ja pytam poważnie, bo mam kumpla, który wali na kilometr i wygląda jak menel, i też się dziwi, że żadna laska nie wytrzymała z nim dłużej niż parę miesięcy.

Cholera, znalazłem rozwiązanie dla mnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Evia 21 gru 2015, 22:00
owsik napisał(a):Cóż właśnie pieniądze i sława to rzadko cześć charakteru. To raczej część talentu w przypadku sławy tym bardziej. Głownie talent wokalny malarski czy aktorski. Choć w tym ostatnim zawodzie wygląd ma znaczenie. Bo brzydkich aktorów na poziomie Dany DeVito jest nie wielu, a na poziomie Brata Pitta już zdecydowanie więcej można wymienić.
Pieniądze często można odziedziczyć i tak się dzieje wśród miliarderów. Pieniądze można wygrać.

Zgłoś post

Taaa, jasne, wszyscy wygrali w totka

A talent, ambicja, upór, zaradność i przedsiębiorczość to nie są cechy charakteru? :lol:

owsik napisał(a): Owszem można się dorobić i to zdarza, ale to jest rzadsze zjawisko niż Ci się wydaje.

To zależy o jak dużych pieniądzach mowa. O milionerach jednak nie ma co dyskutować bo jest to skrajne minimum, a brzydali w związkach jest znacznie więcej

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 22:00
Reynevan napisał(a):
owsik napisał(a):

Ale ja pytam poważnie, bo mam kumpla, który wali na kilometr i wygląda jak menel, i też się dziwi, że żadna laska nie wytrzymała z nim dłużej niż parę miesięcy.

Nie walę kupą nie wyglądam jak menel. Wyglądam nawet sympatycznie z twarzy, ale skrajnie nie pociągająco dla kobiet dlatego tak bardzo nie dostaję szansy.
Mam aseksualną twarz jak to określiła jedna z dziewczyn.

Brzydota

przez Evia 21 gru 2015, 22:01
Reynevan napisał(a):Ale ja pytam poważnie, bo mam kumpla, który wali na kilometr i wygląda jak menel, i też się dziwi, że żadna laska nie wytrzymała z nim dłużej niż parę miesięcy.

Mogę się założyć, że dziewczyny mu mówią, że przyczyną jest jego wygląd :D
Bo w sumie to prawda (nie licząc smrodu)

Brzydota

przez Reynevan 21 gru 2015, 22:03
Evia napisał(a):

Nie, mówią, że nie jest w ich typie. :lol:
Reynevan

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 22:04
Evia napisał(a):
owsik napisał(a):Cóż właśnie pieniądze i sława to rzadko cześć charakteru. To raczej część talentu w przypadku sławy tym bardziej. Głownie talent wokalny malarski czy aktorski. Choć w tym ostatnim zawodzie wygląd ma znaczenie. Bo brzydkich aktorów na poziomie Dany DeVito jest nie wielu, a na poziomie Brata Pitta już zdecydowanie więcej można wymienić.
Pieniądze często można odziedziczyć i tak się dzieje wśród miliarderów. Pieniądze można wygrać.

Zgłoś post

Taaa, jasne, wszyscy wygrali w totka

A talent, ambicja, upór, zaradność i przedsiębiorczość to nie są cechy charakteru? :lol:

owsik napisał(a): Owszem można się dorobić i to zdarza, ale to jest rzadsze zjawisko niż Ci się wydaje.

To zależy o jak dużych pieniądzach mowa. O milionerach jednak nie ma co dyskutować bo jest to skrajne minimum, a brzydali w związkach jest znacznie więcej

ambicja upór to są cechy charakteru. talent już nie. Tylko, że one nie dają gwarancji na osiągniecie sukcesu/ Sęk w tym, że udaje się nielicznym na rzesze, którzy nie dotarli na szczyt, a nawet polegli na samym dole. Oczywiscie lepiej mieć te cechy niż ich nie mieć, ale to jeszcze nie stanowi o tym, że ktoś osiągnie sukces.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 22:06
Reynevan napisał(a):
Evia napisał(a):

Nie, mówią, że nie jest w ich typie. :lol:

Bo nie w typie dotyczy samego wyglądu od razu to pada jak się facet nie podoba fizycznie i kobieta nie ma nawet ochoty na poznanie.

Brzydota

przez Evia 21 gru 2015, 22:09
owsik napisał(a):ambicja upór to są cechy charakteru. talent już nie. Tylko, że one nie dają gwarancji na osiągniecie sukcesu/ Sęk w tym, że udaje się nielicznym na rzesze, którzy nie dotarli na szczyt, a nawet polegli na samym dole. Oczywiscie lepiej mieć te cechy niż ich nie mieć, ale to jeszcze nie stanowi o tym, że ktoś osiągnie sukces.

samym talentem kariery się nie zrobi
za to uparte i ambitne beztalencie owszem

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 22:10
Evia napisał(a):
owsik napisał(a):ambicja upór to są cechy charakteru. talent już nie. Tylko, że one nie dają gwarancji na osiągniecie sukcesu/ Sęk w tym, że udaje się nielicznym na rzesze, którzy nie dotarli na szczyt, a nawet polegli na samym dole. Oczywiscie lepiej mieć te cechy niż ich nie mieć, ale to jeszcze nie stanowi o tym, że ktoś osiągnie sukces.

samym talentem kariery się nie zrobi
za to uparte i ambitne beztalencie owszem

Jak ma plecy.

Nie jednego upór i ambicja zeżarła.

Brzydota

przez Reynevan 21 gru 2015, 22:11
owsik napisał(a):Bo nie w typie dotyczy samego wyglądu od razu to pada jak się facet nie podoba fizycznie i kobieta nie ma nawet ochoty na poznanie.

No, jeśli masz sylwetkę Golluma, to wątpię, by to robiło na panienkach wrażenie.
Reynevan

Brzydota

przez Evia 21 gru 2015, 22:13
owsik napisał(a):Bo nie w typie dotyczy samego wyglądu od razu to pada jak się facet nie podoba fizycznie i kobieta nie ma nawet ochoty na poznanie.

więc jakie jest wyjście z sytuacji owego kolegi?
Nieustanny lament i żal do całego świata, że żadna go nie chce?
Czy może powinien się umyć i ubrać jak człowiek (ewentualnie przestać chlać) Czyli ogólnie ujmując zadbać o siebie

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 22:13
Nie mam sylwetki guluma. Mam aseksualną twarz. Zresztą z tą sylwetką to faceci przesadzają facet o fajnej budowie ciała, ale niski nadal jest niski dla kobiety. Ktoś kto ma brzydką twarz nadal ja ma czy jest chudy gruby itd.

Sortuj wg