Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez ego 10 sty 2016, 17:57
my_name, a jak to jest, że kobiety, co niby są tą piękniejszą płcią, kombinują więcej? :smile:
Dowcip stary, ale widać nadal jary:
Bóg w swoim miłosierdziu stworzył kwiatek i patrzy tak na niego i mówi:
- Aleś ty jest cudowny!
Stworzył też zwierzę i zachwyca się:
- Jakieś ty piękne!
I stworzył też Adama, i mówi:
- Toż to prawdziwy cud, te mięśnie, to piękno!
No ale zaczął się Pan Bóg zastanawiać nad tym, że nic na świecie nie może być samo i postanowił stworzyć kobietę. Jak pomyślał tak też zrobił i w końcu patrzy na swoje dzieło i mówi:
- Ale ty to będziesz się musiała malować.
ego

Brzydota

przez my_name 10 sty 2016, 18:09
Pewnie tak wymyślono, bo facetom się podobają cycki, a sami ich nie mają:)

Brzydota

przez wiejskifilozof 10 sty 2016, 19:11
Dobre cycki,nie są złe :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Evia 10 sty 2016, 19:23
Cytuj:
A tak poza tym, to makijaż jest pewną strategią obraną przez kobiety i podobne zagrania można zaobserwować u zwierząt.
Np ptaszki, które stroszą piórka itd
Jednak u ludzi poszło coś nie tak i to zamiast facetów kobiety się tym zajmują :?
Nie mogę tego pojąć
bittersweet napisał(a):Raczej to jest proste, wartość kobiety na drabinie społecznej to przede wszystkim uroda /ułatwia dostep do innych dóbr/ a makijaż to najprostszy sposób na zamanifestowanie urody. Nie wymaga za duzo czasu ani wysiłku, jest szybki i skuteczny.

No i właśnie to jest dziwne bo chyba u żadnej innej istoty żywej, samica nie musi się wysilać żeby zdobyć partnera. To jest w roli tylko i wyłącznie samców.

Brzydota

przez ego 10 sty 2016, 20:05
Ale u ludzi ponoć występuje równość płci, to może dlatego? :P ...choć mi osobiście, aż ciśnie się na usta żeby podsumować to inaczej , ale to chyba nie dziś, ani nie w tym temacie, pora i miejsce na to. :hide: :mrgreen:
ego

Brzydota

przez Ḍryāgan 10 sty 2016, 20:08
Evia, no to przecież jasne, że to mężczyźni są doskonali pod każdym względem (nie muszą się malować). Jesteście istotami, które mają nam służyć :twisted:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez bittersweet 10 sty 2016, 20:14
No i właśnie to jest dziwne bo chyba u żadnej innej istoty żywej, samica nie musi się wysilać żeby zdobyć partnera. To jest w roli tylko i wyłącznie samców
Zdobyc partnera żaden problem, problem jest zdobyc najatrakcyjniejszego partnera na długi czas. Dodatkowo z urody płynie dodatkowo mnóstwo innych korzyści, nie tylko w sferze związkowej, po prostu w każdej sferze zycia społecznego ładnych traktuje się lepiej.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez ego 10 sty 2016, 20:21
bittersweet napisał(a):po prostu w każdej sferze zycia społecznego ładnych traktuje się lepiej.
To by poniekąd wyjaśniało czemu jestem w takim miejscu "życia społecznego", w jakim jestem. :(
ego

Brzydota

przez bittersweet 10 sty 2016, 21:29
ego napisał(a):
bittersweet napisał(a):po prostu w każdej sferze zycia społecznego ładnych traktuje się lepiej.
To by poniekąd wyjaśniało czemu jestem w takim miejscu "życia społecznego", w jakim jestem. :(
Imo jestes z powodu lenistwa i użalania się nad sobą. Aby je usprawiedliwić tworzysz sztuczne problemy, jak te bajędy o nieuczciwości kosmetyków :]
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez ego 10 sty 2016, 21:38
bittersweet, moje problemy nie są sztuczne i w sumie to mi teraz trochę przykro się zrobiło, że tak piszesz :( , a to, że baby oszukują( a to robią) to nawet nie mój problem...
ego

Brzydota

przez Druid 10 sty 2016, 21:39
ego napisał(a):my_name, a jak to jest, że kobiety, co niby są tą piękniejszą płcią, kombinują więcej? :smile:
Dowcip stary, ale widać nadal jary:
Bóg w swoim miłosierdziu stworzył kwiatek i patrzy tak na niego i mówi:
- Aleś ty jest cudowny!
Stworzył też zwierzę i zachwyca się:
- Jakieś ty piękne!
I stworzył też Adama, i mówi:
- Toż to prawdziwy cud, te mięśnie, to piękno!
No ale zaczął się Pan Bóg zastanawiać nad tym, że nic na świecie nie może być samo i postanowił stworzyć kobietę. Jak pomyślał tak też zrobił i w końcu patrzy na swoje dzieło i mówi:
- Ale ty to będziesz się musiała malować.
Znam krótszą wersję: dlaczego kobiety się malują i perfumują? Bo są brzydkie i śmierdzą.
Druid

Brzydota

przez Druid 10 sty 2016, 21:43
bittersweet napisał(a):Dodatkowo z urody płynie dodatkowo mnóstwo innych korzyści, nie tylko w sferze związkowej, po prostu w każdej sferze zycia społecznego ładnych traktuje się lepiej.
A jak ktoś jest tak atrakcyjny, że wzbudza zawiść i w następstwie jest traktowany źle? Albo np. atrakcyjny facet, na którego baby się wkurwiają, bo nie chce się na nie "rzucać" jak ten buhaj rozpłodowy.
Ostatnio edytowano 10 sty 2016, 21:46 przez Druid, łącznie edytowano 2 razy
Druid

Brzydota

przez owsik 10 sty 2016, 21:43
Teraz widzisz jak ja się czuję Ego.
Kiedyś przeczytałem biografie Goeringa i Stalina i co ciekawe oboje używali talku by zamaskować niedoskonałości skóry. O ile Goering był ekscentrykiem. To już o Stalinie powiedzieć tego nie można dlatego byłem z szokowany, że nawet przed wojną jednak mężczyźni bardziej kombinowali z wizerunkiem skóry niż mi się to wydawało.

Brzydota

przez Masturbow 10 sty 2016, 21:44
ja nie chcę nikogo oszukiwać, tylko się nie porzygać mijając wystawy, czy siusiając w publicznym kibelku:( od widoku swojego nieumalowanego ryja dostaję wtórnej chorowitości. choć nigdy nie skumam, jak baby mogą mieć jednocześnie makijaż oczu i szminkę, jak arlekiny jakieś
Masturbow

Sortuj wg