Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:36
jetodik napisał(a):Masturbow, jak pisałem już wcześniej w swoim temacie Owsik kanalizuje swoje smutki, a w realu pewnie nie jest taki monotematyczny, na osobowość jego bym nie zganiał bo pisał, że miał przyjaciółki i ma znajomych, a nikt się przecież nie chce zadawać z kimś kto ma odpychającą osobowość.

a teraz rozważmy argumenty wytaczane przeciwko tematowi Owsika:

1. pisze ciągle to samo - ma do tego prawo, tak jak inni nie wchodzi do jego tematu
2. temat nie podoba się ludziom - to nie jest powód by kasować, argument wprost żenujący, patrz punkt pierwszy.
3. nie reaguje na argumenty - reaguje, tylko nie przyznaje racji, Wasze argumenty zostały wielokrotnie przez niego obalane na przykładach i to was tak boli, że nie daje sobie wmówić waszych "prawd", zachowujecie się tak jakby miał taką powinność, a Owsik jest empirystą, swoje poglądy na temat tego za co odpada, opiera na swoich doświadczeniach, których ma mnóstwo i na badaniach, to jest jego prawda i ma prawo się jej trzymać.

4. dziwne, że ludziom takie proste rzeczy trzeba tłumaczyć.

Owsik skopiuj sobie ten post, albo zrób sobie swój, właśnie taki w punktach i jak ktoś będzie znowu pisał coś w stylu: "tyle ludzi ci pisze a ty znowu to samo", to wklejaj taki zbiór punktów np. z notatnika i tylko dopisuj np. "punkt 4", po co masz się męczyć odpisywać z osobna, skoro te zarzuty przeciwko Tobie się powtarzają i nie obrażaj, ja wiem, że obrażasz zawsze jako drugi, ale nie powinieneś dać się sprowokować i nawet jako drugi nie używaj epitetów, bo później masz sytuacje, że psychotropka pisze, że jesteś zyebem gorszym od take'a a później czuje się urażona za "hipokrytkę".

kurde tyle się dzieje na forum a ja muszę jechać do pracy ;/
:papa:

Bardzo Ci dziękuje. Szkoda że nie mam takiego talentu do takiego rzeczowego przelewania myśli na papier jak ty. Ale bardzo mi pomagasz dziękuje.

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 19:38
jetodik, tak, nazwałam owsika zJebem, bo gdy ja byłam "zamotana" do potęgi na swoich problemach, to ostre słowa, nawet obraźliwe, w jakiś sposób stawiały mnie do pionu. I wyjaśniłam to zresztą owsikowi, wydaje mi się, że zrozumiał i wielkiego żalu nie chowa. Także z łaski swojej ode mnie odbij.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:39
Masturbow napisał(a):wycofuję się, bo się (o) Ciebie boję i potencjalnych konsekwencji tak nieodpowiedzialnego postępowania. poza tym niewiele by wskórało, bo kwalifikujesz się pod opiekę specjalisty, a nie by 'zaleczać' swoje zaburzenia akceptacją kobiety

Mam prawo do swojego zdania. Jestem przekonany, że się teraz wykręcasz, bo się boisz, ze Ci nie wyjdzie i okaże się, że mam racje.
Dlatego wymyślasz ten mocny argument, bo on fajnie maskuje Twoje prawdziwe obawy. Oczywiście masz prawo z jakiego kolwiek powodu, a ja nie mam prawa Ciebie zmuszać. Tylko chciałem wyrazić swoje zdanie jak ja to widzę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:42
Psychotropka`89 napisał(a):jetodik, tak, nazwałam owsika zJebem, bo gdy ja byłam "zamotana" do potęgi na swoich problemach, to ostre słowa, nawet obraźliwe, w jakiś sposób stawiały mnie do pionu. I wyjaśniłam to zresztą owsikowi, wydaje mi się, że zrozumiał i wielkiego żalu nie chowa. Także z łaski swojej ode mnie odbij.

Dobrze nie kłucie się już.

Brzydota

przez jetodik 13 gru 2015, 19:44
Psychotropka`89,
Także z łaski swojej ode mnie odbij.

okej odbijam i to w tym momencie, przez ten temat spóźnie się do roboty, WYKASOWAĆ! ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Druid 13 gru 2015, 19:45
owsik napisał(a):Dark Velvet to niby co mam takiego zrobić, żebym przestał chcieć mieć związek dziewczynę?

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to stracić nadzieję, że znajdziesz dziewczynę, ale może się mylę.
Druid

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 19:46
owsik, to może się odnieść do danej sytuacji? Bo jeśli Cię uraziłam, to przepraszam. Nie miałam tego w zamiarze. Też mam cięższe chwile, moje posty "pogadankowe" nic nie dawały, więc postanowiłam zastosować metodę, która mnie osobiście pozwala się ogarnąć.

E, to nie jest źle ze znajomymi. Ja ich nie mam prawie wcale. Może 3 osoby znajomych by się uzbierały, nie licząc rodziny rzecz jasna.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:47
Dark Velvet napisał(a):
owsik napisał(a):Dark Velvet to niby co mam takiego zrobić, żebym przestał chcieć mieć związek dziewczynę?

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to stracić nadzieję, że znajdziesz dziewczynę, ale może się mylę.

Już straciłem chociaż nie, bo mam konta. Ale nie wierzę już, że znajdę i nie jestem z tego powodu szczęśliwszy.

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 19:47
jetodik, no i tematu nie było. ;)
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Masturbow 13 gru 2015, 19:47
owsik napisał(a):
Masturbow napisał(a):wycofuję się, bo się (o) Ciebie boję i potencjalnych konsekwencji tak nieodpowiedzialnego postępowania. poza tym niewiele by wskórało, bo kwalifikujesz się pod opiekę specjalisty, a nie by 'zaleczać' swoje zaburzenia akceptacją kobiety

Mam prawo do swojego zdania. Jestem przekonany, że się teraz wykręcasz, bo się boisz, ze Ci nie wyjdzie i okaże się, że mam racje.
Dlatego wymyślasz ten mocny argument, bo on fajnie maskuje Twoje prawdziwe obawy. Oczywiście masz prawo z jakiego kolwiek powodu, a ja nie mam prawa Ciebie zmuszać. Tylko chciałem wyrazić swoje zdanie jak ja to widzę.

jedyne, czego się boję owsiku, to Ty i co stałoby się z tą biedną zmotaną dla Ciebie panią po tym, jak dostanie się w Twoje łapska. staram się myśleć rozsądnie i nie prowokować nieprzyjemnych sytuacji.
Masturbow

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:49
Psychotropka`89 napisał(a):owsik, to może się odnieść do danej sytuacji? Bo jeśli Cię uraziłam, to przepraszam. Nie miałam tego w zamiarze. Też mam cięższe chwile, moje posty "pogadankowe" nic nie dawały, więc postanowiłam zastosować metodę, która mnie osobiście pozwala się ogarnąć.

E, to nie jest źle ze znajomymi. Ja ich nie mam prawie wcale. Może 3 osoby znajomych by się uzbierały, nie licząc rodziny rzecz jasna.

W sumie by się u mnie uzbierało 7 może 8 bez znajomych z pracy. Przyjaciółka jest tylko jedna, ale za to bardzo dobra.

Brzydota

przez Druid 13 gru 2015, 19:53
owsik napisał(a):
Dark Velvet napisał(a):

Już straciłem chociaż nie, bo mam konta. Ale nie wierzę już, że znajdę i nie jestem z tego powodu szczęśliwszy.

naturalne w tej sytuacji byłoby raczej posmutnieć, zasmakować otchłani rozpaczy...
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 19:55 przez Druid, łącznie edytowano 1 raz
Druid

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:53
Masturbow napisał(a):
owsik napisał(a):

jedyne, czego się boję owsiku, to Ty i co stałoby się z tą biedną zmotaną dla Ciebie panią po tym, jak dostanie się w Twoje łapska. staram się myśleć rozsądnie i nie prowokować nieprzyjemnych sytuacji.

A co niby miało by się z nią stać? Teoretycznie, bo w praktyce nie miała byś szansy, znaleźć mi dziewczyny. Chyba, że być może z 5 dzieci każde z innym, o moim poziomie urody. To może by się jakaś jedna na tysiąc na mnie skusiła, ale tylko jako poczekalnia bym robił. Cóż pójście do restauracji, na pewno tragedia, spacer tez musi być tragedia, kupno książki jeżeli lubi czytać tragedia. Masz racje traumatyczne przeżycie.
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 19:57 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:56
Dark Velvet napisał(a): naturalnie w tej sytuacji byłoby raczej posmutnieć, zasmakować otchłani rozpaczy...

Rozpaczy jeszcze nie mam. Na szczęście jeszcze to nie ten stan choć na pewno jest blisko. Ale nadal jeszcze lubię poczytać i sprawa mi to przyjemność, obejrzeć dobry film, czy po prostu pójść gdzieś właśnie z Tą przyjaciółka np, do restauracji.
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 19:59 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg