Coś mi odbija.

Inne zaburzenia.

Coś mi odbija.

przez hyundai1 28 gru 2014, 22:42
Hej.

Nie wiem czy to nerwica, zalążki depresji - odbicia ale mam jakiś problem ze sobą. Od pewnego czasu 3/4 rzeczy zaczyna mnie nudzić. Większość spraw, które normalnie przyprawiały mnie o uśmiech - już nie cieszą. Wszystko mnie irytuje i wnerwia. Rzadko się uśmiecham, a kiedyś robiłem to codziennie, przy byle jakiej okazji. Za nic nie potrafię się wziąć. W wielu kwestiach czuje się bezradnym nieudacznikiem. Jestem zmierzły, przeżywam wszystko co jest skierowane przeciwko mojej osobie. Rok temu w tym okresie poznałem się ze swoją dziewczyną (która ode mnie odeszła, de facto studiuje ze mną i cały czas mam z nią kontakt co jest nie do zniesienia), żył mój dziadek, mieszkałem w innym miejscu, ludzie bardziej liczyli się z moim zdaniem. Miałem motywację do nauki. Wiele z tych rzeczy minęło. Teraz mam ochotę tym wszystkim pierdolnąć i pojechać gdzieś na kocią łapę. Jasne barwy jak na razie postrzegam tylko w podejmowaniu ryzyka i szukaniu jakiejś niezidentyfikowanej nadziei, która może w czymś pomóc. Co mam robić?

Pozdrawiam.

Coś mi odbija.

przez Zosia_89 28 gru 2014, 22:50
hyundai1, odezwij się do mnie na priv jeśli masz ochotę pogadać, wychodzę z podobnej sytuacji :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg