Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:12
Masturbow napisał(a):
Dlaczego tak ciężko w to uwierzyć, że mogę być osobą nie atrakcyjną i tylko dlatego mogę nie mieć dziewczyny.

też dlatego, ale nie tylko dlatego, rozumiesz zależność? owsiku, bałabym się wchodzić z Tobą w jakieś eksperymenty, ani tym bardziej wciągać w to Bogu ducha winne kobiety z portalu zapisanisobie.pl, nie jesteś osobą w pełni zdrowia psychicznego, cierpisz na obsesję uniemożliwiającą normalne funkcjonowanie, nie wydaje Ci się, że czas udać się po pomoc psychologiczną? nie chciałbyś sobie ulżyć? lekami, wyciszyć się... owsiku, jesteś w potrzasku i czas działać.

Czytaj co napisałem. Myślę, że palnęłaś z tym głupa i dobrze wiedziałaś, że moim wyglądem nie masz szans mi znaleźć dziewczyny. Dlatego teraz się wycofujesz z tego pomysłu.

Brzydota

przez kotek em 13 gru 2015, 19:15
owsik, to usuń chociaż tę szczecinę z twarzy.
Obrazek

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:16
kotek em napisał(a):owsik, to usuń chociaż tę szczecinę z twarzy.

Dobrze i co to da? Oczywiscie golę się, ale tak zapytałem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 19:17
owsik, ale są różne leki, różne zestawienia. Ludzie są bardzo indywidualni w doborze leków.
Może warto udać się raz jeszcze do jakiegoś innego psychiatry <nie psychologa, który będzie Ci nawijał makaron na uszy>, przedstawić sytuację i spróbować? Męczysz się i masz obsesję, w dodatku jesteś bardzo samotny i to Cię zżera. Masz w ogóle z kim pogadać? <nie mam na myśli forum>
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 19:17
owsik napisał(a):Ḍryāgan idź do swojego kolegi.

Davin awansowałeś na mojego najlepszego kolegę :D i gdzie te czasy, kiedy się kłóciliśmy na forum?

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:19
Mam, koleżanki, kolegów. Mało już, ale mam. Nie raz z mojej winny się te osoby wykruszyły, ale często też po prostu moi znajomi założyli rodziny powyjeżdżali. Tylko ile można im truć to samo oni też mają tego dosyć.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:20
Ḍryāgan No i odnowa Polska Ludowa.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:21
Dark Velvet to niby co mam takiego zrobić, żebym przestał chcieć mieć związek dziewczynę?

Brzydota

przez Davin 13 gru 2015, 19:22
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):Ḍryāgan idź do swojego kolegi.

Davin awansowałeś na mojego najlepszego kolegę :D i gdzie te czasy, kiedy się kłóciliśmy na forum?

:mrgreen:

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:23
Psychotropka`89 sporo miałem leków, Nawet stymulanta metylofenidat. Musiałbym się chyba chemicznie kastrować, ale w sumie też nic to nie daje.

Brzydota

przez Masturbow 13 gru 2015, 19:24
wycofuję się, bo się (o) Ciebie boję i potencjalnych konsekwencji tak nieodpowiedzialnego postępowania. poza tym niewiele by wskórało, bo kwalifikujesz się pod opiekę specjalisty, a nie by 'zaleczać' swoje zaburzenia akceptacją kobiety
Masturbow

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 19:26
owsik, ale mam na myśli kogoś w miarę bliskiego, przyjaciela/przyjaciółkę? Bo widzisz... tak w życiu jest. Każdy ma swoje problemy i to tak jak tutaj na forum. Ktoś Ci stara się coś wytłumaczyć, a Ty wciąż negujesz, nie dajesz sobie pomóc. Poza tym jesteś skupiony na sobie i na swoim problemie, a przyjaźń polega na tym, że mówisz o swoich kłopotach, smutkach i sprawach - jak najbardziej, ale również SŁUCHASZ drugiej osoby. Bo jak tak w drugą osobę wlewasz swoje jady i wlewasz, to każdemu się z czasem czara goryczy przeleje i pierdyknie takową znajomością. Ludzie bardzo nie lubią egoizmu i nie lubią ciągle słyszeć "ja, ja, ja, ja...".
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez jetodik 13 gru 2015, 19:29
Masturbow, jak pisałem już wcześniej w swoim temacie Owsik kanalizuje swoje smutki, a w realu pewnie nie jest taki monotematyczny, na osobowość jego bym nie zganiał bo pisał, że miał przyjaciółki i ma znajomych, a nikt się przecież nie chce zadawać z kimś kto ma odpychającą osobowość.

a teraz rozważmy argumenty wytaczane przeciwko tematowi Owsika:

1. pisze ciągle to samo - ma do tego prawo, tak jak inni nie wchodzi do jego tematu
2. temat nie podoba się ludziom - to nie jest powód by kasować, argument wprost żenujący, patrz punkt pierwszy.
3. nie reaguje na argumenty - reaguje, tylko nie przyznaje racji, Wasze argumenty zostały wielokrotnie przez niego obalane na przykładach i to was tak boli, że nie daje sobie wmówić waszych "prawd", zachowujecie się tak jakby miał taką powinność, a Owsik jest empirystą, swoje poglądy na temat tego za co odpada, opiera na swoich doświadczeniach, których ma mnóstwo i na badaniach, to jest jego prawda i ma prawo się jej trzymać.

4. dziwne, że ludziom takie proste rzeczy trzeba tłumaczyć.

Owsik skopiuj sobie ten post, albo zrób sobie swój, właśnie taki w punktach i jak ktoś będzie znowu pisał coś w stylu: "tyle ludzi ci pisze a ty znowu to samo", to wklejaj taki zbiór punktów np. z notatnika i tylko dopisuj np. "punkt 4", po co masz się męczyć odpisywać z osobna, skoro te zarzuty przeciwko Tobie się powtarzają i nie obrażaj, ja wiem, że obrażasz zawsze jako drugi, ale nie powinieneś dać się sprowokować i nawet jako drugi nie używaj epitetów, bo później masz sytuacje, że psychotropka pisze, że jesteś zyebem gorszym od take'a a później czuje się urażona za "hipokrytkę".

kurde tyle się dzieje na forum a ja muszę jechać do pracy ;/
:papa:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 19:32
Psychotropka`89 napisał(a):owsik, ale mam na myśli kogoś w miarę bliskiego, przyjaciela/przyjaciółkę? Bo widzisz... tak w życiu jest. Każdy ma swoje problemy i to tak jak tutaj na forum. Ktoś Ci stara się coś wytłumaczyć, a Ty wciąż negujesz, nie dajesz sobie pomóc. Poza tym jesteś skupiony na sobie i na swoim problemie, a przyjaźń polega na tym, że mówisz o swoich kłopotach, smutkach i sprawach - jak najbardziej, ale również SŁUCHASZ drugiej osoby. Bo jak tak w drugą osobę wlewasz swoje jady i wlewasz, to każdemu się z czasem czara goryczy przeleje i pierdyknie takową znajomością. Ludzie bardzo nie lubią egoizmu i nie lubią ciągle słyszeć "ja, ja, ja, ja...".

Tak mam przyjaciółkę, Na studiach miałem przyjaciółki, ale one wyjechały. Mam przyjaciela niestety rzadko się widzimy, bo pracuje i teraz znalazł sobie dziewczynę. Ale jednak zwierzamy się sobie jak się widzimy. Mam znajomych w sumie to przyjaciół w innym miecie.

Sortuj wg