Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Davin 13 gru 2015, 15:55
khaleesi napisał(a):
owsik napisał(a):Sęk w tym, że jakbym był przystojny to nie miało by znaczenia jaką miałbym osobowość i tak miałbym szansę na randkę, a tym samym na miłość spełnioną. Gdybym nawet miał najciekawszą osobowość będąc brzydkim nie ma to znaczenia i tak nie dostałbym szansy na randkę, albo zostałbym tylko kolegą, bo tak bardzo liczy się uroda.
Kolejna sprawa. Uważasz, ze masz monopol na sprawy damsko męskie. wymagasz nieustannej uwagi. Mam wrażenie, ze Twoja osoba jest wszędzie i wszędzie widze ten sam temat Twojej brzydoty. cholera nie chce wszedzie czytać o Twojej osobie bez urazy. Chyba styknie Ci jeden temat? Nie skąd napierd*alasz wszędzie o nim jak pępek świata.

Nie będzie miał żadnego tematu bo wszyscy mają go dosyć a ja się o to postaram. Niech sobie w Wordzie pisze o swojej brzydocie.

Brzydota

przez Marcin2013 13 gru 2015, 15:57
usunom ci temat bo wyladniales haha

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 15:58
owsik napisał(a):Psychotropka`89 Wytłumacz mi tą aluzje. To oznacza, że rzygasz moim tematem?

Oczywiście nie dosłownie. Ogólnie to chodzi mi ogólnie o to co się porobiło. Ile jadu, złości, obrażań. Niepotrzebnie też podnosisz ciśnienie pisząc w innych wątkach. Jesteś tutaj, założyłeś nowy wątek, Moderacja pewnie wyjaśni Ci za co zamknięto Twój temat i trzeba się z tym pogodzić, bo co zrobisz? Ostatnio był wątek, w który też się bardzo zaangażowałam emocjonalnie, wywlekłam parę przykrych spraw dla mnie i nagle bach!, ni ma... Zablokowano, zamknięto i nie ma. Nie żaliłam się, nie stroiłam fochów. Usunęli, to usunęli. Trochę przykro, ale trudno. Nie moje forum, nie ja decyduję o tym co jest usuwane. :bezradny:

Zresztą, zostałam uznana przez Ciebie za hipokrytkę, co mnie personalnie zakuło, bo za takową się nie uważam. A gdziekolwiek Ci tłumaczę swoje wywody, podaję przykłady, to Ty je zlewasz! Jak mi nie wierzysz, to Ci pokażę zdjęcie swojego eks. Na pewno nie stwierdzisz, że był atrakcyjny. Był <i zapewne jest> brzydki, niski i destrukcyjny emocjonalnie. Rozstałam się z nim nie z powodu urody, czy wzrostu ale właśnie tego, że mnie psychicznie zgnębił.
Dlatego zastanów się nad sobą... Choć przez chwilę. Bo stajesz się okropnie zgorzkniały i monotematyczny.

Wiesz na czym polega konstruktywna dyskusja na forum? Że słuchasz też innych, wymieniasz różne argumenty, empatycznie podchodzisz do innych, starasz się zrozumieć ich punkt widzenia. A Ty tylko zaprzeczasz i jak mantrę powtarzasz 2 zwroty:
-jestem nie w typie
-jestem brzydki.

Po kilkudziesięciu bliźniaczo podobnych do siebie postach, gdzie zlewasz innych, nie oczekuj innych reakcji, niż frustracja.
Tak, to frustruje, gdy ktoś się produkuje, obnaża w jakiś sposób swoje emocje, przejścia, żeby coś Ci wytłumaczyć, a Ty na wszystko masz tą samą, oklepaną formułkę.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 16:00
Kontrast napisał(a):
Psychotropka`89 napisał(a):Obrazek

Ty tez sie boisz isc otworzyc lodowke?:D

Pewne obawy są, nie powiem... :hide:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:00
Niemal każdy tu deklaruje, że nie znosi chamstwa. Tylko, że jak ja napisze jedno słowo to jest larum. Jak mnie obrażają wyzywają to jest wszystko ok. Nikt tego nie zauważa.

Brzydota

przez khaleesi 13 gru 2015, 16:04
Psychotropka`89, owsik i tak jest nie w typie. Szkoda palców i klawiatury. Nie odniósł się do Twojego ostatniego postu zupełnie, zero wniosków.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:05
Psychotropka`89 Bo ta formułka jest prawdziwa. Davidowi nie zwrócisz uwagę, że jest chamski tylko mi. Nie wierzę mu zapewne to on usunął mi ten temat z czystej złośliwości. Własnie tak polega na wymianie. Tylko tak się składa, że prawie każdy tu chce mi narzucić swój punkt widzenia, ale prawie nikt przez moment nawet nie chciał założyć, że to ja mogę mięć rację. To ma być wymiana? Tego nie widzisz oczywiscie. Sama stwierdziłaś, że Ci się fizycznie nie podobam i nie miałbym u Ciebie szans już choćby z tego powodu. Więc co niby mam udawać, że jednak tak macie racje.

Brzydota

przez khaleesi 13 gru 2015, 16:08
owsik, no przecież piszę, ze masz rację, jestes mało atrakcyjny :roll: Tylko ja Ci konkretnie radzę co robić a Ty na wszystko jesteś na NIE no to jest jak jest.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 16:12
khaleesi napisał(a):owsik, no przecież piszę, ze masz rację, jestes mało atrakcyjny :roll: Tylko ja Ci konkretnie radzę co robić a Ty na wszystko jesteś na NIE no to jest jak jest.

To Ci też odpowiadam robiłem cuda na kiju i odpadałem tylko dlatego, że jestem brzydki. Nic się z tym nie da zrobić, żeby było dobrze. Mam przyjmować rady dla samej rady, które nic nie dają?

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 16:13
rany, a jaka jest twoja racja owsik? Bo ja jakoś nie łapię. Racja, że jesteś brzydki i z tego powodu żadna cię nie chce? No to ja ci przyznaję tę rację. Jesteś nieatrakcyjny na zewnątrz i w środku. Żeby załapać dziewuchę musiałbyś mieć super osobowość, która by przesłoniła mankamenty urody a tejże nie posiadasz. Lub musiałbyś być bogaty a nie jesteś. O taką rację ci chodzi? Proszę bardzo. O ile widziałem na zamkniętym wątku wszyscy na początku starali ci się coś doradzić, żeby wspomóc. Co jest oczywiste, bo nie jest sensowne skupianie się na problemie tylko szukanie rozwiązania. Uznałeś ich za hipokrytów. To czego kurna chcesz?

Brzydota

przez khaleesi 13 gru 2015, 16:14
owsik, to znaczy, ze masz osobowość zjebaną też nie tylko wygląd. Może zostań buddyjskim mnichem?
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Kot_ 13 gru 2015, 16:14
Davin, to po co tu wlazisz i czytasz, sprzedawczyku.
Kot_

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 16:18
No ręce opadają... :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Davin 13 gru 2015, 16:18
Kot_, bo chyba mam prawo wchodzić do każdego tematu. A sprzedawczyka sobie poszukaj w rodzinie.

Sortuj wg