Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:24
owsik, szpetny też nie jesteś masz przeciętny wygląd i tyle. Co tu dodawać? Tobie się wydaje, że kobiety to jakieś pustaki co na wyglad tylko lecą. Wyglądem nic nie zdziałasz na dłuższą mete.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:25
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.
a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie
b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

Szansa wbrew pozorom jest taka sama. Spełniona miłość to nie to samo co powodzenie.

Ludzie, a odwzajemniona.

Brzydota

przez Druid 21 gru 2015, 20:28
owsik, w tej swojej statystyce uwzględnij rozwody przed trzydziestką, zdrady, relacje toksyczne, które miło się zaczynają, ale ostatecznie skłaniają przynajmniej jedną ze stron do podjęcia leczenia psychiatrycznego
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:28
owsik, kiedyś na portalu bahu jakieś 10 lat temu był gościu który miał spory defekt urody i mocno widoczny wiesz jaki finał jest tego gościu jest szczęśliwy. Uśmiech nie schodzi mu ze zdjęć na facebooku.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:28
khaleesi napisał(a):owsik, szpetny też nie jesteś masz przeciętny wygląd i tyle. Co tu dodawać? Tobie się wydaje, że kobiety to jakieś pustaki co na wyglad tylko lecą. Wyglądem nic nie zdziałasz na dłuższą mete.

Na dłuższą metę wygląd nie działa, bo to nie jest jego rola, Natomiast na pierwsze i najważniejsze wrażenie wygląd jest, tym czynnikiem, który przenosi góry. Najczęściej nie ma dalej bez akceptacji wyglądu chodzi mi o coś więcej niż tylko koleżeństwo. Wygląd to potęga to moc.
Jakbym wyglądał przeciętnie to miałbym dziewczynę i nie byłbym tak wiecznie nie w typie dla kobiet czyli 100 na 100. Za nim otworzę buzię czy coś napiszę.

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:30
owsik, i dodam jeszcze, że gośc nie był ani bogaty ani urodziwy. Cierpi na chorobę która dożywotnio uniemożliwiła mu piękny wygląd ale żyje i jest szczęsliwy.
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:32
khaleesi napisał(a):owsik, kiedyś na portalu bahu jakieś 10 lat temu był gościu który miał spory defekt urody i mocno widoczny wiesz jaki finał jest tego gościu jest szczęśliwy. Uśmiech nie schodzi mu ze zdjęć na facebooku.

I co ma kogoś? Jednemu na milion się udało i to ma być dowód. To tak jakby mówić, że gra w lotto to najlepszy sposób na dorobienie się pieniędzy.
Ostatnio edytowano 21 gru 2015, 20:35 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:33
Dark Velvet napisał(a):owsik, w tej swojej statystyce uwzględnij rozwody przed trzydziestką, zdrady, relacje toksyczne, które miło się zaczynają, ale ostatecznie skłaniają przynajmniej jedną ze stron do podjęcia leczenia psychiatrycznego

My się nie rozumiemy ja napisałem o dawaniu szansy o pierwszym wrażeniu, a nie co będzie dalej w związku po latach.

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:35
owsik, tak ma właśnie dlatego tu o tym piszę.
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:37
khaleesi napisał(a):owsik, tak ma właśnie dlatego tu o tym piszę.

,,Jedna jaskółka wiosny nie czynni". Nataką osobę przypada milion, którym się nie udało właśnie przez brak wyglądu.

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:38
owsik, pierdoły piszesz
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:40
khaleesi napisał(a):owsik, pierdoły piszesz

Nie pierdoły tylko nie wygodne fakty dla wielu ludzi, że brzydcy nagminnie odpadają z powodu tego, że się nie podobają fizycznie.

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:41
owsik, strasznie celebrujesz swoje defekty :bezradny:
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 20:41
Pierwsze wrażenie to gówno. Na pewno nie gwarantuje szczęśliwego związku. W ogóle nic tego nie gwarantuje. Dobra, może jestem rozgoryczony, bo się rozstałem z miłością mego życia i nic już nie będę miał. Mam prawie 35 lat, nigdy nie miałem problemu z wyglądem. Natomiast ze związkami mam problem i tak nikt mnie nie kocha i nie pokocha i nie będę miał dziewczyny, ani rodziny, nie mam też przyjaciół. Jestem sam jak pies.

Sortuj wg