Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Flipthescript 28 gru 2015, 02:13
Oczywiście, że ulegam, jak każdy, jednak mam świadomość, że zmiana wychodzi ode mnie, więc na samym początku to JA mam mieć rację, nawet jeśli reszta uważa to za bzdurę. Nazwij to ignorancją, albo wiarą w swój sposób myślenia.
Nigdy się nie zrozumiemy, bo jesteśmy całkowicie innymi ludzmi. Widzisz, na Ciebie dziewczyny leciały gdy miałeś 16 lat. Teraz, gdy masz 30 lat marzysz o tym, żeby poleciała jakakolwiek. Mną gardzą za to od zawsze, nie podrywały mnie nigdy, a moje podejście jest odwrotne-zrobię wszystko, żeby je do siebie zniechęcić. Oba podejścia prowadzą donikąd z tym, że to moje, gdyby je lekko zmodyfikować, może czasami pomóc zamiast zaszkodzić. Za bardzo Ci zależy.

Brzydota

przez owsik 28 gru 2015, 02:16
Zależy, bo się starzeję i mam 30 lat. Nawet jakby mi nie zależało to nic by to nie zmieniło. Przeceniasz znaczenie mentalności. W relacjach, gdzie czynniki fizyczne mają duże znaczenie.

Brzydota

przez hobbyturysta 28 gru 2015, 02:17
owsik wolalbys byc brzydkim hetero czy ladnym homo :D ?
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 28 gru 2015, 02:20
Cóż jeżeli byłbym homo, to jest raczej wrodzone. To tak wolałbym być ładny. A teraz jestem hetero. Więc pragnę kobiet. Pytanie przewrotne, bo ciężko na nie odp. Jeżeli miałbym się drugi raz urodzić to wybrałbym jednak opcje dwa jeżeli miałbym wybór. Pomiędzy tym, a tym pytaniem.

Brzydota

przez wielbłądzica 28 gru 2015, 02:20
owsik napisał(a):Flipthescript no i wadzisz
Poza wyglądem kobiety lecą na władzę, sławę i pozycje społeczną. Więc 999 tyś bardzo się kurczy. Sęk w tym, że i tych przypadkach wygląd bardzo pomaga osiągnąć te cele.

jakbym czytała temat baby. w przypadku stereotypów co podnieca mężczyzn u kobiet wymienia się: wygląd oraz wygląd i podobieństwo do matki mężczyzny.
jako mężczyzna masz większy wybór środków do osiągnięcia celu, czyli wymarzonego podrywu i randki. wykorzystaj to albo zmień płeć.

Brzydota

przez ego 28 gru 2015, 02:21
Flipthescript napisał(a):Za bardzo Ci zależy.
Też go pytałam kiedyś czy próbował taktyki na olewkę, zamiast na usłużnego pieska na suczki, to przemilczał. :silence:
Owsik, do ..urwy nędzy, przecież skoro te baby i tak Cię olewają i wiesz o tym, że przegrałeś, to i tak nie stracisz nic na olewaniu ich!
ego

Brzydota

przez owsik 28 gru 2015, 02:22
Mam stać się bogaty, sławny bądź być przystojnym. Faktycznie ogromny wybór.

Brzydota

przez Flipthescript 28 gru 2015, 02:22
Kontrast napisał(a):Flipthescript, bedziesz mial tu wielu przyjaciół/;/

Może otworzę wątek z własnymi żalami?

Prawda, że "brzydki+pewny siebie=bezczelny". Pytanie tylko, czy ma się jeszcze coś do stracenia? Lepiej być tym bezczelnym(podobałoby mi się to, komuś nie?) niż wiecznym popychadłem.

Brzydota

przez hobbyturysta 28 gru 2015, 02:23
owsik a moze zacznij chlac , chlanie jest lepsze niz zwiazki z wrednymi babami
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

Brzydota

przez Pasażer 28 gru 2015, 02:23
owsik napisał(a):Mam stać się bogaty, sławny bądź być przystojnym. Faktycznie ogromny wybór.

masz się stać martwy

Brzydota

przez owsik 28 gru 2015, 02:24
ego napisał(a):
Flipthescript napisał(a):Za bardzo Ci zależy.
Też go pytałam kiedyś czy próbował taktyki na olewkę, zamiast na usłużnego pieska na suczki, to przemilczał. :silence:
Owsik, do ..urwy nędzy, przecież skoro te baby i tak Cię olewają i wiesz o tym, że przegrałeś, to i tak nie stracisz nic na olewaniu ich!

Próbowałem i to nic nie daje. Bo ta taktyka działa w jednym przypadku, jeżeli już się podobasz. Poza tym ja nie skaczę przy kobietach jak piesek. Kiedy jest nie to jest nie i tyle.

Brzydota

przez owsik 28 gru 2015, 02:25
Flipthescript napisał(a):
Kontrast napisał(a):Flipthescript, bedziesz mial tu wielu przyjaciół/;/

Może otworzę wątek z własnymi żalami?

Prawda, że "brzydki+pewny siebie=bezczelny". Pytanie tylko, czy ma się jeszcze coś do stracenia? Lepiej być tym bezczelnym(podobałoby mi się to, komuś nie?) niż wiecznym popychadłem.

Nie jestem popychadłem, a bezczelny brzydal przynajmniej o miłej twarzy. Jest skazany nawet na brak znajomych.

Brzydota

przez owsik 28 gru 2015, 02:26
hobbyturysta napisał(a):owsik a moze zacznij chlac , chlanie jest lepsze niz zwiazki z wrednymi babami

Upijałem się mocno, ale to mi nie służy, boli mnie wątroba, mam straszne kace i dwa razy większe doły.

Brzydota

przez hobbyturysta 28 gru 2015, 02:28
owsik mamy duzo wspolnego :D

Sortuj wg