Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez khaleesi 13 gru 2015, 22:28
Psychotropka`89 napisał(a):Spójrz na niektórych gości z ludzi z forum <tam są niektórzy dopiero brzydcy. Ty w moich oczach się do nich nie zaliczasz.>
)
Ej no bez przesady. Kto taki brzydki? :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 22:30
Psychotropka`89 napisał(a):owsik, osobiście podobałbyś mi się bardziej w wersji z dłuższymi włosami na czubku głowy, ułożone troszkę na żelu, nie ulizane ale taki jeżyk <to dodatkowo optycznie Cię "wyciągnie" troszkę>...

Wiem, że uważasz się za brzydala ale... gdy się uśmiechasz, wyglądasz na prawdę sympatycznie. Wierz mi lub nie <to z mojej strony NIE HIPOKRYZJA!>. Nie kumam, że ktoś się z Ciebie może śmiać na ulicy, serio. :shock: Ja czasem widzę takie pokemony na ulicy, że faktycznie należało by ich wyśmiać gromkim śmiechem, jednak nikt tego nie robi. :roll:
Na tamtym zdjęciu/awku wyglądałeś po prostu niekorzystnie, ale te które pokazałeś są OK. Z ręką na sercu!
Spójrz na niektórych gości z ludzi z forum <tam są niektórzy dopiero brzydcy. Ty w moich oczach się do nich nie zaliczasz.>
Wiesz co może działać na Twoją niekorzyść dodatkowo? To, że wyglądasz młodo. I w zasadzie to tyle. :bezradny:

PS. retuszowałeś te zdjęcia? Bo jakoś trądziku nie zauważam... ;)

Nie retuszowałem. Te zdjęcia były robione przez kogoś, kto umie robić dobre zdjęcia i były robione z dobrego obiektywu. Dokładniej to własnie moja przyjaciólka robiła mi te zdjęcia.

No, ale i tak Ci się fizycznie nie podobam.

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 22:30
khaleesi, nie będę wymieniać z imienia i nazwiska ale jest kilka niezłych pokemonów. :P Owsik przy nich wypada blado pod względem brzydoty. :mrgreen:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 13 gru 2015, 22:31
khaleesi napisał(a):
Psychotropka`89 napisał(a):Spójrz na niektórych gości z ludzi z forum <tam są niektórzy dopiero brzydcy. Ty w moich oczach się do nich nie zaliczasz.>
)
Ej no bez przesady. Kto taki brzydki? :lol:

owsikowi pokazalem innego brzydotnika i teraz sie reflektuje.

Brzydota

przez khaleesi 13 gru 2015, 22:33
Psychotropka`89, jesli mam być szczera szczególnie brzydkich nie widziałam wręcz przeciwnie bardzo często jest odwrotnie jeśli chodzi o facetów gorzej z kobitami :bezradny:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Brzydota

przez kotek em 13 gru 2015, 22:33
owsik napisał(a):
kotek em napisał(a):owsik, na trzeciej focie najlepiej ;). I nie pierdoll, że np. fryzura nie ma znaczenia :P.
:105:
Ale i tak nie jestem w Twoim typie. Czyli jeden czort. Ale już wiem w takim razie, którą fryzjerkę odwiedzać.

Ty jesteś dla mnie za stary ;). Ja gustuję w młodszych mężczyznach :D.
Obrazek

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 22:33
owsik, jestem mężatką ale mam podobnego kolegę do Ciebie i... nieważne... I tak uznasz, że jestem hipokrytką i ściemniam, żeby Cię pocieszyć. ;)
Nie skreśliłabym Cię za wygląd na pewno. Jak jesteś z małopolski, to spotkajmy się i powiem Ci prosto z mostu w czym tkwi Twój problem. Serio, serio.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 22:34
Psychotropka`89 napisał(a):Wiecie co? Chętnie bym się z owsikiem spotkała i zobaczyła co tak na prawdę jest z nim nie hallo, bo w "szpetną, obrzydliwą twarz" nie wierzę już. Może to być np.: głos <mnie odrzuca od facetów "pedałowaty" ton>, może to być znowu dziwna gestykulacja, pewnie wiecie o co mi chodzi :P , może to być egoistyczna forma rozmowy <ja, moja dupa, moje problemy>.

Głos mam akurat ładny.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 22:35
z kotek em napisz prawdę ja się nie obrażę.

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 22:36
khaleesi napisał(a):Psychotropka`89, jesli mam być szczera szczególnie brzydkich nie widziałam wręcz przeciwnie bardzo często jest odwrotnie jeśli chodzi o facetów gorzej z kobitami :bezradny:

Nie kumam... :P Ja widziałam brzydkich i mega brzydkich na forum, dziewczyny też. Wiadomo, że jest to rzecz gustu również. Ja już wiele razy słyszałam, że mam dziwny gust, więc nie sugeruj się. :pirate:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez khaleesi 13 gru 2015, 22:37
Psychotropka`89, urok osobisty działa cuda. Szczególnie, że czasem gościu faktycznie jest przystojny a wybiera na partnerkę takiego paszkwila, ze naprawdę miłość jest ślepa albo jest jeszcze inne rozwiązanie ale nie będę o nim pisać wolę myślec romantycznie :P
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 22:38
Wiem co mnie spotyka i wiem co mówią mi w twarz kobiety, albo piszą. Nie mam zamiaru tu kopiować tekstów od kobiet. Bo tego nie wolno robić, ale mocno by was niektóre zirytowały.

Brzydota

przez khaleesi 13 gru 2015, 22:39
Psychotropka`89, no raczej masz dziwny gust bo np owsik eszcze na fotce numer dwa ujdzie ale fotka numer 3 jest najgorsza
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 22:40
owsik, skąd jesteś? :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg