Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 23:52
Wiesz przystojni faceci taką mają, ze ni stąd ni zowąd obce baby chcą się z nimi spotkać. Niestety u brzydkich to nie działa.

Brzydota

przez my_name 21 gru 2015, 00:11
ego napisał(a):my_name, no to by zmieniało nieco postać rzeczy, jednak dalej pozostaje dylemat granicy pomiędzy zbytnim, a nazbytnim zaabsorbowaniem własnym wyglądem
wiadomo że nie ma jednoznacznych granic. jak ktoś nie wychodzi z domu bo się wstydzi tego jak wygląda to można obstawiać że to jakieś zaburzenie. u owsika bym tej całej dysmorfofobii nie obstawiała. też jakoś szczególnie do mnie nie przemawiają mnożące się klasyfikacje. w tym filmie jeden przypadek był np. traktowany jako rodzaj nerwicy natręctw

Brzydota

przez wielbłądzica 21 gru 2015, 01:54
ego napisał(a):owsik, wtedy może nie , ale teraz już masz empiryczne doświadczenie, to może Ci się lampka w porę zaświeci, gdy obca baba, ni stąd ni zowąd, tak śmiało poprosi o numer telefonu, albo zrobi cokolwiek innego, co Ty zinterpretujesz jako szansę na randkę.
Nie wiem, mi nigdy nie było potrzebne negatywne doświadczenia, żeby obcym ludziom namiaru na siebie nie dawać...ale ja mam paranoję, to może temu. :bezradny:
owsik, a Ty w ogóle próbowałeś kiedykolwiek taktyki na dystans, olewkę?

zasada ograniczonego zaufania wobec obcych ludzi rodzi mniej rozczarowań i zapewnia większe bezpieczeństwo.
z obniżonym poczuciem własnej wartości np. na tle wyglądu, nie ma co się pchać do związku, bo zawsze będzie się tą "gorszą" osobą w relacji, dlatego terapia mogłaby tu pomóc zaakceptować siebie i rozpoznać destrukcyjne przekonania.
poza tym jak jest się ufającą, prostolinijną osobą, to łatwiej zrozumieć się z ludźmi o podobnym zestawie wartości, a nie uganiać się za cwaniarami traktującymi wszystkich poza "sebami" za niegodnych ich zainteresowania.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez jetodik 21 gru 2015, 03:58
Owsik ma rację, Shopenhauer stworzył jedną z najbardziej pesymistycznych filozofii, w której ludzie to są marionetki ślepej irracjonalnej żarłocznej woli, która steruje tym światem.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 06:08
wielbłądzica terapia w przypadku bycia brzydkim gówno daje. Ponieważ można mieć całkiem wysoki poziom życia w jednym obszarze życia, a w przypadku brzydoty czuć się przegranym.

wielbłądzica widzisz pokazuje na swoim przykładzie typowy przykład oskarżenia brzydkich o całą winę. Poco ufali dlaczego nie szukają jakiś wyimaginowanych jakiś innych kobiet. Podejrzewam, że również padły by oskarżenia w moją stronę, gdybym nie dał tego numeru i nie szukał kobiety. W tedy było by, że to moja winna, że nie mam, bo marnuję okazje i za słabo szukam. Jak widać brzydkim zawsze jest winny.
Zawsze się znajdzie jakieś, ale byle nie przyznać, że bycie nieatrakcyjnym może samo w sobie spowodować, że się nie udaje z góry. Bez winny osoby, która posiada taką nieszczęsna urodę.

Brzydota

przez jetodik 21 gru 2015, 06:32
nie martw się owsik dziewczyny nie patrzą na urodę, np. jedna jakaś forumowiczka, kurna żebym to ja sobie przypomniał jaka, napisała, że ona nie patrzy, bo podobał się jej "Matthew McConaughey w serialu True Detective a on przecież nie był tam taki ładny wcale"...
ahahahahaha, głupie sroki
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez jetodik 21 gru 2015, 06:38
Owsik wbijaj na fejsa poklikamy

Brzydota

przez klex 21 gru 2015, 09:46
owsik napisał(a):Schopenhauer ten filozof, akurat stworzył dość smutną filozofie.

Jak ci nie odpowiada filozofia Schopenhauera to może bardziej ci będzie pasowała św. Tomasza z Akwinu: „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna.”
12513238

Brzydota

przez Kot_ 21 gru 2015, 09:57
ale taki matthew mcconaughey, to osobowość, świetny aktor, wysoki status społeczny i ja bym go do brzydkich osob nie zaliczył, rzekłbym nawet, że jest przystojny. Gdybym miał orientację inną, to brałbym.
Owsikowi nic nie ujmując oczywiście.
Kot_

Brzydota

przez nieboszczyk 21 gru 2015, 10:57
obetnij sobie jądra.jądra w przeciwieństwie do cycków są brzydkie.nadal będziesz brzydki i dziewczyny nie będą cie lubić ale będzie ci to obojętne,przestaniesz się bezsensownie stroić,pindrować,psikać sie perfumami,golić głowę na łyso/zapuszczać włosy.zobojętnieje ci twoja własna brzydota i brak powodzenia u kobiet.znienawidzisz dyskoteki i prywatki,nie będzie ci sie chciało tańczyć z dziewczynami na nich.nabierzesz apetytu na zwiedzanie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez serb7 21 gru 2015, 12:02
Tak czytam ... czytam. I nadal nie mam pojęcia w jakim kierunku to zmierza. Ciągle widzę tylko "jestem brzydki, nie w typie". Nie chce Cię urazic ale to jest naprawdę wk**wiające.
Jest pełno brzydkich lasek które nie zwazają na wygląd z racji iż same urodą nie grzeszą. Co z nimi ? I jak masz zamiar podać znowu te argumenty... Proszę Cię , policz do 10, wdech, wydech... Podejdz do ściany i zajeb w nią glową.
W moim temacie oczywiście musiales wspomnieć ,że jesteś brzydki. Serio ? Co mnie to obchodzi? Obyło by się bez tej informacji. Każdy ma swoje problemy a Ty nie jesteś pępkiem świata, w tym przypadku forum.
Skoro jednym z Twoich głównych celów jest znaleźć dziewczyne, smutne. Nikt nie lubi desperatów.
Zresztą nawet jak znajdziesz nie wiem czy Ci to pomoze,
nadal będziesz w swoim mniemaniu brzydki.
Znam parę przypadków, mianowicie moi koledzy nie zbyt urodziwi maja naprawdę piękne dziewczyny, szukasz wymowki a tak naprawdę nie w tym rzecz, chodzi o to...
Hmm jak by to powiedzieć, jesteś nieporadną cipą.
To nie ma Cię obrazic to ma Ci coś uzmysłowić.
Oni mają wyj**ane, i tak tego nie zmienią to nad czym lamentować. Nie plączą 300 stron. Pracują, ćwiczą, mają pasję,
bawią sie... żyją :)
Rad Ci nie będę dawał, nie ma sensu.
Żyj :silence:
Pozdrawiam.

Brzydota

przez Marcin2013 21 gru 2015, 12:12
serb to nie nowosc tak cały czas bedzie

Brzydota

przez Masturbow 21 gru 2015, 16:26
jetodik napisał(a):nie martw się owsik dziewczyny nie patrzą na urodę, np. jedna jakaś forumowiczka, kurna żebym to ja sobie przypomniał jaka, napisała, że ona nie patrzy, bo podobał się jej "Matthew McConaughey w serialu True Detective a on przecież nie był tam taki ładny wcale"...
ahahahahaha, głupie sroki

pewnie pomylił jej się z tym kartoflanym natural born killersem, no on to ma serio japę jak antymarzenie
Masturbow

Brzydota

przez Druid 21 gru 2015, 16:45
owsik napisał(a):Wiesz przystojni faceci taką mają, ze ni stąd ni zowąd obce baby chcą się z nimi spotkać. Niestety u brzydkich to nie działa.
a jak taki przystojny szuka prawdziwej miłości albo już znalazł i cechuje go wierność, to się wkurwia na napalone dzidy
Druid

Sortuj wg