Bóle mięśni i nie tylko

Inne zaburzenia.

Bóle mięśni i nie tylko

przez mat1992 24 mar 2015, 09:36
Witam. Wracam właśnie ze szpitala po okresie hospitalizacyjnym. Mam niesamowite bóle lędźwiowe ( coś na podobę rwy kulszowej) nerwobóle w okolicy żeber spięte i napiętą obręcz barkową i całe plecy są sztywne i bolą i są napięte jak plandeka na żuku.. Położyłem się do szpitala bo bóle były tak silne i natrętne(dalej są) że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować a nawet podnieść się z łóżka.. Miałem robione prześwietlenia RTG 2 x rezonans magnetyczny tomografię komputerową badali mi krew na borelioze i inne świństwa i wg badań wszystko jest okej... Lekarz podpowiedział że przyczyna może być nerwica ale nie brałem tego pod uwagę... oprócz bólowych spraw jest jeszcze nadmierne pocenie się rąk i stóp(które są lodowate tak przy okazji) wypadają mi włosy i mam trudności z oddychaniem przez te bóle...

Czy stosowanie antydepresantów pomoże mi w wyleczeniu tych dolegliwości? Nikt nie wie co mi dolega lekarze mówią żebym kładł się na reumatologię bo to może być to a ja sądzę że to wina psychiki bo miałem dość ciężko przez ostatnie 2 lata i dalej się pozbierać nie mogę bo teraz to skupiam się tylko na tym że mnie ciągle napier*** i nic z tym nie mogę zrobić.. Może ktoś przechodził przez takie same piekło albo podobne tak jak ja? Sorry jeśli się rozpisałem za bardzo.

a i jestem facet 23 lata....

Bóle mięśni i nie tylko

przez *Monika* 25 mar 2015, 01:35
mat1992 napisał(a):Czy stosowanie antydepresantów pomoże mi w wyleczeniu tych dolegliwości?

Hej.
Myślę, że skoro zdajesz sobie sprawę z faktu, że szwankuje Tobie jak to określiłeś psychika, to najlepszym, rozwiązaniem byłoby zajrzenie w jej głąb pod okiem psychoterapeuty.
Myślałeś o terapii?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg