brak bratniej duszy

Inne zaburzenia.

brak bratniej duszy

przez szrama 02 sty 2015, 00:46
Wiem, a gdybym ja był zdrowy to też bym był w stanie zaakceptować wiele poznanych przez internet osób z drugiej strony polski, a tak to był telefon i chyba tęsknota, a zresztą co tam z drugiej strony polski, poznałem nawet w swoim województwie, ale bałem się odrzucenia. Ludzie mają takie duże problemy, a moje zaczęły się przez głupotę, ale przerodziły się w poważne.

brak bratniej duszy

przez nie-smutna 05 sty 2015, 17:37
Każdy z nas jest samotny, nawet ludzie mający przyjaciół, kochającą rodzinę czy partnerów. Nikt z nich nie będzie przy tobie cały czas w trudnych chwilach, np. jak leżysz chory w szpitalu. Ok będą cie odwiedzać, czówać przy tobie, kupować kwiaty przypominające o ich obecności, ale koniec końców leżysz w tym szpitalnym łóżku przez większość czasu sam/sama.

brak bratniej duszy

przez Arasha 05 sty 2015, 19:10
nie-smutna, my się tu mamy pocieszać, nie dołować ;) To wszystko zależy od danego człowieka, jego empatii, cierpliwości i czasu, jakim dysponuje. Ale dla wielu ludzi sama świadomość bratniej czy przyjaznej duszy jest bardzo ważna ( nawet gdy ta osoba, w danym momencie nie jest przy nas ) :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

brak bratniej duszy

przez Rico 05 sty 2015, 19:47
O moich problemach psychicznych i wizytach u psychiatry powiedziałem jednemu koledze tylko (także spoza forum tylko jemu), on akurat chyba jest trochę dla mnie taką bratnią duszą i chyba w miarę rozumie.
Ja nie jestem wylewny i o takich głębszych problemach nie mówię ludziom. Nie lubię się otwierać. Dopiero dobrze znanym ludziom mogę mówić więcej, bardziej się otwierać. Takich ludzi jest może parę, ale jak mówię jednemu przyjacielowi się zwierzyłem i z nim mogę tak pogadać o wszystkim. Fajnie by było mieć żeńśką bratnią duszę :105: :P
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

brak bratniej duszy

przez LIGHTING CRASHES 05 sty 2015, 21:20
Rico,genialny awatar<3
Czas robi swoje, a Ty?

brak bratniej duszy

przez Rico 05 sty 2015, 22:30
Dzięki ;) Sądzę, że bardzo pasuje. Chyba muszę oglądnąć znowu ten film^^.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

brak bratniej duszy

przez LIGHTING CRASHES 06 sty 2015, 14:13
<3 czyzby jeden z ulubionych?
Czas robi swoje, a Ty?

brak bratniej duszy

przez Follow_ 06 sty 2015, 14:23
Też lubię ten film :) Zawsze przypomina mi się w okresach bezsenności:

"Gdy cierpisz na bezsenność, nic nie wydaje się być prawdziwe. Wszystko jest kopią kopii.
Gdy cierpisz na bezsenność, nigdy tak naprawdę nie zasypiasz… i nigdy naprawdę się nie budzisz."
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

brak bratniej duszy

przez LIGHTING CRASHES 06 sty 2015, 14:24
oficjalnie lepszy niż ksiazka;*
Czas robi swoje, a Ty?

brak bratniej duszy

przez mark123 06 sty 2015, 14:54
Ja bym w internecie chciał kiedyś poznać osobę podobną do mnie, żeby wiedzieć, że ktoś też jest tak skrajnym dziwadłem, jak ja.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

brak bratniej duszy

przez kobieta wlkp 06 sty 2015, 17:17
mark123 dlaczego nazywasz się dziwadłem?Każdy z nas jest inny.

brak bratniej duszy

przez mark123 06 sty 2015, 17:29
kobieta wlkp napisał(a):mark123 dlaczego nazywasz się dziwadłem?Każdy z nas jest inny.

Bo jestem skrajnie inny. Większość znajduje osoby w sporym stopniu podobne do siebie, a ja odstaję od wszystkich.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

brak bratniej duszy

przez kobieta wlkp 06 sty 2015, 17:32
nie prawda..Co ty wogóle piszesz?Poprostu nie możesz poznać odpowiedniej osoby

brak bratniej duszy

przez mark123 06 sty 2015, 17:35
Piszę to, co na chwilę obecną wynika z moich obserwacji.

Sortuj wg