Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 05 sty 2016, 00:19
Każdemu jest wtedy łatwo mówić nie jest zle, bo to bezpieczna pozycja. Tylko, że jest zle ja jestem sam. To ja jestem wiecznie nie w typie i dlatego wierzę w doświadczenie, a ona mi jasno pokazuje, że nie podobam się praktycznie żadnej kobiecie.

Brzydota

przez owsik 05 sty 2016, 00:20
Tak zgada się cyklopka.

Brzydota

przez oskaka 05 sty 2016, 00:21
owsik, to czego oczekujesz od nas?
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 05 sty 2016, 00:29
Lord Kapucyn napisał(a):Z genami nie wygrasz. Zaakceptuj to jako coś czego nie można zmienić, a zmieniaj to na co masz realny wpływ, było parę propozycji wcześniej wymienionych, albo jeżeli masz kilka przypadkowych kafli na zbyciu to udaj się do dr Szczyta na konsultację plastyczną. Chociaż znając życie , jeśli w racjonalny sposób nie uzasadnisz mu co konkretnie chciałbyś zmienić, tylko powiesz , że "wszystko", wymienić całą facjatę od podstaw, to pewnie odeśle Cię z kwitkiem, albo nawet skieruje do psychiatry. Ewentualnie nadrabiaj innymi aspektami- intelektem, usposobieniem, stanowiskiem, metką koszuli, stanem konta bankowego, marką samochodu, whatever. Oczywiście wtedy jak wyhaczysz jakąś extra szprychę to zawsze będziesz mógł urągać, że to blachara, że jest z Tobą tylko dla forsy, że nie możesz liczyć na realne uczucia itp.

Może problem nie leży stricte w testosteronie , poza tym musiałbyś oznaczyć jego wolne stężenie, a nie całkowite, bo to drugie jest niemiarodajne, tylko np. w zbyt wysokim poziomie estrogenów albo jakiejś dysfunkcji kory nadnerczy, która wydziela endogenne sterydy, w tym androgeny. Nie mówię od razu o jakichś ekstremach typu Addison czy Cushing, ale coś może być nie tak.

Dzięki za rady dotyczącej drugiej części. Na pewno to przebadam.

Brzydota

przez owsik 05 sty 2016, 00:29
Na pewno nie taniego pocieszenia i kłamania jak to niby nie jest źle. Lord kapucyn w drugiej części napisał coś co realnie może odnosić się do mojego problemu. Co do konsultacji ja naprawdę myślę na poważnie o operacjach plastycznych mam zamiar się zadłużyć. Jedynie czego boję się, że to nic nie da i nadal będę się bardzo nie podobał fizycznie i nagle się okaże, że mam do spłacenia dług i żadnego efektu. To chyba mnie by dobiło na całego.
Ostatnio edytowano 05 sty 2016, 00:35 przez owsik, łącznie edytowano 2 razy

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 sty 2016, 00:30
Lusesita Dolores napisał(a):Skąd wiesz ze mam na imię asia

Z dawnych czasów pamiętam. Już tu byłem wcześniej na forum pod innym nikiem i w czasach gdy był czat przy forum :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez Olalala 05 sty 2016, 00:59
owsik napisał(a):Syfy to od odżywiania fakt, ale już mi schodzą kwestia po kremowania. Czerwień to niestety efekt trądzika różowatego, to jest nie wyleczalne. Oczy mam chore dlatego pewnie tak to odbierasz. Włosy cóż zaczęły mi się przerzedzać no i mam mysi kolor, a to też nie pomaga. Więc nie wiem czy operacje plastyczne mają jakiś sens. Czy to w ogóle coś mi pomoże? Nie prosiłem Ciebie o nabijanie się ze mnie.

To drugie zdjęcie wyświetla się jako error.

A myślałeś o jakimś styliście? Są osoby, które potrafią dobrać kolor włosów, strzyżenie, zarost. Wiele można zmienić takimi szczegółami.

Brzydota

przez owsik 05 sty 2016, 01:24
bo je skasowałem. Poco ktoś ma mnie obrażać. Byłem nawet raz na takim strzyżeniu efekt beznadziejny. Brodę mam słabą i jasny kolor więc odpada. Niestety mam tak bardzo beznadziejnie nie w typie twarz dla kobiet, że w moim przypadku nie wiele. :(

Brzydota

przez anka szklanka 05 sty 2016, 03:15
owsik ja Cię chyba pamiętam sprzed jakichś 2 lat, znaczy Twoje zdjęcie, ale nie wiem jak jest teraz.

Serio chcesz się pakować w operacje? Az tak źle się ze sobą czujesz?
Fakt, że w związku obie osoby muszą wzajemnie akceptować swój wygląd ale czy Ty za bardzo się skupiasz na podobaniu ino fizycznym? Przecież na to się składa pierdyliard innych rzeczy.

Pamiętaj, że nawet korzystając z pomocy medycyny estetycznej nie trzeba się drastycznie kroić to raz. Dwa, jeśli nawet zmienisz drastycznie swój wygląd ale nie wyrzucisz z głowy przeświadczenia, że tylko atrakcyjna powierzchowność rozwiąże Twój problem - nigdy nie będziesz z efektu zadowolony.

Brzydota

przez Siarlek 05 sty 2016, 04:11
Jezusie jakie pierdolenie. Wiem, że to forum dla nienormalnych, ale nawet my musimy trzymać jakieś standardy.
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

Brzydota

przez oskaka 05 sty 2016, 04:22
Siarlek napisał(a):Jezusie jakie pierdolenie. Wiem, że to forum dla nienormalnych, ale nawet my musimy trzymać jakieś standardy.

Hahaha... Poprawiles mi chumor xD
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Brzydota

przez wiejskifilozof 05 sty 2016, 10:52
Forum jest dla tych,co mają durno w głowie.A standardy być powinny 8)

Brzydota

przez snaefridur 05 sty 2016, 11:07
Siarlek napisał(a):Jezusie jakie pierdolenie. Wiem, że to forum dla nienormalnych, ale nawet my musimy trzymać jakieś standardy.

Po to mam papir, żeby nie musieć :105:

Brzydota

przez Druid 05 sty 2016, 13:57
Ḍryāgan napisał(a):owsik, a co byś zrobił jakbyś się spodobał tylko takim dziewczynom, które cię zupełnie nie kręcą
Musiałby je jakoś spławiać :bezradny:
Druid

Sortuj wg