Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Psychotropka`89 20 gru 2015, 22:47
Współczuję Ci owsik... Nie obrzydliwego wyglądu, bo takowego nie masz <przynajmniej w moim mniemaniu>, ale z powodu ciągłego odrzucenia. To najbardziej boli w tym wszystkim... :(
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez ego 20 gru 2015, 22:51
owsik, no jedno rozumiem- owa laska zachowała się jak zwykła pizda. Na ..uj Ci ktoś taki.

cyklopka, :mrgreen: widzę, że nie tylko ja zauważyłam pewne moje podobieństwo do owsika, chodź ja bym z wyboru umieściła raczej w cudzysłowiu, bo u mnie ten wybór sprowadza się do umrzeć już , czyli przestać już marudzić, czy poczekać do bardziej naturalnej śmierci, mnożąc swoje stękania i zawracając nimi ludziom dupę niczym owsikami.

my_name, no to by zmieniało nieco postać rzeczy, jednak dalej pozostaje dylemat granicy pomiędzy zbytnim, a nazbytnim zaabsorbowaniem własnym wyglądem.
ego

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 22:56
Kiedyś jakaś dziewczyna w MC zrobiła sobie zemnie wstrętny żart. Dała mi prawdziwy nr, telefonu do Siebie stwierdziła, że jest mną zainteresowana, a ja głupi uwierzyłem, bo pomyślałem, że może zaintrygowało ją to, że czytam książkę. Gdy po dwóch dniach do niej zadzwoniłem nie odebrała tylko mi w sms napisała, że nie jest mną naprawdę zainteresowana, bo jestem brzydki, a zrobiła to, bo się założyła o 0.5l wódki, że jej dam nr, telefonu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 22:59
Kolejny przykład podrywałem jedną dziewczynę ze swojego roku zaprosiła mnie nawet do kina. Jak się zapytałem kto u niej ma szanse to stwierdziła, że nie ma jakiś ograniczeń. Więcej jej powiedziałem czy nie moglibyśmy się umówić na randkę, a ona mi na to, ze ja nie mam żadnych szans, bo widzi we mnie tylko kolegę.

Brzydota

przez ego 20 gru 2015, 23:02
owsik, bo to jest tak, desperacją desperacją, ale swój honor trzeba jednak mieć, znaczy samego siebie szanować, a nie liczyć na to, że jak inni zaczną nas szanować, to my zaczniemy siebie. To niestety tak nie działa. :(
ego

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 23:05
honor jednym, a bycie z kimś to druga sprawa tu skreśla mnie moja brzydota.

Brzydota

przez cyklopka 20 gru 2015, 23:15
ego, no to może nie wybór, ale przekonanie, że wasz ogląd sytuacji jest słuszny i wiarygodny, tak że macie moralne prawo marudzić do u****** śmierci. :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 23:18
Mój ogląd sytuacji jest słuszny i wiarygodny co zostało potwierdzone empirycznie.

Brzydota

przez ego 20 gru 2015, 23:25
owsik, ale wyobraź sobie że, w sytuacji jeden zachowujesz się nie jak desperat, i zamiast spełniać zachciankę obcej baby o numer telefonu odburknąłbyś jej coś w stylu "a co mnie to obchodzi że jesteś mną zainteresowana, ja nie widzę powodu, żeby się Tobą interesować" nie dość, że nic byś na tym nie stracił i wyszedłbyś z twarzą, to laska "dostałaby po gębie" za swoje bezczelne cwaniactwo.

cyklopka, a ładnie to tak kopać leżących? :nono:
ego

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 23:30
Zaraz zaraz. Ja założyłem, że może jakimś cudem jej się spodobałem. Teraz wiem, że to nie możliwe nie z taką urodą.

Brzydota

przez ego 20 gru 2015, 23:35
owsik, nawet gdybyś jej się spodobał, to co z tego? a ona się Tobie spodobała? co Ci się w niej tak spodobało? innego niż to, że Cię w balona zrobiła? :?
ego

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 23:37
ego napisał(a):owsik, nawet gdybyś jej się spodobał, to co z tego? a ona się Tobie spodobała? co Ci się w niej tak spodobało? innego niż to, że Cię w balona zrobiła? :?

Jejku, a skąd ja w tedy mogłem wiedzieć, że mnie w balona zrobi niby skąd. Jej wygląd wtedy myślałem, że śmiałość w stosunku do mnie.

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 23:39
Wszystko co brzydki zrobi to zawsze jest źle. Spróbuje poderwać źle, bo sam się prosił o kosza. Nie próbuje źle, bo niby jak ma nie być sam. Jest zagadywany niby w celu podrywu, to znaczy, że jest naiwny, że w to wierzy. Odrzuca takie zagadywanie jest głupi marnuje taką okazje.
Przystojny pierdnie i tak jest zawsze dobrze, bo znajdzie dziewczynę.

Brzydota

przez ego 20 gru 2015, 23:46
owsik, wtedy może nie , ale teraz już masz empiryczne doświadczenie, to może Ci się lampka w porę zaświeci, gdy obca baba, ni stąd ni zowąd, tak śmiało poprosi o numer telefonu, albo zrobi cokolwiek innego, co Ty zinterpretujesz jako szansę na randkę.
Nie wiem, mi nigdy nie było potrzebne negatywne doświadczenia, żeby obcym ludziom namiaru na siebie nie dawać...ale ja mam paranoję, to może temu. :bezradny:

owsik napisał(a):Wszystko co brzydki zrobi to zawsze jest źle. Spróbuje poderwać źle, bo sam się prosił o kosza. Nie próbuje źle, bo niby jak ma nie być sam. Jest zagadywany niby w celu podrywu, to znaczy, że jest naiwny, że w to wierzy. Odrzuca takie zagadywanie jest głupi marnuje taką okazje.
Przystojny pierdnie i tak jest zawsze dobrze, bo znajdzie dziewczynę.

owsik, a Ty w ogóle próbowałeś kiedykolwiek taktyki na dystans, olewkę?
Ostatnio edytowano 20 gru 2015, 23:52 przez ego, łącznie edytowano 1 raz
ego

Sortuj wg