Nie chce byc szczesliwy

Inne zaburzenia.

Nie chce byc szczesliwy

przez dr. Psycho Trepens 01 lut 2016, 03:03
akwen napisał(a):
dr. Psycho Trepens napisał(a):@akwen

Podałeś swoje dane, sam do Ciebie zagadam na gg, specjalnie zaraz go ściągnę i przypomnę sobie jak się to ustrojstwo używa, pozdrawiam.

nie musisz, mozesz online tutaj: www.gg.pl
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Nie chce byc szczesliwy

przez nvm 01 lut 2016, 17:12
akwen napisał(a):Nie chce mi się odpowiadać na posty osoby niedojrzałej emocjonalnie, udowodniłeś w innym topicu, że taki jesteś i nie masz intencji poprawy, zamiast użyć argumentów wolisz atakować ad personam. To nie ma sensu, nie pisz więcej pod moim adresem, ja tego i tak nie przeczytam, dołączam Ciebie do listy osób ignorowanych.
Tak, to bardzo dojrzałe z Twojej strony i zarzut o niedojrzałości emocjonalnej zdecydowanie nie jest atakiem ad personam.

Przepraszam, jeśli Cię uraziłem. Miałem wczoraj epizod manii, wywołany między innymi dolegliwościami żołądkowymi.
Ale rób jak uważasz - jeśli nie chcesz ze mną rozmawiać i jeśli nie mogę być w tej rozmowie sobą i pokazywać swojego prawdziwego oblicza - to Twoja sprawa. To, co napisałem, to są rzeczy w stylu takich, jakie mówię swoim kolegom i oni się o to nie obrażają.
nvm

Sortuj wg