Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 18:15
Schopenhauer ten filozof, akurat stworzył dość smutną filozofie.

Brzydota

przez Ḍryāgan 20 gru 2015, 18:27
Schopenhauer miał kilka trafnych spostrzeżeń. Co rozumiesz przez smutną filozofię?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 18:34
Miał sporo chodzi o tą wole świata, że rodzi się ona w cierpieniu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 18:36
ego napisał(a):owsik, a co się stało ? znowu byłeś "nie w typie" ? :mrgreen: ;)

Chyba nie. Sam nie wiem. W każdym razie nie dane mi było się spotkać.

Brzydota

przez nieboszczyk 20 gru 2015, 18:37
owsik a co byś zrobił gdybyś musiał wyrwać wszystkie zęby bo nie stać cie na leczenie kanałowe i masz genetyczno-molekularną próchnicę podminowującą po ktorymś z rodziców?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez Ḍryāgan 20 gru 2015, 18:40
Nieboszczyk, ty i te twoje porównania... weź sobie na wstrzymanie. Owsik nie ma galopującej próchnicy i to nie jest jego problemem raczej.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez Ḍryāgan 20 gru 2015, 18:43
owsik napisał(a):Miał sporo chodzi o tą wole świata, że rodzi się ona w cierpieniu.

A nie rodzi się? Poza tym "człowiek jest z natury zły", "Człowiekowi o nic bardziej nie chodzi niż o zaspokojenie swej próżności", "Ktokolwiek dyskutuje, ten z reguły nie o prawdę walczy, lecz o własne zdanie". Jak również "Ludzie mają prawo być głupimi"

Brzydota

przez nieboszczyk 20 gru 2015, 18:43
więc owsik niech sie cieszy z tego co ma.że ma zęby,nogi w dupie,prace.na odwrocenie sie od świata który sie od niego odwrócił może jeszcze potrzebuje czasu mając wyjebane na dziewczyny i uściski zastępując pasjami z ktorych korzysta kiedy chce i nie umrze z braku dopaminy.

Brzydota

przez Ḍryāgan 20 gru 2015, 18:46
nieboszczyk, czemu sam się nie cieszysz z tego co masz?

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 18:48
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):Miał sporo chodzi o tą wole świata, że rodzi się ona w cierpieniu.

A nie rodzi się? Poza tym "człowiek jest z natury zły", "Człowiekowi o nic bardziej nie chodzi niż o zaspokojenie swej próżności", "Ktokolwiek dyskutuje, ten z reguły nie o prawdę walczy, lecz o własne zdanie". Jak również "Ludzie mają prawo być głupimi"

Zgadzam się z tym.

Brzydota

przez nieboszczyk 20 gru 2015, 18:49
ja sie ciesze z tego co mam jednak szkoda zmarnowanego dziecinstwa i mlodości przez co nic nie wiem o życiu.kiedy inne dzieci lecialy na wakacje za granicę do swoich krewnych i kolegów ja gniłem pod respiratorami w stanie śmierci klinicznej i lekarze mi dawali tylko kilka dni życia.
Ostatnio edytowano 20 gru 2015, 18:57 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 2 razy

Brzydota

przez khaleesi 20 gru 2015, 18:49
Zdarza się...
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Ḍryāgan 20 gru 2015, 18:54
kiedy inne dzieci lecialy na wakacje za granicę do swoich krewnych i kolegów

hmmm, nie latałem w dzieciństwie na wakacje za granicę... Może dlatego, że nie mam tam krewnych i znajomych

Brzydota

przez nieboszczyk 20 gru 2015, 18:56
napewno gorsze niż brzydotnictwo jest zmarnowanie całego dzieciństwa i młodości w szpitalach i psychiatrykach z powodu choroby na chorobie,wieloletniego sufitowania przez co nawet nie ma ani jednego kolegi,ani znajomego nie mowiąc o koleżance czy dziewczynie.bywały przypadki dzieci od urodzenia nie odpinane z pasów przez co w wieku nastoletnim nie umieją mówić,mają charczący oddech i zanikły wszystkie mięśnie.bo przeszkadzały.

Sortuj wg