Patrzę na innych przez pryzmat siły

Inne zaburzenia.

przez NN4V 09 maja 2015, 20:06
PM Cool Lee napisał(a):...Dodam że kiedyś zawsze byłem gnębiony w szkole i nielubiany w otoczeniu,czasami zdaża mi się wyobrażać jak tłukę nielubianą mi osobę i w tym czasie emocje we mnie narastają
No i dlatego może powinieneś zastanowić się czy i jak to prewencyjnie przepracować.
Normalne to nie jest - a przynajmniej u siebie nie zauważam podobnych emocji, nawet gdy mnie ktoś wnerwi.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Ferdynand k 09 maja 2015, 20:34
NN4V napisał(a):
PM Cool Lee napisał(a):Nie ale miałem zamiar zacząć ćwiczyć i urosnąć choćby nawet na sterydach

A następnie zostać damskim bokserem powielając wdrukowane schematy z dzieciństwa.

ja pierdykam czy ludzie są tak ograniczeni że potrafią widzieć przemoc ze strony jednej płci wobec drugiej
a tą drugą widzieć jako ofiary? :silence:
jest tona przypadków przemocy ze strony kobiet tylko wtedy to się nie spotyka z potępieniem oprawcy tylko ofiary
" aaaaaaa hehe baba w domu cię pobiła"
niby od razu brak poczucia własnej wartości u mężczyzny doprowadzi do agresji wobec kobiet :hide:
Naczelny Użyszkodnik

przez NN4V 09 maja 2015, 20:42
Ferdynand k napisał(a):..niby od razu brak poczucia własnej wartości u mężczyzny doprowadzi do agresji wobec kobiet :hide:

A kto tak twierdzi?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 09 maja 2015, 20:58
a co niby miał znaczyć tekst o damskim bokserze?
"kto tak twierdzi" no bez jaj
Naczelny Użyszkodnik

przez NN4V 09 maja 2015, 21:10
Ferdynand k napisał(a):a co niby miał znaczyć tekst o damskim bokserze?
"kto tak twierdzi" no bez jaj
Miało znaczyć: "powielanie schematów z dzieciństwa".
->
PM Cool Lee napisał(a):Byłem czasami bity przez ojca szarpany i rzucany po łóżkach, pamiętam kiedy byłem mały jak ojciec przyłożył mamie z pięści

przez Ferdynand k 09 maja 2015, 21:14
coś mi się nie widzi że te schematy są tak powielane "idealnie" czemu nie odwrotna opcja jest się ofiarą?
dlaczego wspominasz tylko o jednej z wielu możliwości
Naczelny Użyszkodnik

przez Murinus 09 maja 2015, 21:22
Chyba cie rozumiem. Masz w w głowie obraz siebie z klatą i tak dalej? Siebie takiego jak byś chciał być. I czujesz, że powinieneś taki być, chodź rozumiesz, że to bez sensu?
"Zawsze chyba byłem sam, zawsze chyba chciałem tego"

przez NN4V 09 maja 2015, 21:27
Ferdynand k napisał(a):coś mi się nie widzi że te schematy są tak powielane "idealnie" czemu nie odwrotna opcja jest się ofiarą?
Doczytaj sobie w literaturze.

Nie siła fizyczna jest fundamentem poczucia wartości, pewności siebie i wartości mężczyzny, ale jego inteligencja i umiejętność panowania nad własnymi emocjami. Napakowanego głupka pokonać nietrudno.

Siłownia jest protezowaniem niedoskonałości własnego umysłu. Niczym więcej. Nie jest konieczna by mieć powodzenie u kobiet.

przez Ferdynand k 09 maja 2015, 21:30
ale ten tekst o sile jest do mnie czy do autora wątku?

i co mam doczytać?
wiem jak to wygląda, poza tym z tymi schematami to naciągana teoria
Naczelny Użyszkodnik

przez Murinus 09 maja 2015, 21:38
Nie ma czegoś takiego jak siła. To jest iluzja dla tych którzy z jakiegoś powodu, kiedyś lub nadal, czują się słabsi od reszty. Jeśli każdy czuł by każdy cios tak samo to wszyscy wytrzymywalibyśmy tyle samo. Jednych zwali z nóg mocny cios w twarz, innych śmierć chomika albo zła opinia innych.
"Zawsze chyba byłem sam, zawsze chyba chciałem tego"

przez NN4V 09 maja 2015, 21:56
Ferdynand k napisał(a):...wiem jak to wygląda, poza tym z tymi schematami to naciągana teoria

No widzisz - gdybyś wysilił się i doczytal, wiedziałbyś, że to niezupełnie teoria. Wiedziałbyś przykładowo o korelacjach potwierdzonych badaniami. Wybacz, ale nie chce mi się prowadzić dyskusji z ignorantem. W dodatku wciskającymi mi niewypowiedziane treści.

A na marginesie - wyraźnie okazujesz, że masz problem z kobietami. Ja niestety nie. Co więcej, mam odwrotny "podwójny standard". Od facetów wymagam zdecydowanie więcej i wszelkie próby obrony rodzaju drugiego nie znajdą u mnie zrozumienia z definicji. Dobrze wiem jak myśli facet, bo wiem jak myślę ja.

przez Ferdynand k 09 maja 2015, 22:05
korelacja tylko że jeden z braci dda był przykładnym obywatelem a drugi alkoholikiem obaj odparli że są kim są bo mieli ojca alkoholika
nie mam problemu z kobietami a z podwójnymi standardami właśnie
a te "wybacz nie chce mi się prowadzić dyskusji z ignorantem" to możesz sobie zachować dla siebie
ładnie dobrane słowa nie zastąpią faktów
Naczelny Użyszkodnik

przez PM Cool Lee 09 maja 2015, 22:50
Murinus napisał(a):Chyba cie rozumiem. Masz w w głowie obraz siebie z klatą i tak dalej? Siebie takiego jak byś chciał być. I czujesz, że powinieneś taki być, chodź rozumiesz, że to bez sensu?

Chciałbym taki być no bo inaczej jaki słaby?
NN4V napisał(a):
Ferdynand k napisał(a):coś mi się nie widzi że te schematy są tak powielane "idealnie" czemu nie odwrotna opcja jest się ofiarą?
Doczytaj sobie w literaturze.

Nie siła fizyczna jest fundamentem poczucia wartości, pewności siebie i wartości mężczyzny, ale jego inteligencja i umiejętność panowania nad własnymi emocjami. Napakowanego głupka pokonać nietrudno.

Siłownia jest protezowaniem niedoskonałości własnego umysłu. Niczym więcej. Nie jest konieczna by mieć powodzenie u kobiet.

To trochę dziwne ale nawet mam powodzenie u kobiet, nie zmienia to faktu że czuję się źle we własnej skórze więc olewam to powodzenie, nie mam poczucia własnej wartości skąd mam je czerpać? Widzę same porażki,jestem pesymistą i ta chuda sylwetka którą pragnę poprawić żeby zacząć jakoś wyglądać to jak obsesja chociaż gdzieś z tyłu głowy zdaje sobie sprawę że może przesadzam, ale to wciąż mój główny cel.

przez ego 10 maja 2015, 13:45
NN4V napisał(a):Siłownia jest protezowaniem niedoskonałości własnego umysłu. Niczym więcej.
No bez jaj, to tak jakby powiedzieć, że ludzie ćwiczący na siłowni, to półgłówki leczące kompleksy umysłowe dużym bicepsem, albo równie dobrze można powiedzieć, że "popisywanie się inteligencją jest protezowaniem niedoskonałości ciała" i jedno i drugie stwierdzenie, będą mieć jednakową wartość prawdziwościową, czyli żadną.
Arni z IQ 135 też sobie kompensował braki intelektualne? Przecież on ma wyższe iQ niż większość facetów...
ego

Sortuj wg