Dziwna reakcja na wysiłek fizyczny

Inne zaburzenia.

przez czesctoja 20 gru 2014, 22:59
Bez względu na to czy to jest droga do szkoły czy ćwiczenia siłowe robi mi się coś dziwnego, spróbuje to opisać:

Podczas tego zaczynają mi zwłaszcza na głowie (ale nie tylko) wyskakiwać takie punkty (jakby mnie ukłuto szpilką) które bardzo swędzą to jest bardzo intensywne (no nie idzie wytrzymać), ale jak się podrapie jest już OK. Jednak potem znowu się zaczyna. A jak mam sztangę w ręku i jestem w środku serii to nie mogę się podrapać i aż się ćwiczyć nie chce.

Nie widze powodów fizjologicznych, ale pomyślałem, zę może psychiczne.

Co to może być i jak to leczyć?

przez ekspert_abcZdrowie 23 gru 2014, 18:41
czesctoja, nie da się postawić diagnozy przez Internet. "Swędzące punkty" mogą mieć podłoże psychiczne, ale niewykluczone, że to także skutek jakichś problemów ze strony organizmu, np. niedoborów mikro- i makroelementów. Najlepiej skonsultuj się w tej sprawie z lekarzem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog

przez Bulo 23 gru 2014, 21:11
a może to po prostu reakcja skóra na zwiększoną ciepłotę? początek potów
kojarzę coś takiego jak opisujesz. ale ja to olewam (no wpierw drapię) a potem to jakoś przechodzi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czesctoja 24 gru 2014, 15:07
Bulo napisał(a):a może to po prostu reakcja skóra na zwiększoną ciepłotę? początek potów
kojarzę coś takiego jak opisujesz. ale ja to olewam (no wpierw drapię) a potem to jakoś przechodzi

No to co z tym zrobić? ;)

też mam takie wrażenie, że to coś z potem związane, ale mówie to nie do wytrzymania - MUSZE przerwać serie ćwiczeń tylko po to, zeby zaraz znowu mnie zaczęło swędzieć.

Sortuj wg