Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Masturbow 13 gru 2015, 19:58
powinieneś przejść gruntowną terapię, zanim zdecydujesz się kiedyś zaangażować, po prostu. nie należy eksperymentować na żywym człowieku, w tym wypadku jakiejś dziewuszce z necika.
Masturbow

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 20:00
Masturbow napisał(a):powinieneś przejść gruntowną terapię, zanim zdecydujesz się kiedyś zaangażować, po prostu. nie należy eksperymentować na żywym człowieku, w tym wypadku jakiejś dziewuszce z necika.

Nadal jestem przekonany, że boisz się, że Ci się nie uda i będzie Ci się głupio przyznać, że miałem racje. Oczywiście nie odbieraj tego jako nachalną namowę, bo ja naprawdę tak uważam.
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 20:02 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 20:01
Masturbow, owsik cię podpuszcza. Napalił się jednak
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Masturbow 13 gru 2015, 20:03
niee, po prostu serio jest w tym coś ..złego. posłużyć się kimś, żeby udowodnić swoją rację. nie umiałabym tak bajerować dziewczyny podając się za faceta. jestem zbyt dobrym człowiekiem.
Masturbow

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 20:04
Ḍryāgan nie podpuszczam. Nawet nie chcę żeby mi szukała dziewczyny. Bo wiem, że nie ma szans i znowu było by mi bardzo smutno, że kolejny raz przegrałem.

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 20:08
Ciągle się przegrywa. Niektórzy tak mają. Taki kuźwa los. Nic nie poradzisz. Trzeba to zaakceptować. Albo skończyć.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 20:12
Przypomniała mi się ciekawa sytuacja. Bo byłem u dwóch psychologów. Żeby nie było sam sobie opłacałem terapie. No i ta pierwsza psycholog twierdziła, na początku, że kobiety nie patrzą na wygląd jak mężczyźni itp. Jak jej podałem argumenty z jej własnej dziedziny czyli z psychologi oczywiście popaprałem licznymi badaniami. To już inaczej ze mną mówiła. Tylko ciągle mi podkreślała, że wie co musiałbym zrobić żebym znalazł tą dziewczynę. No i kiedyś jej się zapytałem o co chodzi z tym, to stwierdziła, że nie może mi tego zdradzić, bo etyka jej nie pozwala i tak parę razy mi to przypominała, Do dziś nie wiem co miała na myśli? W końcu jednak przerwałem sesje, bo nie widziałem żadnego progresu.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 20:12
Ḍryāgan napisał(a):Ciągle się przegrywa. Niektórzy tak mają. Taki kuźwa los. Nic nie poradzisz. Trzeba to zaakceptować. Albo skończyć.

Cóż nie można tego zaakceptować, a ni skończyć.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 20:13
To jest taki przeklęty stan zawieszenia.

Brzydota

przez Masturbow 13 gru 2015, 20:14
pewnie wyrzucić sztruksy:>
Masturbow

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 20:15
owsik napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Ciągle się przegrywa. Niektórzy tak mają. Taki kuźwa los. Nic nie poradzisz. Trzeba to zaakceptować. Albo skończyć.

Można skończyć. Definitywnie. Sorki mam wisielczy nastrój i skoro ty masz prawo do marudzenia to ja też mam

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 20:18
Masturbow napisał(a):pewnie wyrzucić sztruksy:>

Co masz do sztruksów. Jutro jadę sobie właśnie kupić jakieś fajne spodnie z tego materiału. :)
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 20:20 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 20:20
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):

Można skończyć. Definitywnie. Sorki mam wisielczy nastrój i skoro ty masz prawo do marudzenia to ja też mam

Marudź ile wlezie ja Ci tego nie bronię.

Brzydota

przez Masturbow 13 gru 2015, 20:20
god damn it, zagadka owsika rozwiązana!!! owsik, sztruksy to raczej nie wabik na dziewczyny. myślę, że wiele z nich mogłoby się pod tym podpisać.
Masturbow

Sortuj wg