Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:26
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Ale ty nie rozumiesz, że poderwanie dziewczyny to nie to samo co związek, szansa na miłość czy cokolwiek.

Poderwanie dziewczyny to nie to samo co związek, ale tak to jest szansa na miłość i szansa na ten związek, bo to jest ren pierwszy krok.

Wierzysz w bajki, które nijak się mają do rzeczywistości. Tak ci się marzy ta uroda (kuźwa a tu nawet w nomenklaturze występuje płeć brzydka), że ci się wydaje, że jakbyś jakimś cudem został urodziwym księciem z bajki, rozwiązałbyś swoje wszystkie problemy. A wygląd to w rzeczywistości jedno wielkie gówno jest. I nic, słownie NIC nie daje.

Tak nie daje dlatego to urodziwym łatwiej jest znalezc pracę stworzyć zwiazek. U ciebie to nie działa, bo sam przyznajesz, że jesteś chory.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:27
Reynevan napisał(a):
owsik napisał(a):Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.
a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie
b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

c) osoba, która nie ma nasrane w deklu :mrgreen:

Bardzo dużo osób, które miało nasrane w deklu miało, żony, kochanki, ale oni mieli urodę.

Brzydota

przez Evia 21 gru 2015, 21:28
owsik napisał(a):Podejść to sobie można do sklepu. Wiem za co odpadam i to jest wygląd.

Taa, tak to sobie tłumacz
Wiadomo, że łatwiej jest się usprawiedliwiać wyglądem aniżeli spartalonym charakterem.

Swoją drogą, to tutaj na forum nikt nie wie jak wyglądasz ale i tak mimo to, raczej zgodnym chórem większość ma Cię dość :lol:
No tak, ale to też pewnie wina wyglądu...
W końcu napisałeś, że jesteś brzydki :lol:

Ps. Nie twierdzę, że jesteś przystojny (może faktycznie masz rację) ale z drugiej strony również nie "plusujesz", więc nie ma co się dziwić, że masz zerowe szanse na związek.
W końcu istnieją brzydale, które są w związku, więc jeśli są w nim nie za sprawą wyglądu to co wpłynęło na ten fakt?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:28
Ḍryāgan napisał(a):Aha, czyli jednak spotykałeś się przez dwa lata z dziewczyną.

Nie dwa lata tylko po dwóch latach od naszych spotkań, ona mi powiedziała szczerze, że jej się fizycznie nie podobałem.

Brzydota

przez Evia 21 gru 2015, 21:29
owsik napisał(a):
Reynevan napisał(a):
owsik napisał(a):Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.
a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie
b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

c) osoba, która nie ma nasrane w deklu :mrgreen:

Bardzo dużo osób, które miało nasrane w deklu miało, żony, kochanki, ale oni mieli urodę.

są różne nasrania w deklu, jedne są dyskwalifikujące a inne nie

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:32
Evia napisał(a):
owsik napisał(a):Podejść to sobie można do sklepu. Wiem za co odpadam i to jest wygląd.

Taa, tak to sobie tłumacz
Wiadomo, że łatwiej jest się usprawiedliwiać wyglądem aniżeli spartalonym charakterem.

Swoją drogą, to tutaj na forum nikt nie wie jak wyglądasz ale i tak mimo to, raczej zgodnym chórem większość ma Cię dość :lol:
No tak, ale to też pewnie wina wyglądu...
W końcu napisałeś, że jesteś brzydki :lol:

Ps. Nie twierdzę, że jesteś przystojny (może faktycznie masz rację) ale z drugiej strony również nie "plusujesz", więc nie ma co się dziwić, że masz zerowe szanse na związek.
W końcu istnieją brzydale, które są w związku, więc jeśli są w nim nie za sprawą wyglądu to co wpłynęło na ten fakt?

Dużo osób wie jak wyglądam.

Pieniądze, sława i zwykłe szczęście.

Tak stary głupi argument, że tak sobie to tłumaczę. Nawet jeżeli kobieta mi prosto w twarz mówi, że odpadam przez to, że jej się fizycznie nie podobam to pewnie jej się to wydaje ona w oczach ma takie lasery i widzi mój charakter. Gratuluję myślenia. Totalne ignorowanie czyjegoś doświadczenia co zresztą robi tu wielu użytkowników.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:33
Evia napisał(a):c) osoba, która nie ma nasrane w deklu :mrgreen:

są różne nasrania w deklu, jedne są dyskwalifikujące a inne nie[/quote]
Brzydota często gęsto sama w sobie dyskwalifikuje.

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 21:39
U ciebie to nie działa, bo sam przyznajesz, że jesteś chory.

Nie uważasz, że jednak przeczysz sam sobie? i to w postach jeden pod drugim?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez Evia 21 gru 2015, 21:41
owsik napisał(a):Dużo osób wie jak wyglądam.

ja nie wiem jak wyglądasz ale nawet jakbyś był przystojny to i tak byś odpadł za te monotematyczne zawodzenie

owsik napisał(a):Pieniądze, sława i zwykłe szczęście.

Pieniądze i sława to też część charakteru
Ale zaraz, zaraz. Przecież sławni i bogaci to tylko ci piękni :lol:

owsik napisał(a):Nawet jeżeli kobieta mi prosto w twarz mówi, że odpadam przez to, że jej się fizycznie nie podobam to pewnie jej się to wydaje ona w oczach ma takie lasery i widzi mój charakter.

Na ogólną atrakcyjność faceta wpływa wiele cech (nie tylko twarz) ale również sylwetka, styl i owszem charakter, który również wpływa na wygląd (wyprostowana postawa ciała, chód itd)
Najwidoczniej jesteś nieatrakcyjny pod każdym względem, w czym sobie sam pomogłeś.

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 21:42
Wiesz owsik,mnie nie wkurza marudzenie, że nie mając ładnej buźki nie możesz znaleźć baby. Wkurza mnie pogląd, iż sam fakt bycia przystojnym daje gwarancję szczęścia, powodzenia, dobrej pracy itd., co generalnie jest total bzdurą i akurat mija się z moim poznaniem empirycznym.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:44
Ḍryāgan napisał(a):
U ciebie to nie działa, bo sam przyznajesz, że jesteś chory.

Nie uważasz, że jednak przeczysz sam sobie? i to w postach jeden pod drugim?

Nie, bo ja się z tym zgadzam, że są różne dekle i nie każdy musi się podobać. To jest tak, że ja Tobie wierzę, że nie możesz stworzyć udanego związku, Natomiast nie uwierzę, że nie byłbyś wstanie stworzyć jakiegokolwiek związku jeżeli faktycznie jesteś przystojny i oczywiscie nie masz osobowości autystycznej czy gadasz z muchami.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:49
Ḍryāgan napisał(a):Wiesz owsik,mnie nie wkurza marudzenie, że nie mając ładnej buźki nie możesz znaleźć baby. Wkurza mnie pogląd, iż sam fakt bycia przystojnym daje gwarancję szczęścia, powodzenia, dobrej pracy itd., co generalnie jest total bzdurą i akurat mija się z moim poznaniem empirycznym.

Ja nie twierdzę, że to daje 100% szanse. Tylko, że pomaga ułatwia. To tak jakby porównać szanse przy 100 000 kuponów lotto do jednego na wygraną. Może być tak, że a ni jedna, a ni druga osoba nie wygra. Ja to tak widzę potencjałami, ale na pewno nie jakimiś pewnikami.

Brzydota

przez Reynevan 21 gru 2015, 21:52
A może śmierdzisz stęchlizną?
Reynevan

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:53
Evia napisał(a):
owsik napisał(a):Dużo osób wie jak wyglądam.

ja nie wiem jak wyglądasz ale nawet jakbyś był przystojny to i tak byś odpadł za te monotematyczne zawodzenie

owsik napisał(a):Pieniądze, sława i zwykłe szczęście.

Pieniądze i sława to też część charakteru
Ale zaraz, zaraz. Przecież sławni i bogaci to tylko ci piękni :lol:

owsik napisał(a):Nawet jeżeli kobieta mi prosto w twarz mówi, że odpadam przez to, że jej się fizycznie nie podobam to pewnie jej się to wydaje ona w oczach ma takie lasery i widzi mój charakter.

Na ogólną atrakcyjność faceta wpływa wiele cech (nie tylko twarz) ale również sylwetka, styl i owszem charakter, który również wpływa na wygląd (wyprostowana postawa ciała, chód itd)
Najwidoczniej jesteś nieatrakcyjny pod każdym względem, w czym sobie sam pomogłeś.

Cóż właśnie pieniądze i sława to rzadko cześć charakteru. To raczej część talentu w przypadku sławy tym bardziej. Głownie talent wokalny malarski czy aktorski. Choć w tym ostatnim zawodzie wygląd ma znaczenie. Bo brzydkich aktorów na poziomie Dany DeVito jest nie wielu, a na poziomie Brata Pitta już zdecydowanie więcej można wymienić.
Pieniądze często można odziedziczyć i tak się dzieje wśród miliarderów. Pieniądze można wygrać. Owszem można się dorobić i to się zdarza, ale to jest rzadsze zjawisko niż Ci się wydaje.

Cóż badano korelacje wyglądu i płci między. a zarobkami. Cóż wygrywają przystojni wysocy mężczyźni.

Sortuj wg