Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Masturbow 21 gru 2015, 17:21
Dark Velvet napisał(a):
owsik napisał(a):Wiesz przystojni faceci taką mają, ze ni stąd ni zowąd obce baby chcą się z nimi spotkać. Niestety u brzydkich to nie działa.
a jak taki przystojny szuka prawdziwej miłości albo już znalazł i cechuje go wierność, to się wkurwia na napalone dzidy

myślisz:> szczerze wątpię XD
Masturbow

Brzydota

przez zalezna 21 gru 2015, 17:37
owsik twój problem jest na poziomie 13-latki z gimnazjum. słowo daje.
zalezna

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 18:29
klex napisał(a):
owsik napisał(a):Schopenhauer ten filozof, akurat stworzył dość smutną filozofie.

Jak ci nie odpowiada filozofia Schopenhauera to może bardziej ci będzie pasowała św. Tomasza z Akwinu: „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna.”

ogólnie nie szukam w filozofii ukojenia. Jednak lubię nawet hermeneutykę oraz fenomenologię.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 18:30
Dark Velvet napisał(a):
owsik napisał(a):Wiesz przystojni faceci taką mają, ze ni stąd ni zowąd obce baby chcą się z nimi spotkać. Niestety u brzydkich to nie działa.
a jak taki przystojny szuka prawdziwej miłości albo już znalazł i cechuje go wierność, to się wkurwia na napalone dzidy

Wolałbym się wkurzać, rzeczywiscie ciężar niesamowity.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 18:32
zalezna napisał(a):owsik twój problem jest na poziomie 13-latki z gimnazjum. słowo daje.

Tak oczywiscie, bo bycie za brzydkim na związek dla kobiet bycie wiecznie odrzucanym z powodu swojej nieatrakcyjności fizycznej, bycie nawet obrażanym rzadko, ale jednak, to taki malutki problemik, który tylko skazuje na samotność.

Brzydota

przez Reynevan 21 gru 2015, 18:39
Mam pytanie, mianowicie: wolisz związać się z laską, która zrujnuje Cię psychicznie, jednak nie będzie jej przeszkadzał Twój wygląd, czy być samemu, zachowując względną równowagę psychiczną?
Reynevan

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 18:41
Reynevan napisał(a):Mam pytanie, mianowicie: wolisz związać się z laską, która zrujnuje Cię psychicznie, jednak nie będzie jej przeszkadzał Twój wygląd, czy być samemu, zachowując względną równowagę psychiczną?

Wiadomo, że to drugie, ale dlaczego takie pytanie? Z cyklu skrajności. Większość dziewczyn nie rujnuje psychicznie swoich facetów, ale oczywiscie patrzą na wygląd.
Ostatnio edytowano 21 gru 2015, 18:45 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 18:44
klex
Zastanawia mnie dlaczego wyskoczyłeś do mnie z tym tematem? Tak jak już napisałem powyżej nie szukam w filozofii otuchy czy jakieś drogi życia.

Brzydota

przez Reynevan 21 gru 2015, 18:48
Bo desperacko szukając baby możesz trafić na taką, która wprowadzi Cię do grobu. Wygląda na to, że tak nisko obniżyłeś poprzeczkę, że nawet nie pogardzisz byle kaszalotem z npd.

Tak poza tym masz brzydką osobowość, chociaż wydajesz się całkiem rozgarnięty i elokwentny, kiedy nie biadolisz.
Reynevan

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 19:01
Reynevan napisał(a):Bo desperacko szukając baby możesz trafić na taką, która wprowadzi Cię do grobu. Wygląda na to, że tak nisko obniżyłeś poprzeczkę, że nawet nie pogardzisz byle kaszalotem z npd.

Tak poza tym masz brzydką osobowość, chociaż wydajesz się całkiem rozgarnięty i elokwentny, kiedy nie biadolisz.

Zgadzam się z Tobą, że tak może być. Nie szukając jednak żadnej nie znajdę tym bardziej kobiety i zawsze będę sam. Ja mam 30lat, i tak się składa, że jestem pasztetem z wyglądu i żadna mnie nie chce jako swojego partnera dlatego, że im się fizycznie nie podobam. Kolega mogę być facet nie. Co rozumiesz przez to, że mam brzydką osobowość?

Brzydota

przez wielbłądzica 21 gru 2015, 19:43
Odpiszę, choć wiem, że wszelkie komentarze dla owsik to jak woda na młyn.
owsik napisał(a):wielbłądzica terapia w przypadku bycia brzydkim gówno daje. Ponieważ można mieć całkiem wysoki poziom życia w jednym obszarze życia, a w przypadku brzydoty czuć się przegranym.

terapia pomaga poradzić sobie z myśleniem, które powoduje cierpienie. każdy, kto dąży do zdrowia nie chce cierpieć. chyba że ktoś chce sam siebie za coś ukarać, albo powiela patologiczne zachowania swoich rodziców.

owsik napisał(a):wielbłądzica widzisz pokazuje na swoim przykładzie typowy przykład oskarżenia brzydkich o całą winę. Poco ufali dlaczego nie szukają jakiś wyimaginowanych jakiś innych kobiet. Podejrzewam, że również padły by oskarżenia w moją stronę, gdybym nie dał tego numeru i nie szukał kobiety. W tedy było by, że to moja winna, że nie mam, bo marnuję okazje i za słabo szukam. Jak widać brzydkim zawsze jest winny.
Zawsze się znajdzie jakieś, ale byle nie przyznać, że bycie nieatrakcyjnym może samo w sobie spowodować, że się nie udaje z góry. Bez winny osoby, która posiada taką nieszczęsna urodę.

A ić z tą dysmorfofobią, czy to usprawiedliwia, że jesteś naiwny jak dziecko?
Daje się wyczuć w twoich wypowiedziach, że kobieta dla ciebie jest tylko przedmiotem, którego brakuje ci żebyś miał trochę lepsze mniemanie o sobie. Kobiety to czują i swoim zachowaniem mogą próbować coś ci uświadomić.

No ale przecież owsik i tak będziesz tkwił przy swoim zdaniu, więc najlepiej napisz list do św mikołaja, żeby spełnił twoje marzenie na gwiazdkę.

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 19:44
owsik napisał(a):
Dark Velvet napisał(a):

Wolałbym się wkurzać, rzeczywiscie ciężar niesamowity.

A jednak wbrew pozorom może to być problem. Nie wiem czy chciałbyś byś potraktowany jako przystojniaczek tylko do seksu. Bo do związku to już nie. Chociaż zasadniczo przynajmniej byś kasę zaoszczędził, a nie wydawał na dziwki, więc może byłbyś i zadowolony. Zależy jakie kto ma priorytety.

Brzydota

przez klex 21 gru 2015, 19:49
owsik, żebyś się zdystansował do tematu świat nie kręci się tylko wokół wyglądu i kobiet
12513238

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 19:54
klex napisał(a):owsik, żebyś się zdystansował do tematu świat nie kręci się tylko wokół wyglądu i kobiet

Oczywiście, że nie. Współczesny świat kręci się wokół pieniędzy , wyglądu i wojen. Troszkę ironizowałem. Ale jednak życie ludzkie kręci się wokół miłości czyli bycia z kimś, wokół bytu materialnego.
Ostatnio edytowano 21 gru 2015, 20:01 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg