brak bratniej duszy

Inne zaburzenia.

brak bratniej duszy

przez Kosmaty 23 sty 2015, 10:01
szukam bratniej duszy

brak bratniej duszy

przez Druid 23 sty 2015, 14:13
Już nie szukam, niech on mnie znajdzie. Nie mogę się z siebie wychylać, to nade mną trzeba się pochylić... Właściwie nie ma sensu się wysilać, jeśli brak pierwotnego porozumienia na "tej samej fali".
Druid

brak bratniej duszy

przez novymivo 23 sty 2015, 17:00
Pluszowa napisał(a):Już nie szukam, niech on mnie znajdzie. Nie mogę się z siebie wychylać, to nade mną trzeba się pochylić... Właściwie nie ma sensu się wysilać, jeśli brak pierwotnego porozumienia na "tej samej fali".

Wkoncu Ciebie znalazlem ;), musialem stac sie swirem, potem trafic na forum.
BTW tez nie mam bratniej duszy, tzn mialem 5 lat po czym wszystkie moje brudy wyciagnela przed obcymi ludzmi, a po drodze zdradzala na lewo i prawo. Od tego czasu nie potrafie ufac oraz pomagac ludziom. Nigdy w swoim zyciu nie spotkalem ludzi bezinteresownych, kazdy ma jakis interes i to jest zle. Jedynymi osobami na ktorych sie nie zawiodlem sa moi rodzice, ale ja nigdy nic od nikogo nie chcialem, wystarczy mi ich obecnosc. Gdyby znalesc ta druga polowke moje zycie zmienilo by sie o 180 stopni.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

brak bratniej duszy

przez niepojęta 23 sty 2015, 18:45
A ja mam przyjaciół, ale oni nie potrafią mnie zrozumieć, dlatego mimo nich czuję się samotna..I inna.

brak bratniej duszy

przez Kosmaty 25 sty 2015, 15:43
novymivo napisał(a):
Pluszowa napisał(a):Już nie szukam, niech on mnie znajdzie. Nie mogę się z siebie wychylać, to nade mną trzeba się pochylić... Właściwie nie ma sensu się wysilać, jeśli brak pierwotnego porozumienia na "tej samej fali".

Wkoncu Ciebie znalazlem ;), musialem stac sie swirem, potem trafic na forum.
BTW tez nie mam bratniej duszy, tzn mialem 5 lat po czym wszystkie moje brudy wyciagnela przed obcymi ludzmi, a po drodze zdradzala na lewo i prawo. Od tego czasu nie potrafie ufac oraz pomagac ludziom. Nigdy w swoim zyciu nie spotkalem ludzi bezinteresownych, kazdy ma jakis interes i to jest zle. Jedynymi osobami na ktorych sie nie zawiodlem sa moi rodzice, ale ja nigdy nic od nikogo nie chcialem, wystarczy mi ich obecnosc. Gdyby znalesc ta druga polowke moje zycie zmienilo by sie o 180 stopni.

Czyli przeznaczenie, jednym słowem novymivo, powodzenia :brawo:

brak bratniej duszy

przez Druid 25 sty 2015, 16:04
Kosmaty, to mówisz, mam szukać nowego avka?
Druid

brak bratniej duszy

przez Kosmaty 25 sty 2015, 16:15

Chyba sam Cie znalazł

brak bratniej duszy

przez Druid 25 sty 2015, 16:21
Kosmaty, masz na myśli siebie?
Druid

brak bratniej duszy

przez Kosmaty 25 sty 2015, 16:34
novymivo napisał(a):

Wkoncu Ciebie znalazlem ;), musialem stac sie swirem, potem trafic na forum. ...

jego

brak bratniej duszy

przez Druid 25 sty 2015, 16:39
Nie czuję się znaleziona :roll:
Druid

brak bratniej duszy

przez Kosmaty 25 sty 2015, 22:13
:( eh

brak bratniej duszy

przez orionns 10 kwi 2015, 12:18
Nie czuję nic, ten film trwa więc po co mam ciągnąc za sobą jeszcze kolejną bratnią duszę? iluzja nicości. Nikt tak naprawdę nie zrozumie problemów jakie wszyscy z nas posiadają. Tylko próbujemy aby kogoś zaspokoić, ulżyć, wesprzeć że nie jest sam. Taka prawda jesteśmy sami ze swoim gównem. Ale nic innego nam nie pozostało jak się z tym syfem dzielić z innymi :)

brak bratniej duszy

przez abrakadabra xx 11 kwi 2015, 06:20
Nie mam

brak bratniej duszy

przez Rebelia 11 kwi 2015, 13:37
niepojęta napisał(a):A ja mam przyjaciół, ale oni nie potrafią mnie zrozumieć, dlatego mimo nich czuję się samotna..I inna.

Przyjaciele to nie bratnie dusze. Dla mnie bratnia dusza to takie połączenie mózgowo-emocjonalne, którego nie wytworzysz sobie z przyjacielem, to coś więcej niż przyjaźń.
Czy mam? Nie.

Sortuj wg