Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 06 sty 2016, 17:13
owsik napisał(a):Mam swoje pasje, mam pracę. Bardzo lubię te rzeczy, ale chcę mieć dziewczynę.

Wiem o co Ci chodzi, ale ja nie odpadam za ciało. Tak ciężko to pojąc odpadam za twarz w tym tkwi problem. Trochę to radzenie siłowni na wszystko u faceta przypomina ten kawał
Kolega mówi do kolegi, że jest głody, a ten mu na to, że ma stare ciastka, ale najpierw niech wypije 5 szklanek wody. Gdy ów facet to zrobił. Jego kumpel częstuje, go tymi ciastkami, ale on odmawia. Na to ten odpowiada, że mu się pić chciało, a nie jeść.

Brzydota

przez owsik 06 sty 2016, 17:14
Carica Milica napisał(a):
owsik napisał(a):Dlatego moją jedyną nadzieją są operacje plastyczne, a ewentualnie potem mogę ćwiczyć na siłce. Zresztą nie wiem czy takie operacje mi coś pomogą, bo twarz naprawdę mam kiepską.

Wreszcie zobaczyłam Twoje zdjęcie, bo wcześniej się nie załapałam na oględziny. Nie jesteś ani super ciachem, ani ciasteczkowym potworem. Ot, przeciętny facet, który ma skrzywiony obraz siebie. Zacznij od terapii, a tam Cię już pokierują na odpowiedni tor działania.

Byłem na terapii i mój problem to bycie wiecznie nie w typie przez twarz. Np na 10 wiadomości, które mi odp kobiety z tych 10 każda mi pisze, że jestem nie w jej typie z urody dlatego nie ma mowy o randce. Tu jakoś praktycznie każdej kobiecie się fizycznie nie podobałem. Takie sytuacje, a miałem ich tysiące świadczą, że to chodzi o urodę.
Ostatnio edytowano 06 sty 2016, 17:22 przez owsik, łącznie edytowano 2 razy

Brzydota

przez khaleesi 06 sty 2016, 17:18
owsik, za całkoształt jesteś nie w typie
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez cyklopka 06 sty 2016, 17:18
owsik, trochę racji w tym kawale jest, z drugiej strony są pożal się Boże dietetycy, którzy właśnie tak radzą.

Ja wiem, że potrzeba miłości/akeptacji/r*chania jest dość powszechna, też taką posiadam, ale nie nakręcam się całymi dniami śpiewając "Olaboga, nie wytrzymom, wszytkie majom, a jo ni mom".
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez owsik 06 sty 2016, 17:21
cyklopka nic na to nie poradzę. Mam 30 lat nie będę młodszy. Pasje wszystkiego nie zastąpią.

Brzydota

przez owsik 06 sty 2016, 17:22
khaleesi jak jesteś bez winny to pierwsza rzuć kamień. Tylko ty sama stwierdziłaś, że jestem dla Ciebie brzydki i chodziło Ci o urodę.

Brzydota

przez cyklopka 06 sty 2016, 17:41
owsik napisał(a):cyklopka nic na to nie poradzę. Mam 30 lat nie będę młodszy. Pasje wszystkiego nie zastąpią.

Też mam 30 lat i nad tym nie płaczę.

My tu jesteśmy forum psychologiczne, nie klinika medycyny estetycznej, więc siłą rzeczy pracujemy nad psychiką i podejściem do życia, i w tym widzimy drogę poprawy.

Dlatego teraz bym ci odradzała myślenie o operacji, bo to jednak koszty, cierpienie fizyczne, a możesz się rozczarować, kiedy nic się nie zmieni w twoim życiu.

Jest na forum sporo ludzi z depresją, które myślą, że odwzajemniona miłość ich uleczy. Są osoby w związkach, które cały czas zmagają się z chorobami/zaburzeniami psychicznymi. Są też związki, które ciągną w dół, więc teraz cieszę się, że już nie jestem w takim związku.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez owsik 06 sty 2016, 17:50
W sumie psycholog mi nie odradzała operacji plastycznej. Stwierdziła, że nic w tym złego, że chcę być atrakcyjniejszy, bardziej się podobać.

Brzydota

przez owsik 06 sty 2016, 17:53
Dobrze nie szukaj ja nie o tym piszę i Ciebie nie podrywam. Jednak stwierdziłaś, że Ci się fizycznie nie podobam, a teraz mnie się czepiasz.

Brzydota

przez khaleesi 06 sty 2016, 17:53
puknij ty się w głowę to, ze są tu tacy co pisza pierdoły na mój temat w tym temacie nie znaczy, ze ja myślę tak samo. :shock: Weś sie ogarnij bo jesteś infantylny jak cholera.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Sigrun 06 sty 2016, 17:56
khaleesi napisał(a):Weś sie ogarnij bo jesteś infantylny jak cholera.

No to chyba nie masz co liczyc:)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez khaleesi 06 sty 2016, 17:57
Sigrun napisał(a):
khaleesi napisał(a):Weś sie ogarnij bo jesteś infantylny jak cholera.

No to chyba nie masz co liczyc:)
następna. Ten temat nie jest o mnie. Nawet nie miałam ciebie na mysli ale hihi spoko.
Ostatnio edytowano 06 sty 2016, 18:00 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Sigrun 06 sty 2016, 18:00
khaleesi, hej kurfa...czytaj ze zrozumieniem!
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez khaleesi 06 sty 2016, 18:02
Sigrun napisał(a):khaleesi, hej kurfa...czytaj ze zrozumieniem!
chcesz mnie skumać z owsikiem i twierdzisz, ze nie mam co liczyć ja o tym pisze bo sobie doczytałam wczesniej takie zdanie napisane przez jedną osobke nie miałam czasu a teraz czytam wszystko po kolei a Ty o czym piszesz ?
Ostatnio edytowano 06 sty 2016, 18:04 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Sortuj wg