Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Reynevan 31 sty 2016, 21:56
akwen napisał(a):Niesłusznie,przyczyną niepowodzeń w życiu jest brak wiedzy. Powiększyłaś wiedzę na temat asortymentu nieprzyjemnych dla Ciebie okoliczności, teraz możesz się lepiej zabezpieczyć na przyszłość, przykładowo lepiej zabezpieczając szczoteczkę, by żaden pryszcz nie miał z nią styczności. Proste

Bardzo rozsądna uwaga. Ja również czuję się ubogacony. :mrgreen:
Reynevan

Brzydota

przez Kot_ 31 sty 2016, 21:56
Reynevan nie chciało mi przejść przez gardło: ej sorry Ola ale mój ropny wulkan wystrzelił wprost na twoją szczoteczke. No i naprawdę umyłem jej porządnie tą szczotkę, przecież nie jestem taka swinia.
ej sorry, zas popilem benzo piwem.
Kot_

Brzydota

przez Kot_ 31 sty 2016, 22:03
akwen napisał(a):
bittersweet napisał(a):żałuje że weszłam na tą strone :hide:

Niesłusznie,przyczyną niepowodzeń w życiu jest brak wiedzy. Powiększyłaś wiedzę na temat asortymentu nieprzyjemnych dla Ciebie okoliczności, teraz możesz się lepiej zabezpieczyć na przyszłość, przykładowo lepiej zabezpieczając szczoteczkę, by żaden pryszcz nie miał z nią styczności. Proste
bardzo trafne. I uwazajcie też kto wam podaje szamke. Miałem takiego znajomego co nasikał do oleju na frytki pracując w mc donaldzie.
Kot_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Kontrast 31 sty 2016, 22:09
Kocie ty jestes z Kiec prawda?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez Kot_ 31 sty 2016, 22:18
Świętokrzyskie, ale w Kielcach bywalem często. Teraz juz nigdzie nie bywam bom warzywo.
Kot_

Brzydota

przez Kontrast 31 sty 2016, 22:26
Szkoda ale anegdotki masz fajne, wyczuwa sie ta szlachetna przynależność terytorialna, bez kitu ;D
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez NN4V 31 sty 2016, 22:32

Masz pryszczatych współlokatorów? - wiesz, nie podejrzewałem Cię o to. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Brzydota

przez Reynevan 31 sty 2016, 22:36
Kot_ napisał(a):Reynevan nie chciało mi przejść przez gardło: ej sorry Ola ale mój ropny wulkan wystrzelił wprost na twoją szczoteczke. No i naprawdę umyłem jej porządnie tą szczotkę, przecież nie jestem taka swinia.
ej sorry, zas popilem benzo piwem.

Mogłeś powiedzieć, że niechcący wpadła do sedesu. :twisted:
W przedszkolu moczyłem z koleżanką innym dzieciom szczoteczki w kibelku. Człowiek młody, to głupi jak but. :hide:
Reynevan

Brzydota

przez bittersweet 31 sty 2016, 22:46
NN4V napisał(a):

Masz pryszczatych współlokatorów? - wiesz, nie podejrzewałem Cię o to. :mrgreen:
Faktycznie, jedyną pryszczata osobą w moim otoczeniu jestem ja :mrgreen: co do szczoteczek, to kiedys złośliwie wyszorowałm cudza kibel i odłożyłam na miejsce :oops:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez jestem-bogiem 31 sty 2016, 23:10
Jestem chudy, mam drobne kości, wyglądam jak cipa, mój wygląd skutecznie utrudnia mi życie.Nawet nie chcę myśleć o nadchodzącym lecie kiedy wszyscy będą łazić w krótkich spodenkach i rękawach, ja z tymi przeszczepami nie mogę się pokazywać bo wystawię się na śmieszność, to jest jak klątwa kiedy mijasz naturalnie dobrze zbudowanych gości i mi się patrzą na ręce, jak można być taką cipką jak ja, mam nawet myśli samobójcze.Wszystko na mnie wisi, dżinsy i bluzy

Brzydota

przez akwen 31 sty 2016, 23:44
jestem-bogiem napisał(a):Jestem chudy, mam drobne kości, wyglądam jak cipa, mój wygląd skutecznie utrudnia mi życie.Nawet nie chcę myśleć o nadchodzącym lecie kiedy wszyscy będą łazić w krótkich spodenkach i rękawach, ja z tymi przeszczepami nie mogę się pokazywać bo wystawię się na śmieszność, to jest jak klątwa kiedy mijasz naturalnie dobrze zbudowanych gości i mi się patrzą na ręce, jak można być taką cipką jak ja, mam nawet myśli samobójcze.Wszystko na mnie wisi, dżinsy i bluzy

Na dobry początek warto nie określać siebie w równie pejoratywny sposób,

Warto nad sobą pracować metodą drobnych kroków, a chodzenie w krótkich spodenkach i rękawach ma ten plus, że zaczniesz zwalczać swój strach przed odtrącaniem. On nie zniknie od razu, ale z czasem zacznie maleć.

Dziś zrobię 3 pompki, jutro 4 , a pojutrze 5, nie po to, żeby komuś zaimponować, ale dla samego siebie. - Działać według tego schematu konsekwentnie na każdej płaszczyźnie.

Brzydota

przez Druid 31 sty 2016, 23:51
bittersweet napisał(a): co do szczoteczek, to kiedys złośliwie wyszorowałm cudza kibel i odłożyłam na miejsce :oops:
Za co tak sroga kara?
Druid

Brzydota

przez jestem-bogiem 31 sty 2016, 23:58
akwen napisał(a):
jestem-bogiem napisał(a):Jestem chudy, mam drobne kości, wyglądam jak cipa, mój wygląd skutecznie utrudnia mi życie.Nawet nie chcę myśleć o nadchodzącym lecie kiedy wszyscy będą łazić w krótkich spodenkach i rękawach, ja z tymi przeszczepami nie mogę się pokazywać bo wystawię się na śmieszność, to jest jak klątwa kiedy mijasz naturalnie dobrze zbudowanych gości i mi się patrzą na ręce, jak można być taką cipką jak ja, mam nawet myśli samobójcze.Wszystko na mnie wisi, dżinsy i bluzy

Warto nad sobą pracować metodą drobnych kroków, a chodzenie w krótkich spodenkach i rękawach ma ten plus, że zaczniesz zwalczać swój strach przed odtrącaniem. On nie zniknie od razu, ale z czasem zacznie maleć.

Dziś zrobię 3 pompki, jutro 4 , a pojutrze 5, nie po to, żeby komuś zaimponować, ale dla samego siebie. - Działać według tego schematu konsekwentnie na każdej płaszczyźnie.

Pompek zrobię ok 40-50 tylko że to niewiele daje, najgorsze są te nieumięśnione ręce 15cm w nadgarstku, jedyne wyjście z tej to zacząć ćwiczyć na jakimś sprzęcie ze wspomagaczami o ile mi w ogóle wystarczy motywacji

Brzydota

przez akwen 01 lut 2016, 00:13
jestem-bogiem napisał(a):
akwen napisał(a):

Pompek zrobię ok 40-50 tylko że to niewiele daje, najgorsze są te nieumięśnione ręce 15cm w nadgarstku, jedyne wyjście z tej to zacząć ćwiczyć na jakimś sprzęcie ze wspomagaczami o ile mi w ogóle wystarczy motywacji

motywacja to podstawa, formę masz przyzwoitą skoro robisz tyle pompek.

Nie masz się czym przejmować, że nie jesteś doskonały, nikt nie jest.

Grunt to pracować powoli nad swoimi słabościami i nie przejmować się czyjąś krytyką.

Czy wystarczy Ci motywacji? No ten teges... bo ja wiem, jaką tu podać: jeśli będziesz silny fizycznie, to będziesz przyciągał w większym kobiety. One jakoś tak lgną do silnych miśków. Znajdziesz sobie fajny kwiat lotosu i zrobisz z nią co zechcesz i na co ona pozwala stawiając przy tym trochę opór, a potem założysz sobie rodzinę. To chyba nie taka najgorsza motywacja

Sortuj wg