Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez akwen 31 sty 2016, 04:01
owsik napisał(a):Trzeba być podłym bezwartościowym człowiekiem, żeby prosić admina o zablokowanie komuś wątku tylko dlatego bo jest mu ciezko, bo jest brzydki. Nawet SS przy takiej osobie wydaje się ludzkie. To jest szczyt bezczelności i chamstwa. Kazać zamknąć czyjś wątek, bo ktoś ma racje, że liczy się uroda. Ale wam to nie na-rękę, bo część osób z tamtego wątku próbowała wmawiać co chwilę,że tylko chodzi osobowość, bo bycie brzydkim to taka fajna sprawa.

Nie znam kontekstu, ale co się tyczy urody, to warto ją mieć, ale są cechy bardziej znaczące.

Przede wszystkim samoakceptacja i z grubsza funkcjonujący umysł, nawet jeśli jest zaburzony, potem odpowiedzialność i pewność siebie, wreszcie obycie z gatunkiem ludzkim o przeciwnej płci.

Będąc pewnym siebie, zaradnym życiowym można figlować z wieloma kobietami, o ile nie ma się skrupułów.

Magnesem na kobiety są przebojowi faceci, nawet jeśli mają nieszczególną twarz i sylwetkę.

Podobnie w życiu społecznym i zawodowym, to mit że uroda jest tak bardzo istotna. Spokojnie można ją nadrobić.

Brzydota

przez boogyman 31 sty 2016, 16:18
Mam bizka na punkcie ran po trądziku przeglądam siew każdym lusterku jakie napotkam i oceniam że jest źle. Przez to zrezgnowałem z pracy, izoluje się od ludzi chociaż wszyscy mówią że nie ma z tym takiego problemu ja to widzę. Też mnie chca wysłać do wariatkowa. Psychoterapie zaczynam, ale niestety psychoanalizę, a ona szuka przejść z dzieciństa. Leki biorę ale nie chcą się wstrzleić. Kiedyś pomógł mi silny lek IZOTEK i jak miałem lepszą cerę od razu lepszy humor, a teraz jest dla mnie za silny troskzę źle go znoszę
Obecnie nic

Brzydota

przez Reynevan 31 sty 2016, 18:38
nie wiem, ile w tym prawdy, ale podobno stężony perhydrol działa na rany potrądzikowe :p
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez akwen 31 sty 2016, 18:56
boogyman napisał(a):Mam bizka na punkcie ran po trądziku przeglądam siew każdym lusterku jakie napotkam i oceniam że jest źle. Przez to zrezgnowałem z pracy, izoluje się od ludzi chociaż wszyscy mówią że nie ma z tym takiego problemu ja to widzę. Też mnie chca wysłać do wariatkowa. Psychoterapie zaczynam, ale niestety psychoanalizę, a ona szuka przejść z dzieciństa. Leki biorę ale nie chcą się wstrzleić. Kiedyś pomógł mi silny lek IZOTEK i jak miałem lepszą cerę od razu lepszy humor, a teraz jest dla mnie za silny troskzę źle go znoszę

Jeśli nie żartujesz, to cholera - zamiast się przejmować tym trądzikiem rozwiń jakieś swoje inne cechy, żeby nadrobić trądzik.

Szlachetny alfa może mieć trądzik, niewiele mu to będzie przeszkadzać.

Brzydota

przez Kot_ 31 sty 2016, 19:59
Jakn mi sie podobala taka dupa z tradzikiem, to mógłbym jej nawet te diody ssać. W ogóle mi ten tradzik nie przeszkadzał.
Kot_

Brzydota

przez akwen 31 sty 2016, 20:02
Kot_ napisał(a):Jakn mi sie podobala taka dupa z tradzikiem, to mógłbym jej nawet te diody ssać. W ogóle mi ten tradzik nie przeszkadzał.

primo - pupa albo kwiat lotosu albo brama namiętności, nie d... na litość...

nie dioda - a fikus, dłuto albo miecz

W ogóle, nie warto czerpać z ludzi korzyści, to się cholernie nie opłaca.

Brzydota

przez Kot_ 31 sty 2016, 20:53
Dla jasności, to tradzik miala na twarzy nie na dupie :>
Ale spotykałem się z taką co miała na pupie i się bardzo tego wstydziła :(
Kot_

Brzydota

przez akwen 31 sty 2016, 20:54
Kot_ napisał(a):Dla jasności, to tradzik miala na twarzy nie na dupie :>
Ale spotykałem się z taką co miała na pupie i się bardzo tego wstydziła :(

Kobiety bywają bardzo wstydliwe względem wszystkiego co dotyczy ich powłoki cielesnej. Bywa to urocze, jeśli potrafi się czerpać przyjemność z chwili.

I naprawdę, na pupie.

Brzydota

przez Kot_ 31 sty 2016, 21:05
tak sie zastanawiam co ma wspólnego fikus czy miecz z pryszczem :) no chyba, ze to chodzi o miecz świetlny.
Kot_

Brzydota

przez akwen 31 sty 2016, 21:12
Kot_ napisał(a):
tak sie zastanawiam co ma wspólnego fikus czy miecz z pryszczem :) no chyba, ze to chodzi o miecz świetlny.

Diodą określiłeś pewną część anatomiczną, są lepsze określenia.

Mieczem dostarczasz przyjemność swojej drugiej połowie. Czasami dotykasz wówczas brzeszczotem pryszcza, to ma wspólnego.

Brzydota

przez Kot_ 31 sty 2016, 21:28
Diodą okresliłem pryszcza :)

Jak już jesteśmy przy pryszczach, to opowiem Wam taką trochę paskudną przygodę. Kiedyś wynajmując mieszkanie, dostrzegłem pewnego dnia w lustrze juz dobrze dojrzałą diodę na czole, nie wiele myśląc scisnąłem ja mocno, ta napeczniała i BUM zawartość wystrzeliła mojej współlokatorce na szczoteczke do zębów. Wyczysciłem dobrze tą szczoteczke i odstawiłem na miejsce. Nie miałem odwagi jej o tym powiedzieć :( Olu, przepraszam.
Kot_

Brzydota

przez Reynevan 31 sty 2016, 21:41
Nie można było odkupić? :?
Reynevan

Brzydota

przez bittersweet 31 sty 2016, 21:50
żałuje że weszłam na tą strone :hide:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez akwen 31 sty 2016, 21:54
bittersweet napisał(a):żałuje że weszłam na tą strone :hide:

Niesłusznie,przyczyną niepowodzeń w życiu jest brak wiedzy. Powiększyłaś wiedzę na temat asortymentu nieprzyjemnych dla Ciebie okoliczności, teraz możesz się lepiej zabezpieczyć na przyszłość, przykładowo lepiej zabezpieczając szczoteczkę, by żaden pryszcz nie miał z nią styczności. Proste

Sortuj wg