Dopadaja mnie zwątpienia we własne siły

Inne zaburzenia.

przez Sylwester31 06 lut 2015, 18:26
Mam organiczne zaburzenia osobowości,przez 8 lat żyłem w odosobnieniu z powodu tej choroby, i wreszcie poszedłem na terapie.Tam poznałem pierw kolegę z którym w dalszym ciągu utrzymuję kontakt a przy końcu terapii poznałem fajną dziewczynę,po paru spotkaniach przerodziło się to w związek.Na początku jak się spotkaliśmy to wszystko było fajnie, dopiero po jakimś czasie zaczął mnie ogarniać lęk.Jak jestem sam w domu dopadają mnie myśli rezygnacje,i nieraz myślę, że nie dam rady żyć w związku.

przez ekspert_abcZdrowie 08 lut 2015, 11:57
Witaj Sylwester31!

Przez wiele lat żyłeś sam, unikałeś towarzystwa, nie byłeś w żadnym związku, więc nic dziwnego, że teraz obawiasz się, jak sprawdzisz się w relacji z nowo poznaną kobietą. Proponuję za bardzo nie analizować i nie wybiegać w przód, by niepotrzebnie nie nakręcać się w lękach. Po prostu staraj się dbać o związek i skoncentrować na tym, co tu i teraz. W końcu jakość związku nie tylko zależy od Ciebie, ale od Was obojga. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

przez Sylwester31 08 lut 2015, 14:32
Dziękuje za poradę,i to mię właśnie męczyło,i nakręcało negatywnie,wybiegałem myślami za bardzo na przód.Teraz będę się koncertował na tu i teraz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg