Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 sty 2016, 00:30
Lusesita Dolores napisał(a):Skąd wiesz ze mam na imię asia

Z dawnych czasów pamiętam. Już tu byłem wcześniej na forum pod innym nikiem i w czasach gdy był czat przy forum :D
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Brzydota

przez Olalala 05 sty 2016, 00:59
owsik napisał(a):Syfy to od odżywiania fakt, ale już mi schodzą kwestia po kremowania. Czerwień to niestety efekt trądzika różowatego, to jest nie wyleczalne. Oczy mam chore dlatego pewnie tak to odbierasz. Włosy cóż zaczęły mi się przerzedzać no i mam mysi kolor, a to też nie pomaga. Więc nie wiem czy operacje plastyczne mają jakiś sens. Czy to w ogóle coś mi pomoże? Nie prosiłem Ciebie o nabijanie się ze mnie.

To drugie zdjęcie wyświetla się jako error.

A myślałeś o jakimś styliście? Są osoby, które potrafią dobrać kolor włosów, strzyżenie, zarost. Wiele można zmienić takimi szczegółami.

Brzydota

przez owsik 05 sty 2016, 01:24
bo je skasowałem. Poco ktoś ma mnie obrażać. Byłem nawet raz na takim strzyżeniu efekt beznadziejny. Brodę mam słabą i jasny kolor więc odpada. Niestety mam tak bardzo beznadziejnie nie w typie twarz dla kobiet, że w moim przypadku nie wiele. :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez anka szklanka 05 sty 2016, 03:15
owsik ja Cię chyba pamiętam sprzed jakichś 2 lat, znaczy Twoje zdjęcie, ale nie wiem jak jest teraz.

Serio chcesz się pakować w operacje? Az tak źle się ze sobą czujesz?
Fakt, że w związku obie osoby muszą wzajemnie akceptować swój wygląd ale czy Ty za bardzo się skupiasz na podobaniu ino fizycznym? Przecież na to się składa pierdyliard innych rzeczy.

Pamiętaj, że nawet korzystając z pomocy medycyny estetycznej nie trzeba się drastycznie kroić to raz. Dwa, jeśli nawet zmienisz drastycznie swój wygląd ale nie wyrzucisz z głowy przeświadczenia, że tylko atrakcyjna powierzchowność rozwiąże Twój problem - nigdy nie będziesz z efektu zadowolony.

Brzydota

przez Siarlek 05 sty 2016, 04:11
Jezusie jakie pierdolenie. Wiem, że to forum dla nienormalnych, ale nawet my musimy trzymać jakieś standardy.
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

Brzydota

przez oskaka 05 sty 2016, 04:22
Siarlek napisał(a):Jezusie jakie pierdolenie. Wiem, że to forum dla nienormalnych, ale nawet my musimy trzymać jakieś standardy.

Hahaha... Poprawiles mi chumor xD
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Wenlafaksyna 150 mg

Brzydota

przez wiejskifilozof 05 sty 2016, 10:52
Forum jest dla tych,co mają durno w głowie.A standardy być powinny 8)

Brzydota

przez snaefridur 05 sty 2016, 11:07
Siarlek napisał(a):Jezusie jakie pierdolenie. Wiem, że to forum dla nienormalnych, ale nawet my musimy trzymać jakieś standardy.

Po to mam papir, żeby nie musieć :105:

Brzydota

przez Druid 05 sty 2016, 13:57
Ḍryāgan napisał(a):owsik, a co byś zrobił jakbyś się spodobał tylko takim dziewczynom, które cię zupełnie nie kręcą
Musiałby je jakoś spławiać :bezradny:
Druid

Brzydota

przez nieboszczyk 05 sty 2016, 14:09
Dark Velvet napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):owsik, a co byś zrobił jakbyś się spodobał tylko takim dziewczynom, które cię zupełnie nie kręcą
Musiałby je jakoś spławiać :bezradny:

musiałby się okaleczyć/rozchorować a to nie trudne.nieodłączna samotność w pakiecie gratis do każdego kalectwa.tak więc kombinery w garść i do roboty jak tak zle ze zdrowiem i hipotetycznymi nachalnymi szantrapami.nieuleczalne choroby są z atestem.ludzie uciekają od nieszczęścia.nawet głupia blizna na twarzy po żyletce to będzie jakaś ujma.skoro na tym świecie są same hipotetyczne nachalne szantrapy bo laski uciekają jak od trędowatego to po amputacji kolejnej części ciała która boli (głowy) w kolejnym zaświnionym szpitalu gdzie mieszka przez całe życie bo jest TAK CHORY to w raju aniołki biegają ze strzykawkami pełnymi makoveru,święty piotr rozdaje LSD a pan bóg jest na ciągłym haju.bo jak inaczej by stworzył ten zasrany świat?

Brzydota

przez Olalala 05 sty 2016, 14:22
oskaka napisał(a):

Hahaha... Poprawiles mi chumor xD

Hehehe, mi też :-) swoją drogą "humor", a nie "chumor" 8)

Brzydota

przez owsik 05 sty 2016, 14:29
anka szklanka napisał(a):owsik ja Cię chyba pamiętam sprzed jakichś 2 lat, znaczy Twoje zdjęcie, ale nie wiem jak jest teraz.

Fakt, że w związku obie osoby muszą wzajemnie akceptować swój wygląd ale czy Ty za bardzo się skupiasz na podobaniu ino fizycznym? Przecież na to się składa pierdyliard innych rzeczy.

Pamiętaj, że nawet korzystając z pomocy medycyny estetycznej nie trzeba się drastycznie kroić to raz. Dwa, jeśli nawet zmienisz drastycznie swój wygląd ale nie wyrzucisz z głowy przeświadczenia, że tylko atrakcyjna powierzchowność rozwiąże Twój problem - nigdy nie będziesz z efektu zadowolony.

Ale ja tylko odpadam przez brak urody rozumiesz to jest główna przyczyna moim odrzuceń.

Brzydota

przez nieboszczyk 05 sty 2016, 14:47
żeby być w typie i nie zbierać kopów trzeba mieć zdrowie,trzeba mieć urodę,trzeba mieć grube konto w banku,trzeba myśleć.wystarczy brak jednego z tych niewypracowanych i niekupionych elementów.można również do kopów się przyzwyczaić i znienawidzieć ludzki dotyk, zapach i ciepło ludzkiego ciała.

Brzydota

przez Olalala 05 sty 2016, 15:22
owsik napisał(a):
anka szklanka napisał(a):owsik ja Cię chyba pamiętam sprzed jakichś 2 lat, znaczy Twoje zdjęcie, ale nie wiem jak jest teraz.

Ale ja tylko odpadam przez brak urody rozumiesz to jest główna przyczyna moim odrzuceń.

owsik ja mam takie wrażenie, że tematem urody próbujesz właśnie zwrócić na siebie uwagę, zainteresowanie. Mi się wydaje tak jak już tu wiele osób pisało, problem masz w głowie i póki to się nie zmieni to choćbyś wyglądał jak Leonardo di Caprio to będziesz uważał sie za brzydala (swoją drogą, nie wiem czy widziałeś Leonarda prywatnie, wygląda koszmarnie).

Piszesz o odrzuceniu, a mi się wydaje, ze generalnie szukasz gdzieś na siłę akceptacji innych.

Chodzisz na terapię?

Sortuj wg