Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez my_name 10 sty 2016, 23:14
Olalala napisał(a):A ja po części rozumiem zdanie ego 8) A już wkurw..... mnie laski utapetowane tak, że tynk można zdrapać - albo są brzydkie jak noc, że tak ryjoki zasłaniają, albo nie wiem o co chodzi.... czyli oszukują :mrgreen:

Do wszystkiego potrzebny jest umiar.

Z tego co zauważyłam, to prawie wszyscy krytykują takie megatapety. Więc raczej nie robią sobie w ten sposób dobrze.

Brzydota

przez Ḍryāgan 10 sty 2016, 23:43
ego, weź si przerób na faceta. miałabyś wszystko czego nam zazdrościsz
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez Druid 11 sty 2016, 00:07
ego napisał(a): Dark Velvet, jak wszystkich? facet jakoś nie musi się malować żeby wyglądać na zadbanego, jaka to sprawiedliwość?
w domyśle: wszystkich kobiet, bez względu na urodę

bez makijażu czuję się niecywilizowaną wiedźmą spod lasu, ale "z" jeszcze gorzej, transik albo dziwencja (nawet w lekkim make up'ie)
I powiedzcie mi, jak pamiętać o niepocieraniu oczu dłonią, kiedy się pomalowało rzęsy tuszem :bezradny:
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Masturbow 11 sty 2016, 01:00
^
bo Ty jesteś akurat tą żeńską anomalią, której uroda uwydatnia się w wersji leśnej :p
Masturbow

Brzydota

przez jetodik 11 sty 2016, 09:15
ale Wy tak codziennie sie malujecie czy tylko jak idziecie na bal przykładowo?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez ego 11 sty 2016, 12:19
jetodik, z moich obserwacji wynika, że te co zaczęły się malować, to potem malują się wszędzie gdzie idą. Miałam kiedyś taką koleżankę, która przychodząc na studia się nie malowała, ale dała się namówić innym dziewczynom na to, skończyło się to u niej na tym, że nawet po chleb do sklepu nie była w stanie pójść bez tapety. Malowanie jest więc uzależniające, mało się tym mówi, to kolejny temat tabu, a w praktyce malowanie to coś, bez czego większość malujących się kobiet nie jest w stanie funkcjonować i to moim zdaniem powinno się leczyć.

Ḍryāgan, ale ja nie chcę się przerabiać na nikogo, tylko chcę być sobą, a Ty masz po prostu bardzo ograniczone i prymitywne spojrzenie na płeć, w czym nie różnisz się od większości społeczeństwa.
ego

Brzydota

przez carlosbueno 11 sty 2016, 12:36
owsik napisał(a):Teraz widzisz jak ja się czuję Ego.
Kiedyś przeczytałem biografie Goeringa i Stalina i co ciekawe oboje używali talku by zamaskować niedoskonałości skóry. O ile Goering był ekscentrykiem. To już o Stalinie powiedzieć tego nie można dlatego byłem z szokowany, że nawet przed wojną jednak mężczyźni bardziej kombinowali z wizerunkiem skóry niż mi się to wydawało.
Stalin miał ślady na twarzy po przebytej ospie, do tego płetwowatą stopę i 163 cm wzrostu( choć to wtedy nie było aż tak mało jak dziś) a powodzenie miał sporę ale wiadomo na władzę leciały. W XVII i XVIII wieku wszyscy faceci z wyższych sfer się pudrowali i do tego stroili jak pawie i wcale nie uważano tego za niemęskie. Chyba dopiero w XX wieku kobiety zaczęły się masowo malować wcześniej robiły to wyższe sfery i nie tylko kobiety.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez Ḍryāgan 11 sty 2016, 12:48
ego napisał(a): Ḍryāgan, ale ja nie chcę się przerabiać na nikogo, tylko chcę być sobą, a Ty masz po prostu bardzo ograniczone i prymitywne spojrzenie na płeć, w czym nie różnisz się od większości społeczeństwa.

Jasne, jestem przecież prymitywnym samcem. Dopiero wylazłem z jaskini.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez ego 11 sty 2016, 12:51
Ḍryāgan, Twoja płeć nie ma nic do tego o czym pisałam.
ego

Brzydota

przez jetodik 11 sty 2016, 16:37
nie wiedziałem, że kobiety aż tak często się malują :shock:
czuje się troche oszukany...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Druid 11 sty 2016, 17:00
jetodik napisał(a):nie wiedziałem, że kobiety aż tak często się malują :shock:
czuje się troche oszukany...
oj tam oj tam, przecież jesteś wzrokowcem
nie ważne, jakie coś jest, ważne, na jakie wygląda ;)
Druid

Brzydota

przez jetodik 11 sty 2016, 17:11
ale świat byłby piękniejszy gdyby kobiety się nie malowały.

Brzydota

przez Druid 11 sty 2016, 17:17
jetodik napisał(a):ale świat byłby piękniejszy gdyby kobiety się nie malowały.
a mężczyźni nosili rajstopki i spódnice do butów na obcasie :105:
Druid

Brzydota

przez jetodik 11 sty 2016, 18:07
malujcie się dla swoich facetów w domu, a mnie nie oszukujcie i na facebooku też umalowane sie nie pokazujcie.

Sortuj wg