Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:55
Ḍryāgan, ja czy owsik?
owsik, z przeproszeniem masz argumenty z dupy :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez nokturnek 21 gru 2015, 20:57
z takim obsesyjnym zapętleniem na punkcie swojego - według Ciebie - nietrakcyjnego wyglądu też niewiele zdziałasz. wygląd jedno, podejście co innego.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:59
Ḍryāgan napisał(a):Ale ty nie rozumiesz, że poderwanie dziewczyny to nie to samo co związek, szansa na miłość czy cokolwiek.

Poderwanie dziewczyny to nie to samo co związek, ale tak to jest szansa na miłość i szansa na ten związek, bo to jest ren pierwszy krok.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:00
nokturnek napisał(a):z takim obsesyjnym zapętleniem na punkcie swojego - według Ciebie - nietrakcyjnego wyglądu też niewiele zdziałasz. wygląd jedno, podejście co innego.

Podejść to sobie można do sklepu. Wiem za co odpadam i to jest wygląd.

Brzydota

przez nokturnek 21 gru 2015, 21:02
no dobrze, tak uważasz. jesteś przekonany, że to właśnie dlatego. i sądzisz, że to wcale nie rzutuje na Twoje relacje z kobietami?

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:02
khaleesi napisał(a):Ḍryāgan, ja czy owsik?

I mówi to ta, która nimi operuje i nie umie się przyznać do błędu. Ciekawe czemu obiektywne badania naukowe udowodniły, że to brzydkim jest gorzej znaleść partnera wbrew w Twoim argumentom. Przyroda własnie tak działa, że kieruje się bardzo często wyglądem. Ludzie jako istoty biologiczne podlegają tym samym prawą. Ale co tam ty wiesz lepiej ty wiesz lepiej ode mnie co mnie spotkało.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:05
nokturnek napisał(a):no dobrze, tak uważasz. jesteś przekonany, że to właśnie dlatego. i sądzisz, że to wcale nie rzutuje na Twoje relacje z kobietami?

Rzutuje owszem, ale bardziej na relacje ze znajomymi w tym oczywiscie kobietami. Nie sprawia jednak, że od razu nim nawet otworzę buzie już jestem nie na randkę czy za nim coś napiszę. Na tym polega nieatrakcyjność fizyczna, że skreśla z góry.

Brzydota

przez Reynevan 21 gru 2015, 21:16
owsik napisał(a):Co rozumiesz przez to, że mam brzydką osobowość?

Obiektywnie: jesteś egocentrykiem i zadręczasz innych swoim problemem. Robisz to publicznie, więc wyobrażam sobie, co by się działo, gdybyś znalazł się w związku i ciągle czułbyś się zagrożony potencjalnym odrzuceniem. Gdybyś już znalazł partnerkę, która by Ciebie zaakceptowała, najprawdopodobniej doprowadzałbyś ją do rozpaczy swoim użalaniem się i prędzej czy później uciekłaby od Ciebie. Jeżeli chcesz stworzyć związek, który ma ręce i nogi, to zacznij pracować nad swoją bardzo niską samooceną, bo tak czy siak zapętlasz się w swojej obsesji.
Reynevan

Brzydota

przez nieboszczyk 21 gru 2015, 21:18
Dark Velvet napisał(a):
owsik napisał(a):
khaleesi napisał(a):owsik, pierdoły piszesz

Nie pierdoły tylko nie wygodne fakty dla wielu ludzi, że brzydcy nagminnie odpadają z powodu tego, że się nie podobają fizycznie.
Może ustaw sobie to w podpisie, żebyś nie musiał się powtarzać :bezradny:

coś na wzór mojego?

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 21:18
khaleesi napisał(a):Ḍryāgan, ja czy owsik?

Iwonka, oczywiście owsik

Brzydota

przez Reynevan 21 gru 2015, 21:19
owsik napisał(a):Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.
a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie
b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

c) osoba, która nie ma nasrane w deklu :mrgreen:
Reynevan

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 21:22
owsik napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Ale ty nie rozumiesz, że poderwanie dziewczyny to nie to samo co związek, szansa na miłość czy cokolwiek.

Poderwanie dziewczyny to nie to samo co związek, ale tak to jest szansa na miłość i szansa na ten związek, bo to jest ren pierwszy krok.

Wierzysz w bajki, które nijak się mają do rzeczywistości. Tak ci się marzy ta uroda (kuźwa a tu nawet w nomenklaturze występuje płeć brzydka), że ci się wydaje, że jakbyś jakimś cudem został urodziwym księciem z bajki, rozwiązałbyś swoje wszystkie problemy. A wygląd to w rzeczywistości jedno wielkie gówno jest. I nic, słownie NIC nie daje.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 21:23
Reynevan napisał(a):
owsik napisał(a):Co rozumiesz przez to, że mam brzydką osobowość?

Obiektywnie: jesteś egocentrykiem i zadręczasz innych swoim problemem. Robisz to publicznie, więc wyobrażam sobie, co by się działo, gdybyś znalazł się w związku i ciągle czułbyś się zagrożony potencjalnym odrzuceniem. Gdybyś już znalazł partnerkę, która by Ciebie zaakceptowała, najprawdopodobniej doprowadzałbyś ją do rozpaczy swoim użalaniem się i prędzej czy później uciekłaby od Ciebie. Jeżeli chcesz stworzyć związek, który ma ręce i nogi, to zacznij pracować nad swoją bardzo niską samooceną, bo tak czy siak zapętlasz się w swojej obsesji.

Napisze to szczerze jeżeli dziewczyna by mi się podobała fizycznie i odpowiadała osobowością oczywiscie zdaję sobie sprawę, że nie ma 100% zgodności, ale z grubsza. Nie, że ona katolicyzm ja skrajny ateizm to tylko przykład. I wiedziałbym, że mnie zaakceptowała. To nawet bym nie pisnął słówkiem o swojej brzydocie.
Tym bardziej, że spotykałem się z dziewczyną, która mi się podobała, która mi odpowiadała osobowością i sądziłem, że jej się podobam. Oczywiście robiłem za poczekalnie, ale dowiedziałem się po 2 latach o tym, że jej się nigdy nie podbiałem, a tak dziwnie się skalda, że stwierdziła, że spotykała się ze mną, bo jej odpowiadałem osobowością, bo umiałem ja rozśmieszyć, bo miałem podobne zainteresowania do niej. Niestety ostatecznie uroda znaczy więcej.

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 21:25
Aha, czyli jednak spotykałeś się przez dwa lata z dziewczyną.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg