Toksyczni Ludzie

Inne zaburzenia.

Toksyczni Ludzie

przez czesctoja 27 lis 2014, 19:37
Mam problem z bratem, jeżeli ktoś mówi WRÓG, to mnie coś zaczyna telepać. Wróg to bardzo mocne słowo i naprawde nie wiem jak tak można powiedzieć o kimkolwiek, jeśli jednak jest hasło TOKSYCZNY CZŁOWIEK to od razu nasuwa mi sie mój brat, on po prostu nawet jak próbuje być miły to mnie bierze kurw*ca, ale to chyba nic dziwnego - byłem przez niego pare lat bity bez żadnego powodu, obraża mnie codziennie po dziś dzień, umniejsza moje zdolności na wszystkich polach, że głupi, że aspołeczny czy jak to mówi "społeczniak" (swoją drogą sypania tekstami z chamskiego rapu jest chyba najlepszym dowodem na poziom tego człowieka) i wszystko co robie jest źle. Miał w nawyku poprawianiepo mnie sprzątania no i oczywiście to on sprzątną cały dom, a ja nic nie robie A JUŻ OD 5 LAT ROBIE ZA 4. Jak nie to wkur*ia...
No i ogólnie nie pomaga mi w życiu ;)

Drugą osobą którą mogę nazwać toksyczną jest mój drugi brat (no wgl patologia nie rodzinka) - Widzi tylko moje wady i traktuje mnie bardzo oschle, ja rozumiem, że w tym wieku ma prawo do tego typu zachowań (14-15 lat), ale wcale to nie tłumaczy wszystkiego.

Nie chce pochwał czy komplementów, nawet mnie one denerwują (to też chyba nie normalne), chce żeby ludzie porostu traktowali mnie tak jak na to zasługuję, żebym mógł się zachowywać jak ja, żeby być sobą, ale niestety...

JAK SOBIE RADZIĆ Z TOKSYCZNYMI LUDŹMI Z KTÓRYMI MUSI WIDYWAC SIĘ CODZIENNIE (Na przykład w rodzinie)?

Toksyczni Ludzie

przez cheiloskopia 27 lis 2014, 20:43
Ja mam takiego ojca; wszystko wg robię źle, do niczego się nie nadaję, jestem beznadziejna, bo rzuciłam studia, do tego mówi do mnie "szczurku", bo jestem anorektyczką... Nic mądrego Ci nie poradzę poza tym, co sama stosuje w swoim domu: IGNOROWAĆ. :-)
Walka z samym sobą jest najtrudniejsza.

Toksyczni Ludzie

przez lucy1979 27 lis 2014, 21:03
czesctoja
Jeden brat toksyczny, drugi to samo... Może to z Tobą jest coś nie tak?

Aaaaa dopiero teraz zajarzyłam, to Ty jesteś tym wielkim katolikiem, no piękny dajesz przykład milosci bliźniego...co za hipokryzja.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Toksyczni Ludzie

przez Candy14 27 lis 2014, 21:07
Lucka to samo pomyslalam ale nie chcialam chlopaka dolowac. czesctoja, a co rodzice na to? Ile masz lat?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Toksyczni Ludzie

przez czesctoja 28 lis 2014, 13:09
Lucy - Chrystus również mówi o takich ludziach, mówi, żeby oddalić ich jak najszybciej od siebie (są jeszcze 3 punkty przed, ale mimo, ze powtarzane wielokrotnie bez rezultatu) jednak jako że to mój brat nie jestem wstanie go odsunąć od siebie chcąc nie chcąc muszę się z nim spotykać, więc pytam jak sb z nimi radzić.

W czasach jak mnie bił to kiedy zaczął bić i doszliśmy do pozycji w której można było zamienić 2 słowa spytałem, dlaczego to robi, a on mi odpowiedział, że dlatego że jestem ciotą, frajerem.

W pierwszej technikum przychodziłem bardzo zmęczony ze szkoły bo wstawałem wcześnie rano (czasem nawet 4:50), a on oczywiście wtedy do szkoły nie chodził (poprostu olał szkołę) no i na dzień do bry: "SPRZĄTAJ KUCHNIE" (Jak bym tego do cholery nie robił codziennie). Poza tym potrafił mnie uderzyć naprawde po powrocie ze szkoły i po zamienieniu 2 zdań. Ja rozumiem, że to go mogło zdenerwować, ale jeżeli rozmowy ze mną go denerwują to niech ich nie zaczyna, a pozatym, żeby po 2 zdaniu (i to też w moim mniemaniu mało ofensynych) dać w twarz. No przepraszam bardzo, ale ja nikogo nie bije i nie przezywam od tak sobie, a Ty i mówisz, że to ze mną coś nie tak?
DZIĘKUJE ZA POMOC, WIEM CO MAM ZROBIĆ IDE SIĘ POWIESIĆ TO NIE BĘDĘ PRZESZKADZAŁ NIKOMU, NIKT NIE BĘDZIE MIAŁ PRZEZE MNIE GRZECHU, NIE SPRAWIE NIKOMU PRZYKROŚCI BO RADOŚCI NIE SPRAWIAM ŻADNEJ. SAME PLUSY JAK NIE BIĘDZIE DAMIANKA NA TYM ŚWIECIE.

Candy - Mam 18 lat, a rodzice na to powiedzieli mu 2 zdania, czasem się wściekli na niego, ale co to zmieniło? NIC. Nawet dziewczyna mu mówi, ze to co robi jest chore i strzela na niego focha. Co oczywiście również nie pomogło Pod jej wpływem stał się trochę lepszy ogólnie, moze kwestia tego że wydrośiał w każdym razie codziennie juz się nie tłuczemy, ale mimo wszystko się zdarza ostatnio usłyszałem: "Nie rób swojej miny, bo nie wkurw*asz", ja rozumiem bardzo wiele z tym, że ja wtedy naprawde miał naturalną twarz i niestarałem sie jej wyrzyić w żaden grymas. O tym, że za to (czyli za krzywą twarz) dostałem to chyba nie musze mówić?

Toksyczni Ludzie

przez Ferdynand k 28 lis 2014, 16:23
czesctoja, gdyby osoba dużo większa starsza ale gdybym miał takiego brata to bym mu przypier......ł w obronie koniecznej :evil:
Naczelny Użyszkodnik

Toksyczni Ludzie

przez czesctoja 28 lis 2014, 16:52
Ferdynand k napisał(a):czesctoja, gdyby osoba dużo większa starsza ale gdybym miał takiego brata to bym mu przypier......ł w obronie koniecznej :evil:

Mam jakąś blokade psychiczną...
Nie potrafie nikomu przywalić ;(

Toksyczni Ludzie

przez Zalatana23 28 lis 2014, 18:21
czesctoja ja mam podobnie z moją mamą. Generalnie ignoruję ją i nie słucham :silence:
Myślę, że to samo powinieneś zrobić z bratem.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Toksyczni Ludzie

przez Storożak 28 lis 2014, 18:28
Zalatana23, ale jak od niego obrywa, to nie da się tak ignorować. W końcu mu coś zrobi poważniejszego...
Pie.dole nie biore...

Toksyczni Ludzie

przez Zalatana23 28 lis 2014, 18:38
Kamaja ale poddawanie się rygorowi brata też nic nie da :bezradny: Brak reakcji oznacza przyzwolenie na takie traktowanie.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Toksyczni Ludzie

przez Storożak 28 lis 2014, 18:43
Zalatana23, no dlatego lepiej ani nie ignorować ani nie poddawać się tylko jakoś zadziałać. Nie wiem, pełnoletni jest, można się wyprowadzić, jesli jest tak koszmarnie. Ja bym nie wytrzymała.
Pie.dole nie biore...

Toksyczni Ludzie

przez czesctoja 28 lis 2014, 21:21
Kamaja napisał(a):Zalatana23, ale jak od niego obrywa, to nie da się tak ignorować. W końcu mu coś zrobi poważniejszego...

Dzisiaj na środku czoła mam guza i przez miesiąc będę chodził jak debil...

Toksyczni Ludzie

przez lucy1979 28 lis 2014, 22:08
czesctoja napisał(a):
Kamaja napisał(a):Zalatana23, ale jak od niego obrywa, to nie da się tak ignorować. W końcu mu coś zrobi poważniejszego...

Dzisiaj na środku czoła mam guza i przez miesiąc będę chodził jak debil...

Kamaja
za dużo się chyba horrorów naoglądałaś, co niby mu zrobi?
Damianku, właśnie straszyłeś nas samobójstwem :shock: . Histeryzujesz z powodu guza? Bądź facetem, bracia zawsze się tłuką między sobą. I nie mieszaj w to Jezusa, to chore, ze uważasz, ze słowa Jezusa odnoszą się do Twojego brata. Zresztą o tym młodszym tez piszesz, ze jest toksyczny...
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Toksyczni Ludzie

przez Ferdynand k 28 lis 2014, 22:18
lucy1979, idź odpuść sobie

czesctoja, na policję zgłoś
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg