Wzmoźone napięcie mięśniowe jak sie z tego wyleczyć?

Inne zaburzenia.

przez misiek255 15 maja 2015, 22:24
CZEŚĆ
Jestem tu nowy , lecze sie od dawna , moje choroby to f.20.0 , f44.4 , f34.8, biore kilka specyfikow miedzy innymi kwetoplex Xr 200mg i zypsile 2 x 80mg i bisocard i magnez. W 2012 w Pruszkowie w szpitalu robiono mi 7 zabiegow Ew" Ostatnio cierpie na wzmozone napiecie miesniowe szczegolnie czuje je w nogach , nie moge lezec bo mnie napreza i nie moge siedziec , jak chodzr to mnie lekko wygina do tylu czasami trace rownowage , co ciekawe kilka razy bylem badany w szpitalu przez neurologa , neurolog powiedzial ze jestem zdrowy i skierowal mnie do psychiatry , moj lekarz psychiatra jest bezradny, nie tylko on bo inni tez, biore duze dawki lekow , czyz by on to powodowaly? Chyba nie , jeden lekarz powiedzial ze jestem przelekowany, ale jak bralem miejsze dawki lekarst mialem podobnie, na te wzmozone napiecie choruje juzpare lat z przerwami, dlugo mnie to trzyma ostatnio z 1,5 roku zanim ustapilo, nie wiem gdzie sie udac, jedna pani dr krzyzanowska ordynator f10 powiedziala ze to nerwicowe z leku i kazala podjac psychoterapie, dopiero gdy dostaje obnizonego nadtroju depresji, mi to przechodzi , cos sie robi z miesniami, przestaja sie prezyc i napinac, czy mial ktos podobnie? Jest na to jakis lek gdzie mam sie udac mam 33 lata nie moge pracowac , ani nawet jezdzic na rowerze , czuje sie jak kaleka, lekarz nic nie robi , nie wie chyba co robic, jak moge rozluznic te miesnia i co robic zeby je uspokoic zeby sie nie naprezały, w internecie nie moge znalezc niczego , tylko informacje od nosniemalych dzieci cierpiace na wzmozone napiecie miesniowe. Strasznie uciazliwy problem ta choroba. Czy mozecie mi jakos pomoc?
Pozdrawiam Serdecznie

przez *Monika* 16 maja 2015, 02:01
misiek255, Witaj na forum.

Twój problem tkwi w psychice, laki go raczej nie usuną, może troszkę tylko złagodzą somatyzację.
Musiałbyś podjąć psychoterapię.
Obrazek
Główny Moderator

przez misiek255 16 maja 2015, 12:43
Siema , A czy nie wiecie może czy jest jakiś ośrodek w Polsce gdzie mogli by mi pomoc? Próbowałem dostać się do Komorowa w Pruszkowie pod Warszawą , byłem na kwalifikacji ale mnie nie przyjeli , z kilku powodów ,a jedne z nich to ze nie będę mógł brać udziału w zajeciach z powodu naprężeń i wyginania ,a drogi to że mam jeszcze inne towarzyszące choroby .Zostawili mnie na "lodzie" byłem niedawno u dentysty to dentysta przerwał leczenie bo nie mogł wytrzymać jak sie naprężam. Nie moge siedziec ,leżeć na łóżku też mi ciężko ,czas ucieka a ja nie mogę pracwać.
Moja jedna z chorób to Dysocjacyjne zaburzenie ruchu, tak mi zdjagnozowali w szpitalu .. Kiedyś miałem psychoterapie przez ok 2 lat , ale nie pomogło ,miałem tez zabiegi EW i tez nie pomogły. Sam nie wiem co robić ,gdzie sie udać..
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg