Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba być podłym bezwartościowym człowiekiem, żeby prosić admina o zablokowanie komuś wątku tylko dlatego bo jest mu ciezko, bo jest brzydki. Nawet SS przy takiej osobie wydaje się ludzkie. To jest szczyt bezczelności i chamstwa. Kazać zamknąć czyjś wątek, bo ktoś ma racje, że liczy się uroda. Ale wam to nie na-rękę, bo część osób z tamtego wątku próbowała wmawiać co chwilę,że tylko chodzi osobowość, bo bycie brzydkim to taka fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem się też śmiać z waszych chorób. Wmawiać wam, że macie tylko wrażenie upierać się, że nie macie prawa cierpieć, że sami sobie jesteście winni. Ciekawe komu by się miło zrobiło. Bo brzydkiej osobie potrafiliście zaprzeczać, w każdym poście, bo przecież bycie brzydkim to nic takiego według was,, to przecież sama radość".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik Nie wiem, ale to było chamstwo totalne. Naprawdę poniżej wszelkiej krytyki. Tym bardziej, ze wielu ludzi w tym temacie to mnie obrażało wyzywało od debili, kretynów itp. A i tak skasowano mi temat jakbym zrobił coś złego. Widać dyskryminacja brzydkich jest wszędzie. ładnych ludzi to drażni, że brzydki ma swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik, jak ten temat Ci skasują znowu to pisz w jęczarni o swojej brzydocie post2171113.html#p2171113

:mrgreen:

i jeszcze więcej osób będzie musiało Cie czytać, bo tam wiele zagląda.

 

 

Nie, ładnych ludzi nie drażni, że brzydki ma swoje zdanie, tylko to, że nie udało im się wmówić, że nie masz problemu z brzydotą, ludzie uwielbiają mieć rację, jak nie mieli argumentów by swoje racje poprzeć to zaczęły się złośliwe docinki, nakłanianie moderacji do usunięcia tematu, obrażanie wprost i to nawet przez psychotropkę, która tak płakała, że moderacja pozwala tu na chamstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychotropka to hipokrytka i wiem co piszę Sama przyznała, że jej się nie podobam, a potem nagle zaczęła krakać jak inne wrony. I niby jak mam nie nadużywać tego słowa.

Myślę, że jedno i drugie, bo ludzi mimo wszystko drażni, że brzydki się nie ukorzy. To chyba ma ewolucyjne uwarunkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż nawet osoby, które same cierpią i zapewne też spotkała je dyskryminacja ze strony innych są nikczemne dla brzydkich ludzi. Jeżeli nie zgadzają się z ich zdaniem. Brzydota naprawdę jest kalectwem społecznym i to widać na przykładzie tego wątku, który mi skasowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, starlam Ci sie wiele razy cos przetlumaczyc, bez zadnego skutku. Myslalam, ze jak lagodne slowa nie trafiaja to po ostrzejszych Ci sie jakies klapki otworza i chociaz ciut zrozumiesz. Nie uwazam sie za hipokrytke i przeszkadza mi chamstwo na forum. Wiele razy do mnie kierowano obrazliwe slowa i powodowaly u mnie refleksje, ze moze faktycznie ja robie cos nie tak... Ty widocznie nie masz tak jak ja.

Ja nie donosilam na Ciebie na pewno. I tyle z mojej strony, bo w koncu nie obchodzi Cie moje zdanie i w Twoich oczach jestem hipokrytka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89 tak jesteś hipokrytką, bo z jednej strony sama przyznajesz, że jestem nie w Twoim typie i nic nie mogę z tym zrobić, bo odrzuciła byś mnie z góry za sam wygląd. Z drugiej strony nie stąd ni zowąd piszesz jak to osobowość się liczy itp. Nie liczy skoro odpadam za wygląd. Widziałem Twoje zdjęcia, może tak ciężko Ci to zrozumieć, bo jesteś ładna. Poza tym wiadomo konformizm to nie grzech dlatego w pewnym momencie chciałaś krakać jak inni.Choć wiedziałaś, że nie mają racji. Jeżeli komuś coś radzisz to mierz to do siebie. Nie do kogoś innego nie do jakieś hipotetycznej postaci. Jakbym pisał dziewczynie, że osobowość ma znaczenie to dla osobowości bym się z nią umówił,a nie, że ma znaczenie, ale u mnie odpadasz fizycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty upieraj sie przy swoim, a ja i tak wiem swoje. I juz Ci pisalam, ze dla mnie osobowosc serio MA znaczenie, bo bylam z bardzo brzydkim chlopakiem, z ktorego ludzie kpili, a gdy szlam ulica to padaly teksty piekna i bestia, lub gdzie ona ma oczy, itd. Moja rodzina go nieakceptowala i to przez wyglad! A ja bylam z nim i kochalam. Prosze bardzo, masz przyklad z zycia wziety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co mnie w życiu spotyka i wiem, że osobowość ma małe znaczenie. Gdy wygląda się tak jak ja i będę się upierał przy swoim czy Ci się to podoba czy nie, Bo to moje życie i moje doświadczenie. Rozumiem, że brzydkim się nie chce przyznać racji, bo to drażni. Bo brzydki ma być uśmiechnięty i udawać, że jest ok, ale ja tak nie mam zamiaru robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,

1) Twoja forumowa aktywność to zwykły SPAM. Nie liczysz się z nikim, nie interesują Cię opinie innych, systematycznie powielasz jedynie swoją teorię ("jestem brzydki i z tego powodu nikt mnie nie chce"). To już spamowe boty są bardziej kreatywne, bo mają kilka wbudowanych odpowiedzi.

 

2) Za jęczenie o swoim zamkniętym temacie na kilkunastu innych wątkach powinieneś dostać ostrzeżenie - to nie jest Twoje forum, nie jesteś tu sam, nie tylko Ty masz problemy. Masz po prostu silną potrzebę atencji, co, jak mi się wydaje, wynika z Twojego narcyzmu. Upajasz się swoją brzydotą.

 

3) Na forum pojawiają się nowi ludzie, którzy chcą Ci pomóc, bo jeszcze Cię nie znają. Zwykle po kilku postach odpuszczają, ale to niczego nie zmienia, bo pojawią się nowi, którzy nie będą przeglądać setek stron i będzie im się wydawać, że napiszą coś, czego jeszcze nikt nie napisał. Twoja odpowiedź będzie zaś zawsze taka sama. Nie ma w tym żadnego waloru terapeutycznego - to kolejny powód do zamknięcia wątku.

 

4) Jeśli naprawdę miałbyś potrzebę wyrzucania na zewnątrz swego bólu, to mógłbyś otworzyć kajecik i pisać, pisać, pisać. A potem chować to w szufladzie. Tymczasem, Ty po prostu chcesz być w centrum zainteresowania, bo to zaspokaja Twoje potrzeby. Poużalasz się nad sobą, obrazisz przy okazji kilka osób, pokażesz, że nie tylko Twoja twarz jest brzydka, ale jesteś po prostu niefajnym człowiekiem. A następnego dnia wszystko od początku.

 

5, 6, 7... 100

 

A odpowiedź jest jedna ("jestem brzydki, jak się nie podoba, to nie czytaj"), zero refleksji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×