Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 05:59
Przepraszam post powyzej byl skierowany do oskaka.

Brzydota

przez zalezna 04 sty 2016, 06:18
owsik jak Ty robisz temat na 90 postów z powodu przeciętności swojej urody to ja się boję co Ty zrobisz ja naprawdę zaczniesz mieć jakiekolwiek problemy w życiu...
zalezna

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 06:31
zalezna napisał(a):owsik jak Ty robisz temat na 90 postów z powodu przeciętności swojej urody to ja się boję co Ty zrobisz ja naprawdę zaczniesz mieć jakiekolwiek problemy w życiu...

Jakbys zobaczyla co to znaczy byc wiecznie nie w typie. Wieczne nie gdy chce sie umowic na randke. To bys sie przekonala jaki to maly
nieistotny problem, ktory tylko skazuje na zycie w pojedynke. Poza tym to zdjecie jest przerobione. I nie prosilem o komentarze jaki to mam maly problem, bo ty nie wiesz co spotyka mnie w zyciu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez zalezna 04 sty 2016, 06:34
owsik napisał(a):Jakbys zobaczyla co to znaczy byc wiecznie nie w typie

:roll:
zalezna

Brzydota

przez wiejskifilozof 04 sty 2016, 10:02
Ale dla Owsika,to jest głównym problemem.

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 15:47
Chodzi mi o to czy na tym zdjęciu wyglądam atrakcyjnie? W typie dla kobiet? Tak ciężko na to odp.?

Brzydota

przez Ḍryāgan 04 sty 2016, 15:53
Ja za bardzo nie widzę różnicy w stosunku do tych zdjęć, które wcześniej wklejałeś. No ale nie jestem kobietą.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 16:41
Ḍryāgan dziękuje Ci za odp. Właśnie o takie mi odp chodziło czyli konkretne.

Brzydota

przez cyklopka 04 sty 2016, 18:34
owsik napisał(a):Chodzi mi o to czy na tym zdjęciu wyglądam atrakcyjnie? W typie dla kobiet? Tak ciężko na to odp.?

Bo nie ma czegoś takiego jak "typ dla kobiet". Ja jestem kobietą, a np. mnie się podoba(ł) ktoś, kogo inne kobiety nie tknęły by kijem ni przez szmatę (bo gruby, łysy, niski, kulawy albo coś). Znam dużo krejzi fanek aktora Benedicta Cumberbatcha, a sama nie oglądam filmów z nim, bo nie mogę patrzeć na jego ryj, szczególnie dziurki w nosie.

Fotka ok, ale poprzednie też były ok, teraz mnie uderzyło, że u ciebie to problem psychologiczny. Trafiałeś na osoby, które cię odrzucały i dołowały, widocznie nie wzbudziłeś ich sympatii jako całokształt osoby. Zafiksowałeś się na bezwzględnym warunku typu "zmieni się jedna rzecz w życiu, a będę szczęśliwy".
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez Evia 04 sty 2016, 19:01
owsik napisał(a):
Evia napisał(a):
owsik napisał(a):Mniej więcej tak bym wyglądał po operacjach plastycznych. Myślicie, że warto?

http://www.fotosik.pl/zdjecie/020a60b0fe616596

jak założysz do tego hipsterskie okulary i zapuścisz brodę, to laski będą Twoje 8)
Pytam sie serio. Brody nigdy nie bede mial. Proste pytanie. Czy hipotetycznie dalbys mi szanse z taka uroda,na randke?

Ale ja też pisałam dosyć serio
Koleś ze zdjęcia nie jest jakiś tam urodziwy ale i nie paskudny, nie ma w nim czegoś wyjątkowo odpychającego (wodogłowie, bezzębie itd) więc można go trochę podrasować, co wpłynęłoby pozytywnie i na pewno znalazłaby się jakaś amatorka.

Poza tym trochę ciężko jest mi oceniać kogoś kto się nie rusza. Bywa, że po ujrzeniu na zdjęciu jakiegoś aktora czy piosenkarza, przestaje mi się on na nim podobać.
Tak jak pisałam wcześniej, to ważna jest mowa ciała.

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 19:11
Eva ale na tym zdjęciu jestem pod rasowany i odp. za siebie nie za jakieś tam wyimaginowane dziewczyny. Cyklopka Ciebie też się to proste pytanie dotyczy. Czy była byś się wstanie ze mną umówić na randkę, jeżeli byś mnie nie znała i chodziło tylko mój wygląd. Liczę na prostą odp i szczerą. To jest tylko pytanie hipotetyczne, ale odpowiedź na to pytanie najwięcej wniesie do dyskusji. Próba ucieczki od pytania i tworzenie historyjek jak to tam jakaś jest dla mnie traktuję jak odp. nie.

Brzydota

przez Ḍryāgan 04 sty 2016, 19:39
owsik, Evia dobrze napisała, że ciężko ocenić kogoś kto się nie rusza. Można być jeszcze niefotogenicznym a w realu wyglądać świetnie. i odwrotnie, ktoś kto nieźle wychodzi na zdjęciach zostanie źle oceniony, bo coś będzie nie tak w jego ruchach, czy mowie. Bardziej wiarygodny byłby filmik na którym coś mówisz na przykład.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 04 sty 2016, 19:52
Rany, ale ja chcę oceny na podstawie tego zdjęcia.

Brzydota

przez true_survivor 04 sty 2016, 20:02
owsik, Koleś posłuchaj. Na tym zdjęciu, które jest tutaj cytowane na ostatnich stronach nie wyglądasz W OGÓLE ATRAKCYJNIE. Gdybym był dziewczyną to nigdy w życiu z kimś takim nawet bym się nie pocałował. Wyglądasz na nim jak jakiś lamus. Dokładnie tak, jak lamus na strzała. Jak taki nerd, inteligencik. Przepraszam za szczerość ale taka jest prawda. Co to za fryzura z dupy wzięta? Zetnij włosy normalnie, po męsku. Kup sobie soczewki bo w tych brylach wyglądasz jak błazen. Uśmiechnij się czasem, a nie masz minę jak kot srający na pustyni. No i mniej siedzenia przed komputerem, a więcej ruchu bo jesteś jakiś zamulony. Pozdro.
true_survivor

Sortuj wg