Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Hans 13 gru 2015, 21:30
Arhol, :D

Masturbow napisał(a):
Hans napisał(a):Masturbow, a co powiesz o takiej kombinacji - trepy, dość brudne, jeansy proste, sweter i ewentualnie szary płaszcz, a no i na głowie czopka jak z avatara? Wyrwę coś czy umyć te buty?

buty czyste być muszą, jak i torba/plecaczek niepodniszczone, bo to są takie jakby atrybuty człowieka/dziewki porządnego. a ubiorem, czy stopniem obciachowości czapki się Hans nie przejmuj, bo z tego, co kojarzę, masz osobowość

... chwiejną emocjonalnie typu borderline. :pirate:

edit:
To dziewka nie jest człowiekiem? Korwin krul? :twisted:
Feed your head
Feed your head

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 21:35
Cóż za to, że byłyście dla mnie dobre. To mogę się wam pokazać. To znaczy chodzi mi o styl i fryzurę, bo akurat nie umiem sobie nigdy dobrać odpowiedniej.
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 21:37 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 21:36

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Kontrast 13 gru 2015, 21:39
Ej Owsik! Tu nie wygladasz jak uposledzony, calkiem spoko (chyba)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 21:45
Nie jest spoko przez twarz . Mi na serio chodzi o fryzurę. Swój styl lubię, ale może ktoś mi coś doradzi jak, go ulepszyć. Takie rady wysłucham. Oczywiście bez gadania, ze przyciągnie mi to dziewczynę itp. W tej kwestii się zgadzam z degresją psychotropki i masturbow oraz Ḍryāgan, że poco się jeszcze bardziej się oszpecać np. strojem.

Brzydota

przez kotek em 13 gru 2015, 21:55
owsik, na trzeciej focie najlepiej ;). I nie pierdoll, że np. fryzura nie ma znaczenia :P.
Obrazek

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 21:57
Moim zdaniem spoko na wszystkich. Żaden z Ciebie paszczur. Na tym zdjęciu co wcześniej wklejałeś było gorzej. Tu wyglądasz normalnie.NORMALNIE

Brzydota

przez nieboszczyk 13 gru 2015, 22:01
owsik zobaczyl podobnego sobie więc już wie że nie on jeden to brzydotnik
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez Zosia_89 13 gru 2015, 22:02
jestem w szoku :shock: :shock:
po tym co tu pisałeś spodziewałam się jakiegoś potwora, a wcale tak nie jest :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 22:05
owsik, osobiście podobałbyś mi się bardziej w wersji z dłuższymi włosami na czubku głowy, ułożone troszkę na żelu, nie ulizane ale taki jeżyk <to dodatkowo optycznie Cię "wyciągnie" troszkę>...

Wiem, że uważasz się za brzydala ale... gdy się uśmiechasz, wyglądasz na prawdę sympatycznie. Wierz mi lub nie <to z mojej strony NIE HIPOKRYZJA!>. Nie kumam, że ktoś się z Ciebie może śmiać na ulicy, serio. :shock: Ja czasem widzę takie pokemony na ulicy, że faktycznie należało by ich wyśmiać gromkim śmiechem, jednak nikt tego nie robi. :roll:
Na tamtym zdjęciu/awku wyglądałeś po prostu niekorzystnie, ale te które pokazałeś są OK. Z ręką na sercu!
Spójrz na niektórych gości z ludzi z forum <tam są niektórzy dopiero brzydcy. Ty w moich oczach się do nich nie zaliczasz.>
Wiesz co może działać na Twoją niekorzyść dodatkowo? To, że wyglądasz młodo. I w zasadzie to tyle. :bezradny:

PS. retuszowałeś te zdjęcia? Bo jakoś trądziku nie zauważam... ;)
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Masturbow 13 gru 2015, 22:13
dobrze jest. przecież, jakbyś zamotał gadką, to nie miałbyś najmniejszego problemu z wyrwaniem dziewczyny. mieścisz się w kategorii przeciętniaków akcentujących sympatycznie. na 3-im zdjęciu robisz bardzo dobre wrażenie. ze stylówką też jest okej. masz bardzo wypaczony obraz własnej osoby owsiku.
Masturbow

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 22:18
Wiecie co? Chętnie bym się z owsikiem spotkała i zobaczyła co tak na prawdę jest z nim nie hallo, bo w "szpetną, obrzydliwą twarz" nie wierzę już. Może to być np.: głos <mnie odrzuca od facetów "pedałowaty" ton>, może to być znowu dziwna gestykulacja, pewnie wiecie o co mi chodzi :P , może to być egoistyczna forma rozmowy <ja, moja dupa, moje problemy>.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 22:25
kotek em napisał(a):owsik, na trzeciej focie najlepiej ;). I nie pierdoll, że np. fryzura nie ma znaczenia :P.
:105:
Ale i tak nie jestem w Twoim typie. Czyli jeden czort. Ale już wiem w takim razie, którą fryzjerkę odwiedzać.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 22:27
Zosia_89 napisał(a):jestem w szoku :shock: :shock:
po tym co tu pisałeś spodziewałam się jakiegoś potwora, a wcale tak nie jest :)

Ale założę się, że fizycznie Ci się nie podobam.

Sortuj wg