Jak przestać być szarą myszką i zyskać pewnośc siebie ??

Inne zaburzenia.

przez wiejskifilozof 04 mar 2016, 13:21
Czy atrakcyjność to tylko wyzywające zachowanie ? Dziewczyna w okularach z książką pod pachą,też może być sexi.

przez tahela 05 mar 2016, 20:01
detektywmonk,
dla mnie zbyt wyzywające zachowanie n ie jest atrakkcyjne, nie lubie ludzi nachalnych,ćzesto kojarzy mi sie z chamstwem jak ktos pcha sie na siłe i np. rozbija bez skrupułow jakis zwiazek, itp.
lubie ludzi, którzy mają klase i potrafia to pokazac a nie pchaja sie jak czołg, tacy budza moja niechce, myśle ,ze tylko ktos bardzo niedowartościowany i majcy pałe poczucie własnej wartosci zainteresuje sie kims takim bo wtedy osobie z mała watroscią siebie takie cos moze imponowac,
\w dłuższej perspektywie czasu ludzie , którzy pchaja sie jak czołg dla takich osób i tak okazuja zbyt nachalni , dominujacy i meczący , ja np. nie lubie jakos na siłe dominowac nad kims za bardzo,ale nie lubie tez jak ktos dominuje, nademna lubie dogadywać sie ,szanować, nie lubie jak ciagle ktoś mi mowi pojedźmy tam i tu , lubie rozmowe moze bysmy tu pojechali co o tym sadzisz i jakies wspólne podejmowanie decyzji anie idziemy tu i tu i masz isc bo ja tak chce i nie lubie tez jak ktos mi mowi ,ze chce tu i tu na te sztuke, na ten wyjazd i ja mam sie zgodzic , lubie wspólne decyzje w byciu razem ,
jesli ktos wymaga odemnie zamow mi teatr nie musisz mowic na co chesz isc tylko zamow i nie pytaj czy mi sie podoba to co ta osoba soba reprezentuje czy taki ktos ma własny charakter, lubi taka i taka sztuke czy tylko che zeby ktos decydował za niego i jest mu wszytko jedno?
także moim zdaniem wyzywajace dominujace zachowanie dla ludzi z mała wartoscia siebie a na dłuższa mete dla nikogo bo tacy ludzie meczą po prostu,
zycie to kompromisy , rozmowy,docieranie się, a nie forsowanie na siłe swojego zdania,ani zbyt nachalny, ani zbyt uległy tylko dojrzały , umiejący rozmawiac
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg