Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez WolfMan 15 gru 2015, 00:59
owsik, Osiągnąłem-jestem o wieleee starszy od Ciebie tak że zdziwiłbyś się.
Mimo wszystko przestań marudzić,chociaż po tym wątku widzę że jesteś mega malkontentem.Weż się za Siebie i ruszaj do boju ;)

Brzydota

przez owsik 15 gru 2015, 01:08
Ja nie neguję Twoich osiągnięć. W przeciwieństwie do wielu nie staram się zaprzeczać ludzkim doświadczeniom życiowym. Dlatego skoro twierdzisz, że osiągnąłeś sukces to ja Ci wierzę.

Brzydota

przez WolfMan 15 gru 2015, 01:09
owsik, Naprawdę uwierz w Siebie ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 15 gru 2015, 01:11
Tylko widzisz ja nie wiem co ty rozumiesz przez pojęcie sukcesu? Dla mnie sukcesem było by stworzenie związku z fajną dziewczyną, ale sam stwierdziłeś, że jestem brzydki. Więc wnioski wyciągnij sobie sam. Są ludzie, którzy żyją dla ekstremalnych sportów dla nich sukces znaczy coś zupełnie innego niż dla mnie i myślę, że dla przeciętnego kowalskiego także.

Brzydota

przez Sigrun 15 gru 2015, 01:16
A mi forum nie dzialalo...a tak wiee sie tu dzialo :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez owsik 15 gru 2015, 02:09
Moim problem nie jest skrajna brzydota, tylko to, że mam bardzo aseksualny typ urody dlatego jestem tak wiecznie nie w typie. Poza tym bardzo mocno nad tym się zastanawiam, czy przypadkiem nie może być też tak, że w niektórych krajach nie odpadał bym, aż tak często przez swój typ urody?

Brzydota

przez Sigrun 15 gru 2015, 03:35
owsik napisał(a):Moim problem nie jest skrajna brzydota, tylko to, że mam bardzo aseksualny typ urody dlatego jestem tak wiecznie nie w typie. Poza tym bardzo mocno nad tym się zastanawiam, czy przypadkiem nie może być też tak, że w niektórych krajach nie odpadał bym, aż tak często przez swój typ urody?
haha...i wszystko jasne...Tobie chodzi o to ze nie masz sie z kim bzykac :mrgreen:

Brzydota

przez Sigrun 15 gru 2015, 03:40
Btw... Wiele dziwnych osob juz na tym forum widzialam..ale chyba przebijasz wszystkich (no moze amfce i take nie...chociaz...;))

Jestes tak tepy i monotematyczny za czasami mysle ze jestes trollem. Bo nie chce mi sie wierzyc ze jakis facet moze byc takim jeczydupą :yeah:

Brzydota

przez owsik 15 gru 2015, 04:00
Sigrun Bardzo Ci dziękuje za twe cenne uwagi i głęboką mądrość jaką starasz mi się przekazać tak często pisząc w tym temacie. Mogę stwierdzić, że z jednej strony bardzo mi to imponuje, ale z drugiej strony czuję się onieśmielony, że taka osoba jak ty mi odpisuje. Nie wiem czym zasłużyłem na ten zaszczyt, że taka osoba guru tego forum tak często zagląda tutaj. Dziękuje za te posty, które w noszą tak dużo do tego tematu. Muszę przyznać, że ich głębia i twój nie spotykany altruizm jest nieraz nie zrozumiały dla mnie. Ale wierzę, że kiedyś to pojmę.

Brzydota

przez Artemizja 15 gru 2015, 07:41
Wiecie co...przeglądam teraz ten temat i ręce mi opadają. Nie zaglądałam tutaj wcześniej, bo po pierwsze nie mam na to czasu, a po drugie, jak zobaczyłam tyle stron, to domyśliłam się, że większość z nich to spam i od razu mnie odrzuciło od czytania tego. Ja rozumiem, że można się z kimś nie zgadzać, można być poirytowanym cudzymi wpisami, ale bez przesady. Nie trzeba od razu sobie wzajemnie dogryzać. Niektóre wpisy i odzywki są po prostu poniżej krytyki.
Jeśli faktycznie nie możecie zdzierżyć tego wątku, to dlaczego w ogóle do niego zaglądacie? Nie można po prostu go omijać? Czy nie można użyć opcji "ignoruj"? Trzeba się zachowywać tak, a nie inaczej?
A z drugiej strony, jeśli padają tutaj obraźliwe posty, to dlaczego nie jest to na bieżąco zgłaszane, żeby ktoś mógł zareagować? Od tego przecież jest ta funkcja. A bądźmy szczerzy - nikomu nie chce się siedzieć i czytać tego od deski do deski, bo można oszaleć. Jak ktoś z Ekipy tu wpada, to jest już tak naprawdę zbyt późno, żeby zareagować, bo padły słowa, które padły, a temat zamieniony został w tonę spamu. Wówczas nadaje się tylko do zamknięcia. Tematy były zamykane z bardziej błahych powodów. Jeśli atmosfera w tym wątku się nie zmieni i to zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, to wyciągnę konsekwencje. Zamknięcie tematu będzie wówczas najmniejszym problemem :evil:
Przypominam również, że od jakiegoś czasu posiadam możliwość blokowania dostępu do konkretnych działów i chętnie jej używam, więc jak mnie wnerwicie, to zablokuję co niektórym w ogóle pisanie w tym dziale :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Brzydota

przez Bluepb 15 gru 2015, 10:49
Proponuje zablokować temat każdemu oprócz Owsika i temat będzie załatwiony :)
Owsik nie będzie narzekał, że ktoś mu blokuje temat a użytkownicy inni nie będą go obrażać.
Wilk syty i owca cała itp..
Owsik ma taki fejm teraz, że nawet w nocy nie śpi i odpisuje zamęczysz się tym odświeżaniem tematu co kilka minut przez całą dobę.
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Brzydota

przez jetodik 15 gru 2015, 11:05
Bluepb, ale kombinujesz ;) nic już nie trzeba, wystarczy jeden stanowczy wpis moderatora taki jak powyżej, a później ewentualna reakcja i sprawa załatwiona.

no a wracając do tematu to Owsik nie myślałeś o niedowidzącej kobiecie? Już kiedyś proponowała Ci to bittersweet pamiętam...
myślę, że to dobra opcja.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 15 gru 2015, 11:18
Może coś w tym jest, ale gdzie takiej kobiety szukać?

Brzydota

przez jetodik 15 gru 2015, 11:23
w jakimś klubie osób słabowidzących, rozejrzyj sie czy jest taki w Twojej okolicy, nosisz okulary, mógłbyś się pewnie wkręcić :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg