Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 19:16
to już 3ech ludzi mi mówi że wyprzystojniałem.ostatnio jadam codziennie stejki rares.może od tych stejków wyprzystojniałem?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez AnissemSirch 27 gru 2015, 20:59
nieboszczyk napisał(a):to już 3ech ludzi mi mówi że wyprzystojniałem.ostatnio jadam codziennie stejki rares.może od tych stejków wyprzystojniałem?

Mówisz, takie stejkowe ciacho z Ciebie?
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 21:31
AnissemSirch napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):to już 3ech ludzi mi mówi że wyprzystojniałem.ostatnio jadam codziennie stejki rares.może od tych stejków wyprzystojniałem?

Mówisz, takie stejkowe ciacho z Ciebie?

mówili że dawniej byłem przezroczysty,oświęcim-brzezinka i blady.a ostatnio dobrze wyglądam.skojarzyłem to ze stejkami ostatnio jedzonymi na potęge.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 22:34
A ja w wieku 16lat miałem taki krótki okres w życiu, że podobałem się dziewczyną. Same nawet podchodziły i chciały się umawiać na randki ze mną. Do dziś nie wiem dlaczego się to pojawiło i dlaczego zniknęło?

Brzydota

przez ego 27 gru 2015, 22:38
owsik, bo przestałeś się obracać w gronie kobiet, o wieku zbliżonym do szesnastki? :smile:
ego

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 22:43
ego napisał(a):owsik, bo przestałeś się obracać w gronie kobiet, o wieku zbliżonym do szesnastki? :smile:

Ale ty jesteś uszczypliwa. To trwało około pól roku. Nie wiem jakbym wyładniał na ten czas. Sam nie wiem. Nie byłem nie w typie, tylko własnie w typie. Z tego okresu wiem, co mają atrakcyjne fizycznie osoby. Jak łatwo im poderwać dziewczynę.

Brzydota

przez ego 27 gru 2015, 22:46
owsik, ale co? startujesz teraz do szesnastek i też Cię olewają?
To nie była uszczypliwość, tylko pytanie o fakty.
ego

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 22:53
Mam 30 lat nie stratuję do szesnastek, ale od młodszych od siebie kobiet czyli nawet studentek też słyszę, że nie jestem w ich typie. Nawet jak miałem 17 i 18 lat to już to słyszałem.

Brzydota

przez ego 27 gru 2015, 23:10
owsik, no widzisz, to masz odpowiedź na swoje zapytanie. Nie, nie namawiam do startowania do szesnastek, ale to zainteresowanie szesnastek, a nie starszych kobiet, by potwierdzało że Twoim problemem nie jest brzydota sensu stricte, tylko właśnie mało poważny męsko wygląd. Ciężko raczej tak zbrzydnąć przez pół roku, bez żadnych drastycznych urazów twarzy, żeby stać się "nie w typie" dla każdej kobiety.
ego

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 23:29
Tylko przed szesnastymi urodzinami też byłem nie w typie. Może nie tak jak teraz, ale jednak często to słyszałem. Historia jest naprawdę ciekawa, na Sylwestra jeszcze nie miałem z kimś iść chodzi mi o dziewczynę, a już w Nowy Rok zainteresowała się mną jedna dziewczyna. Trafiłem do szpitala i interesowała się mną kolejna dziewczyna. Żeby nie było ja z nimi radełkowałem,. Nawet pielęgniarką się podobałem. Następnie była kolejna dziewczyna. Ta była bardzo atrakcyjna i inteligentna. Także już w tym czasie chodziła z dużo starszym od siebie chłopakiem, a mimo to zerwała z nim dla mnie. Potem nam nie wyszło. Wakacje ostatni raz się mną dziewczyny interesowały jak byłem na basenie. Gdy wróciłem do szkoły po feeriach letnich. Czar prysnął znów przestałem się podobać. Znowu słyszałem, ze jestem nie w typie.

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 23:41
Oczywiscie miało być, że miałem randki.

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 23:46
Poza tym Ego teraz to jedynie dużo starsze ode mnie kobiety jeszcze czasami się zainteresują to znaczy wyślą jakąś buźkę na portalach randkowych , ale to i tak bardzo rzadko. Poza tym jeżeli tak by było to czemu wieku 17lat już się mną nie interesowały młodsze koleżanki? A poza tym to czy chodzi o mój mało męski wygląd czy jak to by nie nazwać i tak wynika z cech mojej twarzy czyli to nie minie.

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 23:59
Przy tym można wyglądać młodo mało męsko i mieć bardzo dużo powodzenie u kobiet, dlatego, że i tak męska twarz może być wtedy atrakcyjna fizycznie.Tak miał Siergiej Jesienin.

Brzydota

przez ego 28 gru 2015, 00:12
owsik, a co w nim mało męskiego? przecież ze szczeny to mu aż kipi testo. :zonk:
Swoją drogą, nawet gdyby to była prawda co piszesz, to należałoby zapytać Cię czemu gdy ludzie tutaj pokazują przykłady brzydkich co mają baby, to kwitujesz, że to przecież tylko jakieś jednostkowe przypadki, ale gdy jakiś jednostkowy przypadek potwierdza Twoją tezę, to nagle nabiera on dla Ciebie znaczenia? :]
ego

Sortuj wg