Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Olalala 04 sty 2016, 20:03
owsik napisał(a):Rany, ale ja chcę oceny na podstawie tego zdjęcia.

No to ja napiszę, że nie jesteś w moim typie.

I co z tego? Codziennie mijam na ulicy masę facetów, którzy nie są w moim typie, a ja nie jestem w ich.

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 20:09
Olalala bardzo dużo z tego wynika, bo mój problem polega na tym, że ja nawet dla bardzo brzydkich kobiet jestem nie w typie dla każdej nie mal kobiety jestem z byt nie w typie by miała ochotę iść ze mną na randkę. Rozumiesz teraz mój problem. On wynika z urody mojej twarzy nie z gadki nie z pietruszki nie z plam na słońcu tylko z tego jaką mam twarz.
Ostatnio edytowano 04 sty 2016, 20:16 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 20:14
true_survivor napisał(a):owsik, Koleś posłuchaj. Na tym zdjęciu, które jest tutaj cytowane na ostatnich stronach nie wyglądasz W OGÓLE ATRAKCYJNIE. Gdybym był dziewczyną to nigdy w życiu z kimś takim nawet bym się nie pocałował. Wyglądasz na nim jak jakiś lamus. Dokładnie tak, jak lamus na strzała. Jak taki nerd, inteligencik. Przepraszam za szczerość ale taka jest prawda. Co to za fryzura z dupy wzięta? Zetnij włosy normalnie, po męsku. Kup sobie soczewki bo w tych brylach wyglądasz jak błazen. Uśmiechnij się czasem, a nie masz minę jak kot srający na pustyni. No i mniej siedzenia przed komputerem, a więcej ruchu bo jesteś jakiś zamulony. Pozdro.

Ja ogólnie nie wyglądam atrakcyjnie w żadnej fryzurze, ba ta jest oceniana przez większośc osób jako najlepiej do mnie pasująca. W krótkich wyglądam zle, bo mam odstające uszy i wysokie czoło. Bez okularów wyglądam gorzej, bo mam bardzo blisko osadzone oczy. Ja mam urodę nerda wyglądam jak nerd nawet w ciuchach skate nawet jak mam fryzurę na punka. Wrzuciłem to zdjęcie, bo to max co mógłbym osiągnąć przy operacji plastycznej. Zamulone na tym zdjęciu wyglądam, bo mam słaby wzrok. Ruchu mam dużo, bo pracuję fizycznie. Cenię Twoją krytkę, bo własnie mi na tym zależało, jak odbierany jest mój wizerunek na tej fotografii. Realnie wyglądam jeszcze gorzej.

Więc niby co ja mam zrobić żebym przestał być dla każdej kobiety nie w typie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Psychotropka`89 04 sty 2016, 20:50
owsik, na tym zdjęciu wyglądasz mega niekorzystnie... Mam podobne odczucia do true_survivor . Szkoda pieniędzy i Twojego zdrowia na te operacje.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 20:57
Na tym zdjęciu mam zmniejszony nos. Zmienioną fryzurę i nic więcej. Tak prawie wyglądam.

Brzydota

przez true_survivor 04 sty 2016, 21:00
owsik, Powiem szczerze, że nie wiem. Bardzo ciężka sprawa. No jesteś mega brzydal nie ma co ukrywać prawdy. Ludzie może boją się powiedzieć prawdę, aby cię nie urazić? Wyglądasz bardzo antypatycznie i aseksownie. Nie mogę patrzeć na to zdjęcie bo chce mi się wymiotować.
true_survivor

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 21:07
Nie musisz być chamski cenie szczerość, ale bez epitetów wymioty. Antypatyczny raczej nie mogę być, bo mnie ludzie ogólnie lubią nawet nowo poznani. Bardzo brzydki na pewno, bo nawet brzydkie kobiety po obejrzeniu mojego zdjęcia mi nie odpisują.

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 21:16
Tak wyglądam bez okularów. Zaznaczam jednak, że się nie goliłem i nic nie robiłem z sobą.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/94db3a39b848fbde

Brzydota

przez Pasażer 04 sty 2016, 21:17
HAHAHAHAHA
"Biegnę przez ten świat jak dusza bez zameldowania,
Obserwator i szyderca, spec od brudów świata prania,"

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 21:19
Ja naprawdę nie wiem czy ryzykować zdrowie i się zadłużyć, ale ja po prostu nie mam chyba, żadnej alternatywy. Bo przecież z taką twarzą zawsze będę nie w typie :(

Brzydota

przez true_survivor 04 sty 2016, 21:23
owsik, Przepraszam, trochę faktycznie przesadziłem z tymi epitetami. Co do drugiego zdjęcia bez okularów to jest chyba jeszcze gorzej. Wyglądasz po twarzy i oczach na osobę mocno zmęczoną, jakbyś całe dnie przed komputerem siedział. Na takiego no-life wyglądasz. Oczy masz jakieś smutne jakbyś był w ciężkiej depresji. Źle się odżywiasz bo masz paskudną cerę i jakieś syfy na twarzy. Włosy masz jakieś dziwne, takie anemiczne, ja mam chyba nawet ładniejsze i gęstsze w majtkach. Nos jak kartofel. W ogóle szkoda gadać. Szczerze współczuje, sytuacja jest tragiczna.
true_survivor

Brzydota

przez true_survivor 04 sty 2016, 21:27
owsik, Kur(w)a mać ziomuś poprawiłeś mi MEGA humor. Nie mogę przestać się śmiać gdy zobaczyłem to drugie zdjęcie. To jest jakiś kosmos! :D
true_survivor

Brzydota

przez Pasażer 04 sty 2016, 21:27
Obrazek 1 skojarzenie XD

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 21:28
Syfy to od odżywiania fakt, ale już mi schodzą kwestia po kremowania. Czerwień to niestety efekt trądzika różowatego, to jest nie wyleczalne. Oczy mam chore dlatego pewnie tak to odbierasz. Włosy cóż zaczęły mi się przerzedzać no i mam mysi kolor, a to też nie pomaga. Więc nie wiem czy operacje plastyczne mają jakiś sens. Czy to w ogóle coś mi pomoże? Nie prosiłem Ciebie o nabijanie się ze mnie.

Sortuj wg